הבנת הטיפול בסרטן ברפואה האלטרנטיבית

מאת:  וובסטר קהר  (Webster Kehr), (המכון העצמאי לחקר הסרטן – ICRF ) | תורגם על ידי עודד אורבך | נערך על ידי גדעון כינר

עודכן בתאריך 14-10-13.  פורסם בתאריך 26-04-14

דף המקורhttp://www.cancertutor.com/understanding

הערת תרגום: כל טקסט הנמצא בתוך [סוגריים מרובעות] הוסף בעת התרגום והעריכה על מנת להקל על הבנת החומר, לעזור לקורא להתמצא או להוסיף מידע חשוב. טקסט כזה אינו נמצא במאמר המקורי באנגלית.


 התמונה הגדולה

כל מתרפאי הסרטן צריכים לקרוא את המאמר הזה בקפידה. זהו המאמר הראשי שדן בסוגיות קריטיות ביותר הדרושות להחלמה מסרטן!! מאמר זה צריך לקרוא לפחות פעם בחודש, מתחילתו ועד סופו!!

מאז 2002 תקשרתי עם אלפים רבים של מתרפאי סרטן או נציגיהם. במקרים רבים, המיילים שקיבלתי כללו טיפול מוצע שהמתרפא או נציגו הרכיבו בעצמם. בחלק מהמקרים הטיפול המוצע היה טיפול יחיד, כמו למשל מיץ גזר, לאטריל (ידוע גם כאמיגדלין או ויטמין B17), אנזימים וכדומה.

אדם עשוי לבחור בטיפול יחיד, נניח, כשהוא רואה עדות באינטרנט שמדברת על אדם שריפא את סרטן הכבד שהתגלה אצלו לאחרונה בעזרת מיץ גזר. האם העדות אמינה? רוב הסיכויים שכן. אבל האם עדות זו מספיקה כדי לטעון שמיץ גזר, לבדו, ירפא את חולי הסרטן כולם?!

חומרים טבעיים רבים מאוד יכולים לרפא מקרי סרטן שגדלים באיטיות ולא התפשטו יותר מדי, ובתנאי שהמתרפא אובחן בסרטן לאחרונה והמתרפא לא עבר מעולם כימותרפיה, הקרנות או ניתוחים. אך מתרפאים כאלה הם נדירים. מתרפא הסרטן הטיפוסי כיום, שמחפש אחר תרופה טבעית, עבר כבר טיפולי כימותרפיה והקרנות נרחבים (וייתכן שעדיין משתמש בהם) וככל הנראה גם עבר ניתוח כלשהו. הסרטן של חולים כאלו התפשט כבר משמעותית וממשיך ומתפשט במהירות, המערכת החיסונית שלהם נהרסה מכמה סיבות, יש לו כמויות גבוהות של חומצה לקטית בזרם הדם שלו (שמהווה את אחד מהגורמים הרבים העלולים להחליש אותו), הכבד שלו וגם הדם שלו מלאים במיקרובים, מערכת העיכול שלו מסוגלת אך בקושי להפיק חומרים מזינים מכל מזון שהוא, עקב הפגיעה מהכימותרפיה, ועוד.

למתרפאים עם סרטן במצב מתקדם יש "רגל אחת בקבר והרגל השנייה על קליפת בננה" (כמו שנהוג לומר בארה"ב). מיץ גזר, לבדו, לא ירפא מתרפאים כאלה!! וגם לא לאיטריל או מי חמצן, לבדם.

בחירת טיפול יחיד לסרטן, כל טיפול שהוא, זוהי הטעות הנפוצה ביותר של מתרפאי סרטן שאינם מכירים את הרפואה האלטרנטיבית!! הם אינם מבינים כי העוצמה והמהירות של הפרוטוקול הטיפולי חייבים להיות גבוהים יותר מהעוצמה והמהירות של הסרטן.

אחזור על כך מכיוון שזה חשוב ביותר: העוצמה והמהירות של הפרוטוקול הטיפולי חייבים להיות גבוהים יותר מהעוצמה והמהירות של הסרטן!!

זו הסיבה מדוע בנאדם חייב לדעת, מיד בתחילת הטיפול שלו, מהי העוצמה והמהירות של הפרוטוקול שהוא בוחר.

בנוסף, טיפולי סרטן אלטרנטיביים רבים יכולים להתבצע בו זמנית. חלק נרחב ממאמר זה נועד בכדי להסביר מדוע יש צורך בשילוב של מספר טיפולי סרטן אלטרנטיביים כדי לטפל בסרטן. הם משולבים כדי ליצור סינרגיה או כדי לבצע כמה משימות שונות.

האתר הזה מכיל מספר מאמרים ישנים, כך שהשימוש במונחים "טיפול" ו"פרוטוקול" אינו עקבי. אבל אבהיר כבר כעת כיצד צריך להשתמש במונחים אלה. "טיפול" הינו טיפול יחיד, כגון לאטריל או טיפול אנזימים או מיץ גזר. "פרוטוקול" הינו שילוב של מספר "טיפולים".

מדוע יש צורך ב"פרוטוקול"? הסיבה היא שמתרפא בעל סרטן מתקדם זקוק לעזרה במספר תחומים שונים. יש צורך בתכנון "פרוטוקול" כך שיתמודד עם כמה וכמה סוגיות שונות.

יתר על כן, לחלק מהטיפולים הבודדים בפרוטוקול צריך שיהיה מוניטין של ריפוי סרטן בעצמם, בלבד!!

לדוגמה, מישהו שאל אותי פעם האם הפרוטוקול סלקט-בודוויג ריפא אי פעם סרטן. יש 6 טיפולים בפרוטוקול סלקט-בודוויג, שכל אחד מהם ריפא סרטן לבדו! מרבית הפרוטוקולים באתר זה מכילים גם הם מספר טיפולים שרובם ריפאו סרטן לבדם, או שיש להם סיבה ספציפית כדי להיות בפרוטוקול!!

אולם אין זה כל הסיפור. לדוגמה, אם למישהו יש סרטן שמתפשט במהירות, הוא יזדקק לפרוטוקול מבסס (אלקלי) אחד (באופן כללי לא מומלץ לאף אחד להשתמש ביותר מפרוטוקול מבסס אחד בו זמנית, פרט לתחילת הטיפול ולזמן קצר) או לפרוטוקול חמצן חזק אחד או יותר, או גם לזה וגם לזה, זאת בכדי להאט את התפשטות הסרטן ובכדי שלטיפול יהיה יותר זמן לפעול.

לפני שנמשיך, בואו נדבר על מה גורם לסרטן, כדי שיהיה לנו מושג איך לטפל בסרטן.


 

מה גורם לסרטן?

הרפואה האורתודוקסית רוצה שתאמינו שפגיעה ב- DNA גורמת לסרטן. בעוד שיכולה להיות פגיעה ב- DNA של תאי הסרטן, פגיעה זו נגרמת למעשה מאותה סיבה שהביאה לסרטן. במילים אחרות, הפגיעה ב- DNA הינה סימפטום מקביל לסרטן. הנחת המוצא של המאמר היא כי מקרובים מסוימים הם הגורמים לסרטן. כדי להבין כיצד מיקרובים גורמים לסרטן, קראו את המאמר מה גורם לסרטן, ואז חיזרו לקרוא מאמר זה.

שימו לב שאם אתם הורגים את כל המיקרובים בתוך התאים הסרטניים, התאים הסרטניים ייהפכו בחזרה לתאים נורמאליים. אם תהפכו את המיקרובים לרדומים, התאים הסרטניים לא יתחלקו כל כך מהר, והתפשטות הסרטן תואט, ובכך יינתן לכם יותר זמן לרפא את הסרטן.


הערות חשובות לגבי טיפולים אלטרנטיביים לסרטן

הערה 1: פרטים נוספים לגבי הערות אלו להלן, ולגבי סוגיות קריטיות נוספות, נידונים מאוחר יותר במאמר זה (ובמאמרים נוספים).


הערה 2: המונח "אלקטרו-תרפיה" (Electro Medicine) ברפואה האלטרנטיבית מתייחס למכשירים אלקטרוניים עדינים מאוד. בדרך כלל, המתרפא אפילו לא יכול לחוש שהמכשיר פועל!! אל תבלבלו מכשירים אלה עם טיפולי ההקרנות הברבריים הרגילים של הרפואה הקונבנציונאלית. עם זאת, טיפולי הקרנות עשויים להיות שימושיים במצבים מסוימים לצורך כיווץ גידולים מסוכנים ו/או עצירת דימום.

הערה 3: טיפולים מיוחדים תוכננו כדי להוציא את המתרפא מכלל סכנה במהירות ובכך "לקנות זמן" לצורך שמירת המתרפא בחיים, על מנת לתת לטיפולים חזקים נוספים (הנעשים אפקטיביים לאט יותר) זמן נוסף בכדי לפעול. לכן, אל תרכשו מכשיר/טיפול "קונה זמן" יקר, אלא אם נותר לכם מספיק כסף בכדי לרכוש את הטיפול הראשי. מרבית המתרפאים מסרטן צריכים לתקצב את כספם ולכן הם עליהם לשקול את העלות של כל הטיפולים לפני שהם מתחייבים לרכוש משהו יקר מאוד.


הערה 4: ישנן מרפאות רבות לרפואה טבעית ברחבי העולם. חלקן מציעות טיפולים שלא ניתן לבצע בבית. והטובות שבהן, כמובן, נותנות עצות מצוינות. ישנם גם יועצים שיסייעו לכם לבחור את הטיפול המתאים ואת המרפאה המתאימה. לדוגמה, ד"ר הייל אלדרן,  (Dr. Hayle Aldren) העובד עם מכון אד סקיילינג (Ed Skilling Institute), נותן ייעוץ בכדי לסייע לכם לבחור את הטיפול המתאים למצבכם, אם זה במרפאה או בבית. מידע חשוב נוסף לגבי ד"ר אלדרן יינתן מאוחר יותר במאמר זה לאחר שלקורא תהייה הבנה טובה יותר של הסרטן.

הנה המאמר המתאר מספר מרפאות ודן בסוגיות רבות הקשורות למרפאות לרפואה טבעית ברחבי העולם:

מדגם של מרפאות לרפואה אלטרנטיבית [אנגלית]


הערה 5: אני לגמרי מודע לעובדה שבעוד שחלק מהמתרפאים יכולים להרשות לעצמם לרכוש את הטיפולים הטבעיים הכי טובים וחזקים לסרטן, או לפחות יכולים להשיג את המימון עבורם, הרי שמרביתם אינם יכולים להרשות לעצמם את הטיפולים הללו. ישנו מוצר פיננסי שמאפשר למתרפאי סרטן במצב טרמינלי להשיג את המימון לטיפול הסרטן הטבעי שלו. ישנן חברות שרוכשות פוליסות לביטוח חיים (למשל ב- 75% מהערך הנקוב) של מתרפאי סרטן במצב טרמינלי. הכסף הזה יכול לספק מימון כדי לתת למשפחה זמן איכות עם המתרפא (למשל כדי לטייל ביחד) ו/או כדי לרכוש מוצרים או לבקר במרפאות שעשויות להציל את חיי המתרפא.

לדוגמה, נניח שלמישהו יש ביטוח מלוא החיים בשווי 200,000$ וביטוח סיכון מוות בשווי 50,000$. רוב הסיכויים הם שהוא יכול "למכור" את ביטוח סיכון המוות שלו (אם ניתן להמירו לביטוח מלוא החיים) ולהישאר עם מספיק מימון לשלם עבור אחד מטיפולי הסרטן הטבעיים הטובים ביותר.

קראו את המאמר כיצד לממן טיפול בלי ללוות כסף כלל [אנגלית] לפרטים נוספים

[שימו לב: לא בטוח כי ניתן לבצע בארץ את התרגיל המוסבר לעיל לגיוס כספים. אנו מנסים לברר מה הן אפשרויות המימון עבור מתרפאים בארץ וכשיהיה מידע, נוסיף אותו כאן ובמאמר רלוונטי. נשמח, כמובן, אם אדם שמקצועו בכך או מבין את הנושא, ונכון לעזור, יצור איתנו קשר]


הערה 6: אני מודע היטב למציאות שבגלל הממסד הרפואי ובגלל סיבות רבות נוספות (כגון המדינה שבה מתגורר המתרפא), מתרפאי סרטן רבים לא יכולים להרשות לעצמם אפילו את טיפולי הסרטן הטבעיים הבסיסיים ביותר!!

כתבתי שני מאמרים שמסייעים למתרפאים כאלה להשיג טיפולי סרטן יעילים ביותר ללא חריגה מתקציבם. הראשון הוא "פרוטוקול זיל הזול". אני מייחס חשיבות רבה לפרוטוקול זה, מכיוון שזה כנראה הפרוטוקול הכי שימושי באתר, בגלל שלמתרפאים רבים כל כך אין את הכסף לאחד מהטיפולים העיקריים:

פרוטוקול זיל הזול

המאמר השני אינו מהווה פרוטוקול שלם, אך הוא מספק למתרפאי סרטן מגוון אפשרויות כדי להרכיב לעצמם את הפרוטוקול שלהם:

טיפולי סרטן לא יקריםהמטרות של טיפול סרטן אלטרנטיבי

להלן המטרות העיקריות בטיפול בסרטן ברפואה הטבעית.

מטרה 1: "לקנות זמן" ע"י המרצת תאים לא סרטניים

ישנם טיפולי סרטן מיוחדים שעובדים במהירות גבוהה ו"קונים זמן" על ידי שמירת המתרפא בחיים, בכדי לתת לטיפולים אחרים, חזקים יותר, זמן נוסף כדי לפעול. זוהי העדיפות העליונה בהתמודדות של מתרפאי סרטן מתקדם ולרוב זה כולל חיזוק התאים הלא סרטניים בעזרת אלקטרו-תרפיה ו/או חומרים מזינים ברמה גבוהה, זאת מכיוון שהתאים הלא סרטניים עלולים להיות חלשים מאוד. בנוסף, זה כולל הפסקת האכילה של מזונות המזינים את התאים הסרטניים (למשל מוצרי חלב, סוכר, וכו').

דוגמאות ל"קניית זמן" יכללו טיפולים כמו ה"פוטון ג'יניוס" (Photon Genius), קוואנטום פולס(Quantum Pulse) , בִּיו צָרג'ר ((BioCharger  (שהם כולם מכשירי אלקטרו-תרפיה), וגם התוסף התזונתי וייב בנוזל (Vibe Liquid), תזונת בודוויג, וכדומה. מוצרים אלו נחשבים כטיפול קונה זמן מכיוון שהם מתחילים לפעול מהר מאוד לייצב את מצבו של המתרפא. עם זאת כמובן שיכולה להיות להם תועלת גדולה במהלך הטיפול כולו ואין מניעה להשתמש בהם כל העת.

הפוטון ג'יניוס הוא חשוב במיוחד מכיוון שהוא גם ממריץ את התאים וגם הורג את המיקרובים בכבד, בלימפה ובזרם הדם. בנוסף, הוא מייצר כמות עצומה של תחמוצת החנקן (שזה מעולה עבור המתרפא).למעשה, שילוב של הפוטון ג'יניוס והייעוצים הניתנים ע"י מוסד אד סקילינג מהווה את אחד מטיפולי הסרטן הביתיים הטובים ביותר. ההפוטון ג'יניוס עולה כ- 25,000$, אך מכשיר יקר פחות ממוסד אד סקילינג, שעושה רבים מהדברים שהפוטון ג'יניוס עושה, עולה רק 3,000$ והוא נקרא "פוטון ג'יני" (Photon Genie). ייעוץ בשווי 1,500$ נדרש לשני המכשירים בכדי לזהות את המיקרובים והפרזיטים באיברים. הייעוץ יוביל לפרוטוקול תזונה כדי להרוג את המיקרובים האלה. ייעוץ מתקדם יותר זמין אצל  ד"ר הייל אלדרן בעלות נוספת. ניתן ליצור איתו קשר דרך מוסד אד סקילינג או במרפאתו הפרטית. חשוב להבין כי פרוטוקול התזונה, הנובע מהייעוץ(ים), הוא הטיפול העיקרי בסרטן מכיוון שהוא משקם את המערכת החיסונית. מכשיר הפוטון מהווה פרוטוקול משלים חשוב כדי לספק אנרגיה לתאים, להפעיל את מערכת הלימפה, ועוד.

עבור אלה שאינם יכולים להרשות לעצמם אף אחד ממכשירי הפוטון, ייתכן שיש בקרבת מקום מכשיר פוטון ג'יניוס שניתן להשתמש בו בתשלום לפי שימוש. כדי לרכוש מכשיר פוטון או לבדוק אם יש בקרבתכם פוטון ג'יניוס, צרו קשר עם מוסד אד סקילינג [אנגלית]

הקוואנטום פולס, מכשיר אלקטרו רפואי נוסף ניתן ניתן אף הוא לרכישה (בכ-19,000$), אך הוא אינו טוב כמו הפוטון ג'ניוס מבחינת עלות-תועלת, מכיוון שהפוטון ג'ניוס עושה הרבה יותר דברים מאשר הקוואנטום פולס. במילים אחרות, אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לרכוש את הקוואנטום פולס, אני ממליץ שתרכשו כבר את הפוטון ג'ניוס , מכיוון שבתוספת של אלפי דולרים בודדים הוא מספק הרבה יותר תועלות עבור מתרפאי סרטן.

עם זאת, ישנם מכשירי Quantum Pulse  רבים בבתים של אנשים שכל אחד רשאי להשתמש בהם תמורת דמי שימוש נמוכים מאוד. למידע נוסף היכנסו לאתר של קוואנטום פולס [אנגלית]

הביו-צארג'ר (BioCharger) הוא בערך באותה רמה של הקוואנטום פולס, אבל עולה בערך חצי מהמחיר ועשוי להיות יעיל יותר. אם אתם מקבלים את אחד מהמכשירים האלה, שאלו גם לגבי פריקת קורונה (corona discharge) והשתמשו במוצרים כמו כלורין-דיאוקסיד, מי כסף (כסף קולואידי), ו- LIPH, בשילוב עם פריקת הקורונה. למידע נוסף היכנסו לאתר של ביו-צארג'ר [אנגלית]

[שימו לב: עקב העלות הגבוהה מאוד של מכשירי הפוטון, ביו צארג'ר ודומים, הגבוההעוד יותר כשמוסיפים משלוח ומיסוי בהבאתם לארץ. אין לנו כוונה לתרגם את הפרוטוקולים הקשורים בהם באתר זה בשלב הקרוב].

אפשרויות פחות יקרות כדי "לקנות זמן" כוללות  את תוספים (שניתן להשתמש בהם במקביל למכשירי האלקטרו-תרפיה) כגון D-ריבוז (D-Ribose), ויטמין C, וייב של אניבה (Eniva Vibe), דיאטת בודוויג, מיץ גזר ותוספים תזונתיים רבים נוספים המסייעים "להזין" את התאים הלא-סרטניים החלשים. למעשה, כל דבר ששוטף את הגוף עם חומרים מזינים, יעזור.


מטרה 2: "לקנות זמן" ע"י האטת התפשטות הסרטן

הפסקה או האטה של התפשטות הסרטן היא קריטית. זהו החלק השני של "קניית הזמן". לרוב זה נעשה בעזרת פרוטוקולים בסיסיים (אלקליים) או דיאטה בסיסית שהופכת את פנים התאים לבסיסי ובכך מרדימה או אפילו הורגת את המיקרובים הסרטניים. דוגמות לכך הם סלקט (Cellect), צזיום כלוריד, סידן אלמוגים, שעורה, מים בסיסיים ועוד.

זוהי סוגיה קריטית ביותר עבור מתרפאי סרטן מתקדם!! ארחיב בנושא זה בהמשך המאמר.

מאמר מיוחד נכתב על כיצד להתחיל במהירות להילחם בסרטן. המאמר נקרא "מה לעשות כבר היום!!" מאמר זה יספר לכם כיצד להתחיל בטיפול בסרטן היום. הוא גם יסביר לכם איך לעבור לשלב של הטיפול העיקרי בסרטן כאשר הרכיבים של הטיפול העיקרי יתחילו להגיע.


מטרה 3: "לקנות זמן" על ידי התמודדות עם מעגל התשישות הכרונית

התשישות הכרונית הינה מעגל שטני קטלני. תאים סרטניים מייצרים חומצה לקטית. חומצה זו זורמת בדם ומגיעה לכבד הממיר אותה לגלוקוז, ואז, נחשו מה? הגלוקוז מגיע בחזרה לתאים הסרטניים ומזין אותם והם מייצרים עוד חומצה לקטית. שני הצדדים של מעגל זה (הכבד והתאים הסרטניים) צורכים כמות גבוהה של אנרגיה, ותוך כך, בין השאר, החומצה הלקטית שבדם מחלישה מאוד את המתרפא!

לפי אחת ההערכות, מעגל התשישות הכרונית הזה הורג 40% ממתרפאי הסרטן, וטיפולי כימותרפיה לחלוטין לא עוזרים כדי לעצור את מעגל החומצה הלקטית.

היפטרות מהחומצה הלקטית בדם (אשר מונעת מהתאים הלא סרטניים לקבל חומרי תזונה ואנרגיה) מתבצעת בד"כ בעזרת מתיל-סולפוניל-מתאן (MSM). ישנם מספר פרוטוקולי MSM באתר זה (ראו בתפריט הימני, ולהלן).

אפשרות נוספת היא למנוע מהכבד לייצר גלוקוז בעזרת הידרזין סולפט (hydrazine sulfate). מוצר זה דורש תמיכה של מומחים מכיוון שהוא עלול להיות מסוכן לשימוש. כל כימאי מתקדם יכול לייצר הידרזין סולפט אבל הכי מומלץ לרכוש אותו בצורה נוזלית מ- Essense of Life. מרפאת סירקיוז בניו יורק היא המקום שממנו מגיעה בד"כ תמיכת המומחים.

מספר דברים יכולים לספק חומרים מזינים לתאים הלא סרטניים למרות המחסום של החומצה הלקטית. ויטמין C למשל (כשהוא לא מתנגש עם טיפול נוסף), D-ריבוז, ואולי דברים נוספים. D-ריבוז וויטמין C (תוספים שניתן למצוא כמעט בכל חנות טבע) הם חשובים ביותר מכיוון שהם יכולים לחצות את מצור החומצה הלקטית ולהזין את התאים הלא סרטניים.

פרוטוקול סופר MSM הכולל MSM וויטמין C, תוכנן באופן ספציפי כדי להוציא חומצה לקטית מזרם הדם ולהפוך תאים סרטניים רבים לתאים רגילים. על ידי ניקוי הדם מחומצה לקטית, פחות חומצה לקטית תגיע לכבד ובכך מעגל התשישות ישבר, לפחות בחלקו.

אלו המשתמשים בפרוטוקול סלקט-בודוויג, או בכל טיפול אחר שמשתמש בדיאטת בודוויג [הנוגדת את ויטמין C], צריכים להשתמש בפרוטוקול MSM עם מי כסף קולואידים או בפרוטוקולים החזקים יותר ויקרים פחות MSM עם כלורין-דיאוקסיד או MSM עם LIPH.

מדוע שמישהו ישתמש בפרוטוקול MSM עם מי כסף במקום בפרוטוקול החזק יותר והזול יותר של MSM עם כלורין-דיאוקסיד? ובכן, הכלורין-דיאוקסיד מקשה מאוד על הקיבה, דבר שעלול להקשות על מתרפאים מסוימים.

LIPH, שהוא מוצר הומאופתי, ריפא סרטן בעצמו. ולכן הפרוטוקול MSM עם LIPH צובר כבוד, והוא כ"כ זול, שניתן ואף רצוי להוסיף אותו לכל פרוטוקול אחר!!

הערה: הקורא עשוי לתהות מדוע בניית המערכת החיסונית אינה נמצאת בעדיפות עליונה. ובכן, למעשה היא כן. פרוטוקול הפוטון פועל ע"י הטענת המערכת החיסונית. כך גם פרוטוקול בוב בק, על אף שהוא אינו פועל באותה מהירות [ראו שיחה לגבי אלו בסוף המאמר]. פרוטוקולים אחרים יכללו כנראה תוספים הבונים את המערכת החיסונית עם חומרי תזונה מיוחדים.


מטרה 4: הרג של תאים סרטניים בצורה בטוחה ועדינה

מוצרים טבעיים רבים מסוגלים להרוג תאי סרטן בבטחה. דוגמה טובה היא הפוֹקוֹידָן (fucoidan), מולקולת הנמצאת ברמות גבוהות בחלק מהסוגים של מיץ לימוּ (Limu juice). לאיטריל, שנמצא בגרעיני משמש, הוא דוגמה נוספת, אך הוא אינו יעיל כמו פוקוידאן אלא אם כן נותנים אותו דרך הווריד במרפאה.

לענבים סגולים יש כתריסר מולקולות שיכולות להרוג תאי סרטן. גם למיץ גזר יש מולקולות בעלות יכולת להרוג תאי סרטן.

המערכת החיסונית הינה ה"רוצח האולטימטיבי" של תאי הסרטן. עם זאת, טיפולי סרטן קונבנציונליים עלולים לפגוע במערכת החיסונית עד לנקודה שבה היא משמעותית יעילה פחות ממה שהיא אמורה להיות. חומרים טבעיים ומוצרים מיוחדים רבים, ואפילו אלקטרו-תרפיה, יכולים לסייע לבנות את המערכת החיסונית.אולם, הריגת תאים סרטניים אינה תלויה במערכת החיסונית, את זה ניתן לבצע באופן ישיר.

למעשה, מרבית הפרוטוקולים ברפואה הטבעית גם הורגים תאים סרטניים, גם הופכים תאים סרטניים לתאים רגילים וגם מטעינים את המערכת החיסונית.

זו סיבה אחת לפרוטוקולים של "קניית זמן", אשר מחזיקים את המתרפא בחיים כדי לתת לטיפולים אחרים יותר זמן להיעשות אפקטיביים!! לרוב זוהי מטרה נוספת של טיפולים ברפואה הטבעית.

יש אנשים שטוענים כי ויטמין C, מי חמצן ואוזון, לדוגמה, יכולים להרוג תאים סרטניים. באופן אישי, אני מטיל ספק רציני בטענה זו. ככל הנראה הם פועלים ע"י הריגת המיקרובים בתוך התאים הסרטניים, דבר המאפשר לתאים הסרטניים להפוך לתאים נורמאליים. טקטיקה זו תידון להלן.


מטרה 5: הפיכת תאים סרטניים לתאים נורמאליים

דימתיל-סולפאוקסיד (DMSO) ו- MSM (ולעיתים גם דבש), הם חומרים שמשמשים לעיתים קרובות כדי להפוך תאים סרטניים לתאים נורמאליים. הם עושים זאת ע"י סיוע לחומרים הורגי-מיקרובים להיכנס לתאים הסרטניים כדי להרוג את המיקרובים הללו שגורמים לסרטן (אם קראתם את המאמר "מה גורם לסרטן" הרי שאתם יודעים כבר על מה אני מדבר).

אלקטרו תרפיה עדינה יכולה גם היא להרוג ביעילות את המיקרובים בתאים הסרטניים בעזרת שימוש בגל נושא, אשר עוזר לתדרים הורגי המיקרובים לעבור את קרום התא. אני מוכרח לציין כי רק לסוג אחד של "מכונת רייף" יש את תדר ”הגל הנושא" ההכרחי. אלו הן מכונות רייף ממשפחת "מחוללי תדרי רדיו גבוהים". הנה אתר של ספק של המכשירים הללו אם אתם רוצים לראות כיצד הם נראים. שימו לב כי בעוד שיש כמאה "מכונות רייף" שונות ברשת, רק לשני מכשירים מחוללי תדרי רדיו גבוהים יש באמת גל נושא חזק וכמויות מסיביות של תדרים הדרושים להפוך תאים סרטניים לתאים רגילים (הם מריצים עד 8 תדרים בו זמנית). מחולל תדרי הרדיו הגבוהים משתמש גם בתדרים ממריצים ומנרמלים שנותנים אנרגיה לכל התאים. מחוללים אלה מתוכננים בעיקר כדי להפוך תאים סרטניים לתאים נורמאליים ולנקות את הדם, הכבד וכו' ממיקרובים.

לסוגים האחרים של "מכונות רייף" עשויים להיות יתרונות מסוימים, אך יתרונותיהם באופן כללי מוגבלים להרג מיקרובים בזרם הדם (שזה מה שפרוטוקול בוב בק ומכשירי ה- Zapper של חולדה קלארק עושים) ולהרג של מיקרובים ופרזיטים אחרים בכבד וכדומה. משפחת מחוללי תדרי  הרדיו הגבוהים, לעומת זאת, באמת הופכת תאים סרטניים לתאים נורמאליים ע"י הרג של מיקרובים שנמצאים בתוך התאים הסרטניים. כאשר המיקרובים ימותו, התאים הסרטניים ישובו להיות תאים נורמאליים.


השוואת פרוטוקול הפוטון לפרוטוקול תדרי  רדיו הגבוהים

אני מוכרח להעיר לגבי ההבדל בין מחוללי תדרי  הרדיו הגבוהים לבין פרוטוקול הפוטון (שלרוב ישתמש בפוטון ג'יני). אלו הם מכשירים שונים לחלוטין, אולם בסופו של דבר הם מאוד דומים.

פרוטוקול הפוטון מתמודד עם הגורם המקורי של הסרטן, חולשת המערכת החיסונית, על ידי הריגת מיקרובים וטפילים באיברים דבר המרפא ומטעין את המערכת החיסונית. מכשיר הפוטון ג'יני נותן אנרגיה לתאים, הורג חלק מהמיקרובים, ממריץ את מערכת הלימפה וכדומה. החלק התזונתי של פרוטוקול הפוטון מספק את ניקוי הכבד, הורג גם הוא מיקרובים מרכזיים באיברים, מספק בסיסיות ורכיבים מזינים ועוד. פרוטוקול הפוטון הוא בבסיסו פרוטוקול "בונה חיסוניות".

מכשיר תדרי  הרדיו הגבוהים יכול גם הוא להרוג מיקרובים באיברים, אך, הוא בנוסף, גם הופך תאים סרטניים לתאים נורמאליים על ידי הריגת המיקרובים שבתוך תאי הסרטן. אלא שיש להוסיף לו דברים כמו הבססה (יצירת pH גבוה, אלקליות), ניקויי כבד, פרוטוקולי תזונה וכדומה, שיתווספו כדי להפוך אותו לטיפול מושלם לסרטן. זוהי הסיבה מדוע פרוטוקול תדרי  הרדיו הגבוהים בד"כ משולב עם הפרוטוקול המבסס התזונתי סלקט-בודוויג. שילוב פרוטוקולים זה הינו טיפול חזק ושלם לסרטן.

פרוטוקול הפוטון (עם פוטון ג'יני ופרוטוקול תזונתי) ופרוטוקול סלקט-בודוויג עם תדרי רדיו גבוהים, עושים את כל המשימות החשובות שמתרפאי סרטן זקוקים להם. ההבדל הוא שכשמתמודדים עם גידולים מסוכנים, לדוגמה, פרוטוקול הפוטון עושה עבודה טובה יותר בהטענת המערכת החיסונית כדי לוודא שהגידולים לא יחזרו.

עם זאת, לרוב המצבים, שני הפרוטוקולים יחסלו את הסרטן.


פרוטוקול סקילינג-קהר

בפרוטוקול סקילינג-קהר אינכם צריכים לבחור בין פרוטוקול הפוטון לבין פרוטוקול תדרי  הרדיו הגבוהים מכיוון שהוא כולל את שניהם.

למעשה הוא כולל את פרוטוקול הפוטון ואת פרוטוקול פלסמה-בק ואת פרוטוקול דימתיל-סולפאוקסיד עם כלורין-דיאוקסיד (DMSO/CD). פרוטוקול פלסמה-בק כולל את פרוטוקול תדרי  הרדיו הגבוהים ביחד עם טיפולים רבים לסרטן, חלק מהם ריפאו סרטן לבדם.

פרוטוקול זה כולל:

 1. יצירת בסיסיות כדי להאט את התפשטות הסרטן.
 2. הריגת מיקרובים באיברים (כבד, לבלב וכו') במגוון דרכים, מה שמסייע לבנות את מערכת החיסון
 3. הריגת מיקרובים בזרם הדם במגוון דרכים, מה שמסייע לבנות את מערכת החיסון
 4. הספקת רכיבים מזינים כדי לבנות את מערכת החיסון
 5. הפיכת תאי סרטן לתאים נורמאליים במגוון דרכים (למשל ע"י הריגת מיקרובים בתוך התאים הסרטניים)
 6. הריגת תאי סרטן באופן ישיר במגוון דרכים

זהו היהלום שבכתר של טיפולי סרטן, שניתן לבצע בבית, והוא נתמך ע"י מספר אנשים.


מטרה 6: התמודדות עם חוסר יכולת לעכל מזונות

עקב מגוון גורמים, הקיבה והמעי עלולים לא להיות מסוגלים למצות את כל רכיבי התזונה מהמזונות ומהתוספים. זה קורה בגלל הנזק שנגרם למערכת העיכול ע"י כימותרפיה, ניתוחים והקרנות. אפילו לאנשים שאין להם סרטן קיבה או מעי ו/או לא היה להם ניתוח בקיבה או במעי עלולה להיות מערכת עיכול חסרת ערך בגלל כימותרפיה ו/או הקרנות. כימותרפיה הורגת תאים שמתרבים במהירות ורבים מהתאים בקיבה ובמעי הינם תאים שמתרבים במהירות.

אלקטרו-תרפיה (למשל מחולל תדרי רדיו גבוהים עם מגבר פלזמה) היא הדרך הכי טובה משמעותית להתמודד עם נושא זה מכיוון שעם אלקטרו-תרפיה אין צורך לעכל כלום כדי להיפטר מהתאים הסרטניים! גם חלק מהפרוטוקולים האחרים, כמו הפרוטוקולים עם MSM ודימתיל-סולפאוקסיד, אינם כוללים שום דבר שצריך לעכל.

פרוטוקול מיוחד ורב עוצמה, פרוטוקול עם דימתיל-סולפאוקסיד [שהוא חומר הקושר עליו חומרים אחרים ומושך אותם דרך העור אל תאי הסרטן], תוכנן באופן ספציפי לאנשים עם קיבה חסומה ו/או מעי חסום, ולכן הוא יסייע גם לאלו עם קיבה שלא יכולה לעכל מזון. אולם, אני מוכרח לציין שפרוטוקולי הדימתיל-סולפאוקסיד גורמים לריח גוף למשך שעות רבות. מסיבה זו מתרפאי סרטן רבים (למשל אלה שעובדים עם אנשים) אינם יכולים להשתמש בפרוטוקולי דימתיל-סולפאוקסיד.

מרפאת קמלוט לסרטן באוקלהומה הינה המרפאה היחידה שאני מכיר שמשתמשת בטיפול דימתיל-סולפאוקסיד  טהור. אין צורך לעכל כלום במרפאה זו. יש אוורור טוב מאוד במרפאה זו בגלל הדימתיל-סולפאוקסיד! היתה מרפאה של רופא באטלנטה (ג'ורג'יה) שהשתמשה בדימתיל-סולפאוקסיד יחד עם מינון נמוך מאוד של כימותרפיה (בערך עשירית מהמינון הרגיל של כימותרפיה). זה היה טיפול מוצלח מאוד מכיוון שהדימתיל-סולפאוקסיד אפשר לכימותרפיה להתכוונן רק לתאים הסרטניים. אולם ה- FDA סגר את המרפאה הזאת.

אני מציין זאת מכיוון שכל מי שעדיין משתמש בכימותרפיה או בוויטמין C דרך הווריד, צריך לקחת MSM (בן דוד קרוב של הדימתיל-סולפאוקסיד אך ללא ריח הגוף), בערך 30 עד 40 גרם (בהדרגה, כמובן), רגע לפני שהוא יוצא מהבית כדי לקחת את הכימותרפיה או את הוויטמין C (קראו את המאמר לאלו שעדיין מקבלים כימותרפיה).

אלקטרו-תרפיה, במיוחד פרוטוקול תדרי רדיו גבוהים, יכולה להתווסף לפרוטוקול DMSO/CD, כדי להפוך תאי סרטן באופן ישיר לתאים נורמאליים, להרוג מיקרובים באיברים וכדומה.

במילים אחרות, השתמשו ב- DMSO/CD בשילוב עם פרוטוקול תדרי  הרדיו הגבוהים עבור אלה שאינם יכולים לעכל מזון.


מטרה 7: לעבוד עם מומחה

זה צריך היה להיות מספר 1, אך אני מציין דברים אחרים קודם כדי שהמתרפא או המטפל ידעו מה בדיוק לחפש בתמיכת מומחה.

לדוגמה, מייק ורנטס תומך בפרוטוקול סלקט-בודוויג. ביל הנדרסון תומך בפרוטוקול ביל הנדרסון. לארי מ- Essence of Life תומך בפרוטוקול צזיום כלוריד. פרוטוקול פלזמה-בק נתמך ע"י ובסטר קהר. פרוטוקול הפוטון נתמך ע"י מוסד אד סקילינג, ועוד.

התמודדות עם סרטן איננה תרגיל של "ניסוי וטעייה". אתם מתחילים עם מומחים בעלי ניסיון רב שנים בתחום.

מרפאות כוללות תמיכת מומחים מובנית, כמובן.


מטרה 8: להפוך את המתרפא ל"שלם" שוב

כמו שכבר הוזכר, סרטן נוצר עקב מערכת חיסונית חלשה. מערכת החיסון חלשה בגלל מיקרובים בכבד, באיברים נוספים ובזרם הדם. אז כיצד נפטרים מהמיקרובים?!

אם אתה משתמש בפרוטוקול הפוטון, הפרוטוקול מתוכנן ספציפית כדי להיפטר מהמיקרובים האלה. באופן דומה, אם אתה משתמש במחולל תדרי הרדיו הגבוהים, ועוקב אחרי ההוראות הניתנות ע"י ה- ICRF, הוראות אלו תוכננו כדי להיפטר מהמיקרובים האלה, ביחד עם מיקרובים נוספים (כמו אלה שבתוך התאים הסרטניים).

אבל מה אם אינך יכול להרשות לעצמך את אחת מהאפשרויות האלה או שאתה משתמש בפרוטוקול אחר?

מה שאני מציע זה לבצע שני דברים:

ראשית, השתמש בפרוטוקול בוב בק. אם אינך יכול להרשות לעצמך מכשירים כאלה כדאי לנסות למצוא מישהו שיוכל לבנות עבורך אותם. השרטוט של המערכת נמצא באתר או מקושר מתוך האתר. מכשירים אלה ייפטרו מכל המיקרובים בזרם הדם ובמערכת הלימפה וכמו כן ייפטרו גם ממרבית המיקרובים באיברים השונים.

שנית, הייתי משתמש בשילוב של ניקוי הכבד וכיס המרה. ישנו מאמר על ניקוי כבד פשוט באתר, אך הייתי מנסה למצוא ניקוי כבד של הולדה קלארק (Hulda Clark) או את ניקוי הפרזיטים שלה. באינטרנט ניתן למצוא  קו שלם של מוצרים הכוללים את הפרוטוקולים שלה. ישנם אתרים רבים הטוענים שיש להם את הזאפר (Zapper) של הולדה קלארק, אך לא היה לנו הזמן או המימון כדי לבדוק אם איזשהו מהמכשירים האלה יתמודד עם כל סוגי הטפילים (פלוק, תולעי סרט, תולעים עגולות…), הפטריות וכו' החיים בתוך האיברים הפנימיים השונים. [הזאפרים הם מכשירים חשמליים מופעלי סוללה המחוברים לגוף באלקטרודות ומשדרים תדר ההורג טפילים ומיקרואורגניזמים שונים. מחירם בין 400 ל- 800 $]

קיים גם מכשיר שיכול להגיד לך האם הצלחת להיפטר מכל המיקרובים והפרזיטים. המכשיר מיוצר ע"י תאגיד זיטו (zyto corporation). מכשירי זיטו מסוגלים לזהות היכן נמצאים המיקרובים בגוף ומה סוגם. תיאלץ למצוא אחד קרוב אליך מכיוון שהם נמצאים רק במרפאות. הנה האתר שלהם.


מטרה 9: לשמור את זרם הדם נקי ממיקרובים

הקרן העצמאית לחקר הסרטן (ICRF) מאמינה כי מלנומה, קרצינומת תאי קשקש, סרקומה וסרטן הרחם הינם סוגי סרטן הדורשים טיפולים שמנקים את הדם ממיקרובים בכל 12 שעות. סוגי סרטן אלה מתפשטים דרך מיקרובים היוצאים מתאי הסרטן ונעים בזרם הדם למקומות אחרים ושם מייצרים אזור חדש של סרטן (גרורות). לכן זה ממש קריטי לשמור את הדם נקי ממיקרובים בטיפול בסוגים אלה של סרטן. למעשה, מרבית סוגי הסרטן עלולים להתפשט בצורה זו או על ידי מיקרובים שיוצאים מהכבד או ממערכת הלימפה. מסיבה זו, כל מתרפאי הסרטן חייבים לנקות את המיקרובים מזרם הדם, הכבד ומערכת הלימפה (הכבד יידון בהמשך)! סיבה נוספת היא, כאמור לעיל, שאם אתה מנקה את הדם ממיקרובים מערכת החיסון מתחזקת. לא כל הפרוטוקולים הטיפוליים לסרטן כוללים משהו שיסייע להיפטר מהמיקרובים בזרם הדם. אבל עדיין, החשד הוא שמרבית, אם לא כל סוגי הסרטן, מתפשטים לפחות חלקית גם בצורה זו.

ההנחיות הרשמיות לשימוש במחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עבור סרטן כוללות את הטקטיקה הזו (הנחיות מיוחדות אלה אינן באות עם הוראות התפעול של המחולל, תצטרכו לבקש אותן במיוחד מ- ICRF), אך גם אם אין לכם מחוללי תדרי רדיו גבוהים, עדיין תצטרכו להיפטר מהמיקרובים. לא רק כדי לבנות את מערכת החיסון, אלא גם כדי למנוע מהסרטן להתפשט מתאי סרטן אחרים, מטיפולי שיניים מזוהמים, מהכבד או מהלימפה. מטהר הדם של בוב בק הינו הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סוגיה זו במידה ואין בידכם להשיג את מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים או אם אינכם משתמשים בזאפר של הולדה קלארק למשך שעתיים בכל יום. הסתכלו בקישור לפרוטוקול בוב בק בתפריט הצד.

טיפולי שיניים מזוהמים דורשים התמודדות  של רופאי שיניים מומחים ונדירים ביותר אפילו רופאי שיניים ביולוגיים לא הוכשרו לטפל בזיהומים אלה! התחברו לאתר של "Huggins Applied Healing" כדי למצוא את אחד מרופאי השיניים האלה באזורכם [לא ידוע לנו על רופא שיניים בארץ שהוכשר לטיפול בטוח בטיפולי שורש, עקירות והשתלות מזוהמות].

הערה אחרונה לגבי מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים. ניתן להשתמש פעמיים ביום במחולל תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר ליניארי של 10 וואט, פעם אחת בבוקר ופעם שנייה בערב. בכל פעם השתמשו בהם במשך הזמן המומלץ. במחולל תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר פלזמה ניתן גם להשתמש פעמיים ביום, תלוי בפרוטוקול שבו משתמשים ותלוי במתרפא. חלק מהמתרפאים יכולים לסבול את זה פעמיים ביום וחלק לא. בכל מקרה אל תשתמשו בהם יותר מפעמיים ביום כל עוד לא השתמשתם במכשיר זה במשך לפחות 10 ימים.


מטרה 10: להתמודד עם נזק חמצוני

מי קוקוס מסייעים להתמודד עם תופעות הלוואי של הכימותרפיה. המאמר עבור אלה שעדיין עוברים טיפולי כימותרפיה נכנס יותר לפרטים לגבי נושאים אלה. קראו את המאמר לאלו שעדיין משתמשים בכימותרפיה.


מטרה 11: להיפטר ממיקרובים וכו' באזור השיניים

אחת הסיבות העיקריות שישנם מיקרובים רבים בזרם הדם של אנשים היא עקב רפואת השיניים המודרנית שלמדו לייצר חוף מבטחים עבור מיקרובים, לשים כספית ורעלים נוספים בשיניים, וכדומה. כמובן שלא זו הדרך בה הם מתארים את עבודתם, אך זה מה שהם עושים למעשה.

להיפטר מהמיקרובים באזור השיניים הינו נושא שונה לגמרי ודורש אלקטרו-תרפיה (למשל תדרים מיוחדים במחולל תדרי הרדיו הגבוהים) או רופאי שיניים מיוחדים שלמדו אצל ד"ר האל האגינס. ראו את שני הפרקים האלה בספר על טיפולי סרטן שלב 4, המתייחסים לטיפולי שיניים: פרק 7 בספר [אנגלית], פרק 8 בספר [אנגלית]


 מטרה 12: דיאטת סרטן טובה

למזון שמתרפא הסרטן אוכל ולתוספים המיוחדים שהוא צורך, עשויה להיות השפעה מכרעת על ההישרדות שלו. הד"ר (לרפואת שיניים) וויליאם קלי (Dr. William Kelley), הגיע לשיעור ריפוי של 90% עם אלפי מתרפאי סרטן תוך שימוש בתזונה איכותית ותוספים מיוחדים בלבד. (למשל מיץ גזר, אנזימי לבלב מעכלי חלבון וכו'). בעוד שפרוטוקול קלי כבר כמעט שאינו נמצא בשימוש, עקב קיומם של מוצרים חדשים וטובים יותר, הוא עדיין צריך לשמש כשיעור עבור מתרפאי הסרטן, שתוספים מיוחדים ודיאטת סרטן טובה עשויים להיות בעלי השפעה עצומה על סיכויי ההישרדות מסרטן.

פרוטוקולים טיפוליים רבים כוללים כמה מהתוספים של ד"ר קלי, אך הנקודה שלי היא שמתרפא הסרטן צריך לשתות מיץ גזר (עם מעט מיץ סלק מעורבב ביחד) ומאכלים מיוחדים נוספים בכל יום. לכן, אם אינכם משתמשים בפרוטוקול סלקט-בודוויג או בפרוטוקול של ביל הנדרסון, ראו מאמר על התזונה לסרטן כדוגמה לתזונת מזון חי (Raw Food) [ראו גם את המאמר על מיצים].

בנוסף, גם אם אינכם משתמשים בפרוטוקול סלקט-בודוויג כדאי להשקיע כ- 35$ בההרצאות של מייק ורנטס [אנגלית].

 


מטרה 13: להתמודד עם כאבים ותופעות לוואי נוספות של סרטן

פרוטוקול סלקט-בודוויג, צזיום כלורידי, מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים (שיש להם תדרים ספציפיים לכאב), יחידות TENS, קוואנטום פולס וכו' ובמיוחד הפוטון ג'ניוס והפוטון ג'ני, כולם יכולים לסייע בהתמודדות עם הכאב, אולם התמודדות עם הכאב יכולה להיות ענין חמקמק.

מכונות "TENS" (Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation – גירוי עצבי חשמלי דרך העור)  הן מאוד לא יקרות ויכולות להיות מועילות. עם זאת, כמו בנושא הזאפרים, ל- ICRF לא היו הזמן או הכסף כדי לחקור את המותגים השונים. כל פידבק, חיובי או שלילי, יכול לעזור מאוד. נוזל דימתיל-סולפאוקסיד (DMSO) גם הוא טוב בהתמודדות עם כאב, אך הוא בקושי נמצא בשימוש כי הוא מייצר ריח גוף קשה (שהמתרפא עצמו אינו מסוגל להריח).

[בעוד שחוקן של קפה הוא בעיקר שיטה לתמיכה בפעולת הכבד והמרצתו, הוא גם משכך כאבים חזק. ויטמין C יחד עם MSM משחרר חומצה לקטית מהגוף ותורם גם הוא לשיכוך כאב]


מטרה 14: בלוטת התריס ויוד

אחת הסוגיות החשובות בהתמודדות עם סרטן היא התמודדות עם מערכת הלימפה. יוד יכול לדלל את נוזלי הלימפה, דבר שיכול להיות קריטי עבור הטיפול בסרטן.

שלושה מרופאי הסרטן הטובים ביותר, ד"ר הוקסי (Dr. Hoxsey), ד"ר גרסון (Dr. Gerson) וד"ר מורמן (Dr. Moerman), כולם כללו צורה כלשהי של יוד בטיפולים שלהם!! יוד אשלגן היה מרכיב מרכזי בתה הצמחים של הוקסי. עם זאת, התמודדות עם הכימיה בגוף, במיוחד עם יוד, זה משהו שכדאי להשאיר רק למומחים. כשאתם עובדים עם היועץ שלכם אל תשכחו להתייעץ לגבי כמויות היוד שהוא ממליץ.

הנה מאמר מבוא בנושא הורמונים [אנגלית] עם מספר הפניות. אבל התשובה האולטימטיבית מצויה אצל המומחה שתעבדו איתו:


מטרה 15: להתמודד עם עצמות שבריריות (סרטן העצמות)

מתרפאי סרטן בעלי סרטן בעצמות עלולים לפתח עצמות פריכות שנשברות בקלות. דבר זה מסוכן משמעותית הרבה יותר עבור סרטן בעמוד השדרה, אך זה עלול להיות מסוכן לכל סוג של סרטן העצמות.

הפתרון הוא פרוטוקול של מינרלים שנבנה בעזרת מומחה כדי להגן על העצמות. עבור אלה בפרוטוקול צזיום כלורידי, לארי, שתומך בפרוטוקול זה, מהווה מומחה שכזה. המוצר סלקט, בפרוטוקול סלקט-בודוויג, גם הוא כולל את המינרלים האלה. עבור אחרים, הם יכולים להיעזר בלארי או במומחה בשם ד"ר טרו אוט. ניתן להשיגו באתר מינרלים של אמא אדמה.


מטרה 16: להתמודד עם גידולים

גידולים שמסוגלים להרוג את מתרפא מעצם גדילתם [במיקום מסכן חיים], נחשבים ל"גידולים מסוכנים". זה קישור למאמר על הטיפול בגידולים מסוכנים [אנגלית] ואיך לוודא שהם לא חוזרים.

הייתה תקופה שבה התעלמתי, פחות או יותר, מגידולים אלא אם הם הפריעו על חלק חיוני בגוף, למשל עורק, או שהפריעו לנשימה. אני כבר לא תומך בגישה זו כיום.

בעוד שטיפולים רבים תמיד יקטינו גידולים, כמו הפרוטוקולים האלקליים, להיפטר לגמרי מגידולים זו משימה מאתגרת במיוחד. במקרים שבהם יש חשיבות לגודל הגידול, כמו למשל כשהגידול חוסם את צינור המרה, ניתוח עשוי להיות הכרחי. ולמרות שחלק מהטיפולים האלטרנטיביים לסרטן מסוגלים להקטין גידולים, זהו לרוב תהליך איטי. גידולים עלולים להיות קטלניים אפילו כשהם נמצאים באזור פחות חיוני של הגוף, כמו בסרטן השד. הם יכולים להיות כמו איש מכירות שפשוט לא מסתלק, וממשיך לחזור ולהביא איתו אנשי מכירות נוספים. ICRF מודע היטב לנושא הגידולים וכל הזמן מחפש דרכים טובות יותר להיפטר מהם לחלוטין.

בעוד שצמחים מתוך האתר "מרפאי הצמחים" ("Herb Healers") מסוגלים להשמיד לחלוטין גידולים מעל פני השטח או גידולים ממש מתחת לפני השטח, במקרים מסויימים ה"חור" שנשאר איפה שהגידול היה מכוער מאוד ועלול להיות בלתי מתקבל על הדעת עבור חלק מהאנשים (אם כי המתרפא עשוי לשרוד כתוצאה מהטיפול). גם פרוטוקול הדימתיל-סולפאוקסיד והסודה לשתיה עלול להשאיר צלקות. צלקות זה לא דבר כל כך נורא, אך הפרוטוקול עובד רק על גידולים שנמצאים על פני השטח.

ראו מאמר כיצד להקטין גידולים [אנגלית] לקבלת מידע נוסף בנוגע לכיווץ גידולים, אך אני יכול לומר לכם שזהו נושא מחקר מרכזי עבור ה- ICRF.


מטרה 17: צורת החשיבה של המתרפא

הגישה המנטאלית של מתרפא הסרטן היא קריטית. צורת חשיבה "מסכנה" של המתרפא יכולה להפחית משמעותית את הסיכוי להתרפא מהסרטן מכיוון שהיא מעידה על ויתור על הרצון לחיות!

המשפחה והחברים חייבים תמיד להיות חיוביים במה שהם אומרים. הם חייבים תמיד לעודד את המתרפא, מתוך כוונה אמיתית. אין להמעיט בחשיבות הגישה המנטאלית של המתרפא. המשפחה והחברים חייבים תמיד להיות מודעים לנושא זה.


מטרה 18: לבנות את המערכת החיסונית

בניית המערכת החיסונית היא אחרונה בסדר העדיפויות, לא בגלל שזה לא חשוב, אלא בגלל שזה תהליך שלוקח המון זמן. מתרפאי סרטן רבים שמחפשים טיפולי סרטן טבעיים הם אלו שהרופאים ויתרו עליהם ונשלחו למות בביתם. ולמתרפאים אלה ברוב המקרים אין מספיק זמן (של חיים) כדי לבנות את המערכת החיסונית, ולכן הם צריכים להתמקד בפרוטוקולים שמתחילים לעבוד מהר יותר.

אם כך, מדוע מטרה זו נמצאת ברשימה בכלל? מכיוון שלוקח זמן רב לבנות את המערכת החיסונית, ככל שתתחילו מוקדם יותר, המערכת החיסונית תתחזק מהר יותר ותתרום למתרפא מהר יותר. בניית המערכת החיסונית היא המטרה בעדיפות הראשונה בכדי למנוע רגרסיה (כלומר למנוע מהסרטן לשוב), אז לבסוף המתרפא יצטרך ליטול תוספים בוני חיסוניות.

בין הדברים שבונים את המערכת החיסונית יש את פרוטוקול בוב בק ומספר תוספי תזונה חזקים. כמה מהמכשירים האלקטרו-רפואיים, כמו מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים, פועלים כמעט כמו פרוטוקול בוב בק, אבל עדיין זה מועיל להשתמש בפרוטוקול בוב בק הרשמי כדי לנקות את הדם ממיקרובים (דבר שבוב בק הוכיח כי מרפא ומחזק את המערכת החיסונית).

ישנם בוני חיסון תזונתיים טובים רבים הנידונים באתר. בעוד שלהיפטר ממיקרובים באיברים ובזרם הדם יחזק את המערכת החיסונית, תוספים יתנו למערכת החיסונית את הרכיבים התזונתיים הדרושים לה כדי להתחזק. הנה כמה דוגמאות:

 • (בעדיפות ראשונה למתרפאי סרטן) Beta-1, 3-D Glucan
 • אימוטול (Immutol)
 • טרנספר פקטור פלוס – Transfer Factor Plus (the 4Life brand)
 • MGN3 או BioBran (שם זה משתנה לעיתים בגלל הרדיפות של ה- FDA)
 • מודוקר (ModuCare)
 • תוספי AHCC, למשל: Immpower, ImmunoKinoko, Immune-Assist
 • Immune Fx

ניתן לחפש את התוספים הללו בגוגל


 

הערות לגבי המטרות

טיפול בסרטן זה מירוץ, פשוטו כמשמעו. זהו מירוץ כדי לראות האם הסרטן יהרוג את המתרפא לפני שהטיפול יצבור עצמה מספקת כדי להפסיק את התפשטות הסרטן ולהפסיק את הנזק לתאים לא-סרטניים, וכדומה. הטיפול בסרטן חייב להיות חזק יותר מההתפשטות של הסרטן!! זו הסיבה מדוע טיפול יחיד פשוט אינו מספיק!!

בנוסף, חייבת להיות איזושהי סינרגיה בפרוטוקולים, כלומר שני טיפולים שיכולים להפוך אחד את השני ליעילים יותר. למשל, הפרוטוקול MSM/CS ופרוטוקול בוב בק שניהם הורגים מיקרובים בזרם הדם. האם אתם חושבים שצריך להשתמש בשניהם במקביל, או רק באחד מהם? ובכן, מסתבר כי שני הפרוטוקולים האלה יעילים יותר כאשר הם משולבים מאשר כל אחד בנפרד, כלומר הם סינרגטיים. כאשר משתמשים בשניהם ביחד, הם עוזרים אחד לשני לעבור במהירות גבוהה יותר את השלב של להרוג את המיקרובים בזרם הדם כדי להגיע לתפקידים החשובים יותר של הפרוטוקולים.

אלה הם הגורמים שבגללם יצרתי את תפריט "פרוטוקולים שלמים" באתר. תפריט זה (למשל סלקט-בודוויג, צזיום כלורידי וכו') מכיל כמה פרוטוקולים יעילים במיוחד לסרטן בכוללים מספר טיפולים. יש בו דוגמאות מצוינות לפרוטוקולי סרטן שלמים, או שניתן ללמוד מהם כיצד לשלב פרוטוקול סינרגטי.

תפריט  "טיפולים משלימים" מציג טיפולים בודדים. חלק מהטיפולים המשלימים כלולים כבר בפרוטוקולים שלמים אחדים וחלק לא. לדוגמה, מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר פלזמה כלול בפרוטוקול סלקט-בודוויג ובפרוטוקול פלזמה-בק, שניהם "פרוטוקולים שלמים". הוא לא כלול בפרוטוקול ביל הנדרסון, אך ניתן (וכנראה שכדאי) להוסיפו לפרוטוקול זה.

יש מקרים נדירים בהם אסור להוסיף "טיפול משלים" כלשהו ל"פרוטוקול שלם" מסוים, אבל בדרך כלל אפשר לעשות זאת. אזהרות ניתנות עבור מקרים אלה ובאופן כללי אין מדובר לרוב בסיכון, אלא באובדן הסינרגיה. מצב בו פרוטוקול אחד הופך את השני לפחות אפקטיבי.

יוצא מן הכלל הוא האיסור על שילוב של שני פרוטוקולים מבססים חזקים, שילוב כזה עלול לגרום לאלקלוזיס [עודף ביסוס הדם] שעלול להיות מצב מסכן חיים.

הנקודה החשובה כאן היא להפציץ את הסרטן שלכם. לדוגמה, פרוטוקול זיל הזול (Dirt Cheap Protocol) ("פרוטוקול שלם") כולל לפחות 14 טיפולי סרטן בודדים, שכל אחד מהם ריפא סרטן לבדו! אין זה אומר שהפרוטוקול זיל הזול חזק כמו פרוטוקול סלקט-בודוויג (הוא לא!), זה רק אומר שהוא כולל כמה טיפולים טובים מאוד. עבור מתרפאים מסרטן מתקדם, פרוטוקול זיל הזול עלול להיות לא מספיק חזק, אולם הוא עשוי להיות כל מה שהמתרפא יכול להרשות לעצמו. בין ה"פרוטוקולים השלמים" יש כמה רמות עלות שונות (שימו לב: שום דבר אינו נמכר באתר זה, אני פשוט מודע למציאות של התקציבית של רבים ממתרפאי סרטן).

למעשה, המחיר הוא לעיתים קרובות סוגיה חשובה. מתרפאי סרטן רבים [בארה"ב בעיקר] נותרים ללא כסף בכלל לאחר הטיפולים הקונבנציונליים לסרטן. זו הסיבה מדוע תכננתי כמה פרוטוקולים שיהיו באמת בזיל הזול (פרוטוקול זיל הזול הוא ממש לא יקר, ו"ריפוי ענבים" (Grape Cure) הוא בחינם מכיוון שהוא רק מחליף גם את התזונה שבנאדם אוכל), ויש גם את המאמר על "טיפולים לא יקרים לסרטן". פרוטוקול זיל הזול הוא לבטח הפרוטוקול עם השימוש הרב ביותר באתר, וזה לא בגלל שהוא הפרוטוקול הטוב ביותר, אלא בגלל שהוא הכי זול מבין הפרוטוקולים היעילים ביותר.

אני לא מתכוון לזלזל בערכו של הכסף. כמו שאמרתי, אני לא מוכר כלום, אבל אני יכול לומר לכם שהטיפולים החזקים ביותר יכולים להיות יקרים ביותר. הפרוטוקול היקר ביותר שאנחנו ממליצים עליו, עבור טיפולים בבית, הוא או הפוטון ג'ניוס או מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר פלזמה, שעולים בערך 25,000$ ו 4,800$, בהתאמה [הבאתם לארץ עלולה להיות כרוכה בעלות נוספת של כ-20%, ראו הסבר על רכישה בחו"ל]. אך אפילו פרוטוקולים תזונתיים, שמשתמשים בהם לאורך תקופה ארוכה, יכולים בסך הכול לעלות כמו מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים!! דוגמאות לכך הם סלקט ומיץ לימו. זו הסיבה מדוע השקעתי זמן כה רב כדי לתכנן פרוטוקולים לא יקרים ולחפש דברים שאנשים שגרים מחוץ לארה"ב יוכלו להשיג באופן מקומי. מדינות רבות לא מתירות לייבא דברים שמרפאים סרטן.ליישם את סדר העדיפויות

עבור המתרפאים שנמצאים במצב מתקדם מאוד, ונשאר להם זמן מועט לחיות, ישנם שלושה פרוטוקולים בלבד שהם גם חזקים מספיק וגם מתחילים לפעול מהר מספיק, כדי לתת למתרפאי הסרטן האלה תקווה אמיתית להישרדות:

 • פרוטוקול סלקט-בודוויג
 • פרוטוקול צזיום כלוריד
 • פרוטוקול הפוטון [אינו מתורגם באתר מפאת מחירו הגבוה]

שלושת הפרוטוקולים האלה נמצאים בליגה משלהם בכל המדובר בעוצמה ראשונית והתחלה מהירה. הסיבה לכך היא שפרוטוקולים אלה מגינים במהירות על התאים הלא סרטניים ומייצרים סביבה בסיסית במיוחד בתוך התאים הסרטניים )לא בזרם הדם). דבר זה מאט במהירות רבה את התפשטות הסרטן!! עובדה זו היתה ידועה עוד משנות ה-70 וכנראה שעוד קודם לכן. פרוטוקול-על נוסף הוא פרוטוקול סקילינג-קהר, שהוא למעשה שילוב של פרוטוקול הפוטון, פרוטוקול פלזמה-בק ופרוטוקול DMSO/CD. שלושת הפרוטוקולים האלה הם מאוד סינרגטיים אחד עם השני ולכל אחד מהם תועלת מסויימת שלאחרים אין!

עבור אלה שאינם יכולים להרשות לעצמם את אחד מהפרוטוקולים האלו, פרוטוקול זיל הזול תוכנן במיוחד כדי להיות מאוד חזק, ועם זאת כלל לא יקר. פרוטוקול מצויין ולא יקר נוסף הוא פרוטוקול ביל הנדרסון.

עבור מתרפאי סרטן מתקדמים, זוהי ההתפשטות של הסרטן שכמעט תמיד הורגת אותם. באופן כללי,אילו לא תאי הסרטן שהורגים את המתרפא, אלא הנזק שנגרם לתאים הבריאים (בגלל התאים הסרטניים, עודף חומצה לקטית ועוד…). זו הסיבה מדוע העדיפות הראשונה בטיפול במתרפאי סרטן מתקדם היא להגן על התאים הלא סרטניים בעזרת רכיבי תזונת-על וגם להפסיק את התפשטות הסרטן על ידי שימוש בביסוס הגוף או בחמצן!!

נושא נוסף וחשוב מאוד שעליו דובר כבר הוא למלא את החורים בחלק מהפרוטוקולים. לדוגמה, פרוטוקול סלקט-בודוויג הוא פרוטוקול בסיסי מעולה, אך כותב המאמר ממליץ תמיד להוסיף מיץ לימו ואת פרוטוקול ה- MSM/CS כדי למלא חור קריטי בפרוטוקול סלקט-בודוויג. החור הזה כאן שאין משהו שהולך ישירות על תאי הסרטן ובמקום מחכים שהטיפול ייצור סביבה בסיסית. דוגמה נוספת הוא מחולל תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר פלזמה, אשר אינו אחד מהטיפולים שמתחילים לפעול מהר. בעוד שהוא מהווה טיפול בפני עצמו נגד סרטן, והוא כן מתחיל לפעול בצורה מהירה יחסית, הוא לא יכול להשתוות ליכולת של בסיסיות בהאטת התפשטות הסרטן.

הסיבה שמחולל תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר פלזמה הוא תוספת אופציונאלית לפרוטוקול סלקט-בודוויג היא ששניהם טיפולים משלימים וסינרגטיים, כלומר שניהם ביחד עדיפים באופן משמעותי מאשר כל אחד מהם בנפרד!! פרוטוקול סלקט-בודוויג מתחיל לפעול ממש מהר, אך מחולל תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר הפלזמה עושה דברים מסויימים הרבה יותר טוב מאשר סלקט-בודוויג, כך שאפשר להשתמש בסלקט-בודוויג כדי להאט את התפשטות הסרטן בצורה מהירה, ובנוסף להשתמש במחולל תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר פלזמה ו/או מיץ לימו ו/או טיפול אחר כדי לתקוף בצורה ישירה את התאים הסרטניים או להפוך את התאים הסרטניים לתאים נורמאליים.

לרוע המזל, צזיום כלוריד לא יכול לבוא ביחד עם חלק מהפרוטוקולים המשתמשים ברפואה אלקטרונית מכיוון שרוב הפרוטוקולים המשתמשים ברפואה אלקטרונית ינטרלו את הפעולה של הצזיום הכלוריד. עם זאת, יש לפחות מכשיר אלקטרו-רפואי אחד שכן ניתן לשלב עם צזיום כלוריד, מכשיר שספק הצזיום כלוריד יכול למכור למתרפא.

מתרפאי סרטן רבים שאינם במצב כל כך מתקדם, לא זקוקים לעוצמה שמספקים הפרוטוקולים החזקים, במיוחד אם הם מתרפאי סרטן שאובחנו זה מקרוב, שיש להם סוג סרטן שאינו מתפשט במהירות, שלא עברו יותר מדי כימותרפיה או הקרנות, ושאין להם סוג מסוכן במיוחד של סרטן. טיפולי סרטן אלטרנטיביים רבים יכולים לעבוד טוב אצל מתרפאי סרטן שיש להם לפחות 6 חודשים כדי לחיות (ואם הם לא עשו טיפולים קונבנציונאליים קודם). לכן,כמו שאומרים: "אם זה עובד, תמשיכו לעשות את זה". אבל אם זה לא עובד, אתם עשויים להזדקק לתוספות לפרוטוקול שלכם או לעבור לפרוטוקול חזק יותר.

טיפולים אלטרנטיביים לסרטן ניתנים לדירוג על פי העוצמה שלהם להתמודד עם סוגי סרטן שמתפשטים מהר, סוגי סרטן מסוכנים או סוגי סרטן שכבר התפשטו במידה ניכרת. כמו שאתם בטח מבינים, שלושת הפרוטוקולים הראשונים בבחירה להתמודדות עם סוגי סרטן אלה הם פרוטוקול הפוטון, פרוטוקול סלקט-בודוויג ופרוטוקול צזיום כלורידי. הביסוס (אלקליות) של פרוטוקולים אלה, ברמה התאית, מסייעת להאט במהירות את התפשטות הסרטן! בנוסף, מכיוון שזה עלול לקחת מספר שבועות כדי לקבל את הייעוץ הנדרש ולהשיג את הציוד הנדרש, ישנו מאמר מיוחד כדי שתוכלו להתחיל פרוטוקול חזק כבר היום! קראו את המאמר מה לעשות כבר היום.

אזהרה חשובהאסור לשלב את פרוטוקול סלקט-בודוויג ואת פרוטוקול צזיום כלוריד. יש חפיפה גדולה מדי בדרך שבה פועלים שני הפרוטוקולים מכדי לשלבם בצורה בטוחה! זה אחד משניהם, אבל אף פעם לא שניהם ביחד. חשוב מאוד גם לא להשתמש ביותר מטיפול מבסס חזק אחד בו זמנית. לדוגמה, צריך להפסיק עם סודה לשתיה כשמתחילים עם צזיום או עם סלקט או כל חומר מבסס חזק אחר.

אם קיים גידול במקום מסוכן, ויש צורך לכווץ אותו במהירות, פרוטוקול הפוטון הוא האופציה הכי טובה. הסתכלו במאמר "גידולים מסוכנים".

פרוטוקול בוב בק, שמהווה חלק ביותר מפרוטוקול אחד, נחשב כטיפול לסרטן לטווח ארוך. זה יכול לקחת גם חודשיים-שלושה עד שפרוטוקול בוב בק מתחיל באמת לעבוד ואפילו יותר מזה עד שהוא מרפא ומטעין את המערכת החיסונית. זו הסיבה מדוע פרוטוקול בוב בק אף פעם לא נחשב כפרוטוקול "ראשי" לסרטן. יחד עם זאת, זהו טיפול קריטי שמבטיח שהסרטן לא יחזור, כמו שתוכלו לקרוא בהרחבה במאמר "מניעת הישנות הסרטן".

כעת נדון בקצרה בטיפולים הקשורים בחמצן. לטיפולים כאלה פוטנציאל גדול לטיפול בסרטן. לרוע המזל, ה- FDA גם הוא מודע לכך וסגר כמה מהטיפולים בחמצן היעילים ביותר, כמו הזרקת גז האוזון לתוך סאונה של בנאדם אחד (כאשר רק ראשו של המתרפא בולט מתוך הסאונה). מי חמצן, טיפול מפורסם לסרטן, אינם טיפול חזק כמו שאנשים נוטים לחשוב, אבל אין ספק שניתן להשתמש בהם כטיפול משלים לכל אחד מהפרוטוקולים. אנחנו, ב- ICRF, בוחנים את הטיפולים בחמצן, אך נכון לעכשיו, ההמלצה הכי טובה שלנו בנושא זה היא HBOT – hyperbaric oxygen therapy, טיפול בחמצן בלחץ גבוה. אנחנו ממליצים עליו כדי להאט את התפשטות הסרטן, אבל לא בטוחים עד כמה הוא טוב בתור טיפול העומד בפני עצמו.

אני רוצה לדבר שוב על ה- FDA. דבר נוסף שהם עשו, ושבים ועושים זאת מדי פעם לפי הצורך, הוא לחסום את הייבוא של מוצרים נפלאים לטיפול בסרטן המגיעים מחוץ לארה"ב. אני מכיר מכשיר רוסי שה- FDA ירשה להכניס רק כמות מצומצמת ממנו לתוך ארה"ב. לכן אני מהסס אם לציין באתר כמה מכשירים מיוצרים מחוץ לארה"ב, שעשויים להיות יעילים מאוד בטיפול בסרטן. ה- FDA (ובמקרים רבים ארגונים רפואיים במדינות ארה"ב השונות) סגרו גם כמה מהמרפאות הקליניות הטובות ביותר, כמו זאת שהשתמשה בדימתיל-סולפאוקסיד (DMSO) בשילוב עם כמות נמוכה מאוד של כימותרפיה. דימתיל-סולפאוקסיד למעשה "נקשר" לכמה סוגים של כימותרפיה, ובכך מהווים ביחד טיפול יעיל מאוד לסרטן שמשתמש בכמות נמוכה מאוד של כימותרפיה (יש צורך בכמות נמוכה של כימותרפיה מכיוון שההתקשרות לדימתיל-סולפאוקסיד מאפשרת לכימותרפיה לפגוע ישירות בתאי הסרטן). זו הסיבה שאני ממליץ שכל מי שמשתמש בכימותרפיה ייקח מתיל-סולפוניל-מתאן (MSM) לפני השימוש בכימותרפיה. ניתן לקרוא על כך בהרחבה במאמר "אם אתם עדיין משתמשים בכימותרפיה או בהקרנות".

דבר נוסף לגבי מרפאות – ישנן מרפאות רבות "דרומית לגבול" [במדינות שמדרום לארה"ב] שאני אפילו לא מכיר. הן שומרות על פרופיל נמוך ומתרפאים שומעים עליהן מפה לאוזן. חלק מהמדינות שנמצאות דרומית לגבול (של ארה"ב) רודפות את הרפואה טבעית, חלק לא, וחלק מתנהגות בצורה בלתי צפויה. כמה מהטיפולים במרפאות טובים מאוד, אחרים פחות. יש מאמר באתר בנוגע למרפאות שדן בחלק מהמרפאות הטובות ביותר. בגרמניה יש את המרפאות המפורסמות ביותר, וחלק מהן ממש טובות.

עם זאת, גם אם מתרפא הולך למרפאה טובה, הוא עדיין צריך ללמוד את הנושא וליישם את העקרונות שבמאמר "כיצד למנוע מהסרטן לחזור". רגרסיה (כלומר שהסרטן "חוזר" לאחר ריפוי) הינה בעיה גדולה ברפואה האלטרנטיבית. המאמר "כיצד למנוע מהסרטן לחזור" מדבר על הנושא וכיצד לוודא שהסרטן לא יחזור לעולם.

מרכיב חשוב נוסף בטיפולים בבית הוא תמיכה טלפונית של מומחה. פרוטוקול סלקט-בודוויג נתמך ע"י חוקר הסרטן הותיק מייק ורנטס תמורת כ 225$, שכולל 5 שעות של הקלטות [המסבירות את הפרוטוקול] ואז שעתיים של ייעוץ טלפוני אישי. פרוטוקול הצזיום הכלורידי נתמך ע"י לארי מ Essense of life בחינם (מכיוון שהוא מוכר את המרכיבים העיקריים). לארי ומייק עבדו שניהם עם מתרפאים במשך יותר מ-10 השנים שאני מכיר אותם. פרוטוקול ביל הנדרסון הוא מאוד לא יקר ומאוד יעיל. הוא תוכנן ונתמך ע"י ביל הנדרסון תמורת 250$ ויש לו ספר שאפשר לעקוב אחריו בזמן ההנחיה שלו במקום CD. פרוטוקול ההרדוף (Oleander Protocol) נתמך ע"י קבוצת צ'ט ביאהו שיש בה כמה מומחים (ההרדוף אינו מומלץ לסוגי סרטן שמתפשטים מהר או לסוגי סרטן שכבר התפשטו).

בנוסף, באתר יש מספר מאמרים למספר סוגי סרטן ספציפיים. לחלק מסוגי הסרטן יש בעיות ייחודיות הדורשות התמודדות מיוחדת. חפשו בתפריט הצד את סוג הסרטן הרלוונטי באתר.

וגם, ככל שיש לכם זמן, קראו מאמרים נוספים באתר אשר עשויים להיות רלוונטיים למצבכם. במיוחד המאמר "מצבים מיוחדים".


מפתחות נוספים לשרידה

ישנו דבר חשוב אחד שאפילו ייעוץ טלפוני ממומחה וכסף לא יכולים לספק, וזהו הרצון לחיות, אצל המתרפא. רצון חזק לחיות אצל מתרפא הוא חשוב לא פחות מכל אחד מהטיפולים. כל מתרפא סרטן חייב לעשות דברים כדי להסיט את תשומת לבו מהסרטן. זה יכול להיות תחביב, קריאה או פעילות אחרת. אסור לו לשבת כל היום ולרחם על עצמו, אלא הוא חייב להיות פעיל ומעורב. לדוגמה, באחת המרפאות לסרטן בגרמניה נותנים שיעורי אמנות למתרפאים. תמיכה חזקה של משפחה ו/או חברים גם היא חלק חשוב מאוד. הם חייבים להסיט את תשומת לבו מהמחשבות השליליות של הסרטן. גישה שלילית אצל משפחה או חברים היא לא אופציה!

בנוסף, גישה שלילית לגבי טיפולים אלטרנטיביים לסרטן, בסביבתו של המתרפא, גם היא אינה אופציה. אם מישהו מזלזל בכוחו של הטבע, הוא מוזמן לשתוק בנושא ולהפסיק לצפות בתוכניות על רופאים בטלוויזיה, ואפילו לקרוא את המאמר "14 שאלות ותשובות" או לצפות בסרט על בורז'ינסקי [אנו ממליצים על סדרת התחקירים The Quest for the Cure הכוללת מידע רב מאוד המובא בראיונות עם עשרות מרפאים ורופאים]

לסיום, אחד מהמפתחות העיקריים להצלחה ולשרידה הוא לעשות בדיוק מה שאומרים לך ולהיות אדוק לגבי זה! אתם תעבדו עם מומחים שיודעים מה דרוש כדי לרפא סרטן. אין כמעט מקום לטעויות כאן! שימוש במותגים אחרים, חוסר מעקב לגבי כמויות, או הסתמכות רק על חלק מפרוטוקול וכו' – יכולים כולם להכשיל את הטיפול. יש מרווח קטן מאוד לטעויות. תעשו מה שאומרים לכם ותעשו זאת באדיקות!

אם אתם מוסיפים דברים לפרוטוקול, בדקו עם היועץ שלכם לגבי התנגשויות. לעולם אל תחליפו מותגים או מוצרים. כמו שכבר הוזכר קודם, יש בערך 100 סוגים שונים של "מכונות רייף" באינטרנט. אף אחד מהם לא מתקרב ליכולות של ממחוללי תדרי הרדיו הגבוהים. אמנם חלק ממכונות רייף עבדו היטב נגד סרטן, אבל רובן חלשות מדי או שאין להם את הטווח המתאים.מידע נוסף

להלן מידע מורחב על חלק מהנושאים שנידונו לעיל.

כיצד "קונים זמן"

הדבר הראשון שמתרפא מסרטן מתקדם צריך לעשות זה לקנות זמן! הכוונה היא להארכת משך השרידות במספר חודשים כדי שלטיפולי הסרטן היעילים יהיה מספיק זמן כדי לרפא את הסרטן. לדוגמה, אם מעריכים כי למתרפא סרטן מסוים שנשארו חודשיים לחיות, ולטיפול סרטן מסוים לוקח 4 חודשים כדי לרפא אותו, אזי המתרפא בבעיה.

כדי לקנות זמן אפשר להשתמש במיץ לימו, D-Ribose או במכשיר האלקטרו-רפואי פוטון ג'ניוס (אם המתרפא כבר חלש) וכך לחזק את המתרפא ולדחות את המוות בכמה חודשים, כך שלטיפול הראשי יהיה מספיק זמן כדי לעבוד. פרוטוקולי קניית הזמן יכולים להיפטר מתאי הסרטן ויכולים גם לא, אבל מה שהם חייבים לעשות זה לספק חומרים מזינים ואנרגיה לתאים הלא סרטניים החלשים וגם לתאים הסרטניים. למעשה, יש תוספים רבים, ומכשיר אלקטרו-רפואי נוסף (קואנטום פולס או ביו-צ'ארג'ר) שכדאי לשקול כשרוצים לקנות זמן. שימו לב: אף פעם לא צריך לקנות גם את הפוטון ג'ניוס וגם את הקואנטום פולס, הם עושים אותו דבר אבל הפוטון ג'ניוס עושה הרבה יותר דברים.

לא משנה מה הפרוטוקול הראשי בו תשתמשו, כדאי לשקול להוסיף מוצרים נוספים לפרוטוקול רק כדי לקנות זמן. בדקו עם היועץ של הפרוטוקול שלכם כדי לוודא את הבטיחות של הוספת כל אחד מהפרוטוקולים האלה לפרוטוקול שלכם, בעיקר אם מדובר בפרוטוקול בסיסי.

הנה רשימה של כמה מהפרוטוקולים הטובים ביותר לקניית זמן (המינונים מיועדים למבוגרים):

 1. רפואה אלקטרונית: הפוטון ג'ניוס [עלותו כ- 25,000$, ללא ספק הדרך הכי טובה לתת אנרגיה לתאים אצל מתרפאי סרטן חלשים, למעשה שום דבר אפילו לא מתקרב לכך. ע"י מתן אנרגיה לתאים, יצירת כמות עצומה של תחמוצת החנקן וכו', המכשיר הזה מאריך חיים במקרים רבים. הוא הופך את הריפוי המעשי לקל יותר מכיוון שהוא עושה את רוב העבודה. [לא ידוע לנו על מכשיר כזה בארץ. עלותו בארה"ב כ- 25,000$]. יעוץ והפניה אפשר לקבל במכון אד סקילינג בארה"ב [אנגלית].
 2. רפואה אלקטרונית: הקוואנטום פולס שעולה כ- 19,000 דולר. מי שיכול להרשות לעצמו סכומים כאלה שיקנה את הפוטון ג'ניוס העדיף בהרבה עבור מתרפאי סרטן. אבל אלה שלא יכולים להרשות לעצמם אף אחד מהם, כדאי שיחפשו בקרבתם מישהו שיש לו את הקוואנטום פולס. זוהי דרך מעולה נוספת לתת אנרגיה לתאים במהירות כדי לקנות זמן. [גם כאן, לא ידוע לנו על מכשיר כזה בארץ]. למידע נוסף ראו קוואנטום פולס [אנגלית].
  שימו לב: גם הפוטון ג'ניוס שתוכנן ע"י אד סקילינג וגם הקוואנטום פולס משתמשים בטכנולוגיה שהמציא ניקולה טסלה, גאון שעסק גם בנושאי בריאות, והממסד הרפואי התעלם ממנו לחלוטין. כל אחד מהמכשירים האלה יעזור אם אתם יכולים לרכוש או להשיג אותם. מכשיר שעולה בערך חצי מהקוואנטום פולס ועשוי להיות יעיל לא פחות הוא הביו-צ'ארג'ר .
 3. מיץ לימו, בכמות של חצי ליטר ליום לבנאדם מבוגר, אבל כדאי להגיע לכמות זו בהדרגה – ⅛ ליטר, ¼ ליטר, ⅜ ליטר ואז ½ ליטר, במשך 4 ימים. זהו אחד המוצרים המרכזיים ל"קניית זמן"! בעוד שטכנית, מיץ לימו כנראה לא יכווץ את הגידול הסרטני במהירות, הרי שבתוך כשבועיים הוא יכול "להרגיע" את הגידולים בכך שהם לא ילחצו על איברים בגוף (כמו עצבים למשל). שימו לב כי בכל יום שצורכים מיץ לימו, הכמות היומית חייבת להתפזר במנות קטנות לאורך היום!
  לא משנה מהו הפרוטוקול הראשי שלכם, אם המתרפא במצב מתקדם, זה קריטי להשתמש במיץ לימו בגלל היכולת שלו "לקנות זמן" עבור כל פרוטוקול! ראו בתפריט עבור המותג היחיד של מיץ לימו שאני ממליץ עליו מכיוון שזוהי החברה היחידה  שיש לה פטנטים למיצוי הסוכר – פוקוידאן.
 4. H.B.O.T . (טיפול חמצן בלחץ גבוה – HyperBaric Oxygen Therapy) – עוד מכשיר יקר שרוב האנשים לא ירכשו, למרות שקיימים כיום מכשירים כאלה עבור בנאדם יחיד שהם יקרים פחות. מכשיר זה נותן כמות עצומה של חמצן לדם. זה לא רק הורג מיקרובים בזרם הדם אלא גם עשוי לתת המון אנרגיה לתאים הלא סרטניים ו"לקנות זמן". ישנם מכשירי חמצן רבים אחרים שעשויים להיות יעילים ב"קניית זמן".
 5. אניבה וייב – Eniva Vibe (בבקבוק הכתום באתר) הינו תוסף מינרל מעולה למתן אנרגיה לתאים. אל תשתמשו בו ביחד עם פרוטוקול סלקט-בודוויג, אבל אפשר עם כל פרוטוקול אחר. המינון הוא להגיע עד ל-6 כפיות ליום – שתיים בבוקר, שתיים בצהריים ושתיים בלילה. חפשו בגוגל למציאת ספק.
 6. ג'וס פלוס – Juice Plus – תוסף מינרל וויטמין מעולה. ישנם מתרפאי סרטן ששרדו את המחלה רק בזכותו. אסור לי לתת קישור לספק של המוצר הזה (בגלל עניינים משפטיים), אבל אני יכול לומר שזה מוצר מומלץ מאוד. זה אתר החברה בארץ.
 7. הפרוטוקול MSM/CS או MSM/LIPH יכול לסייע לכאב במהירות. MSM זה מתיל-סולפוניל-מתאן, מולקולה נפלאה שמסייעת למתרפאי סרטן, בין השאר מכיוון שהיא יכולה להתמודד עם חומצה לקטית (שיש למתרפאי סרטן רבים). אבל היא גם מסייעת להסיע מולקולות שהורגות מיקרובים(כמו מי כסף או LIPH) אל תוך התאים הסרטניים ולהרוג את המיקרובים בתוך התאים האלה (מה שמאפשר לתאים אלה להפוך לתאים נורמליים).  פרוטוקול זה הכרחי עבור מלנומה, סרקומה, קרצינומה תאי קשקש וסרטן הרחם בגלל הצורה שבה סוגי סרטן אלה מתפשטים! ניתן להשיג MSM נקי בחברת עלעלים בציפורי.
 8. מיץ ענבים של ברנדט – Brandt Grape Cure – הינו פרוטוקול שמשתמש רק בענבים סגולים ללא חומרי הדברה. ענבים סגולים מכילים יותר מעשרה מרכיבים שהורגים תאי סרטן. הם גם יכולים לתת אנרגיה לתאים סרטניים ולא סרטניים. אם אתם יכולים להשיג ענבים סגולים ללא חומרי הדברה, כדאי לשקול פרוטוקול זה ל-30 יום. כמות מצומצמת של תוספים (בנוסף לכל פרוטוקול חמצן) יכולים להפוך פרוטוקול זה לאפקטיבי הרבה יותר.
 9. התוסף LIPH הוא חומר מבסס שהולך מצויין ביחד עם MSM, הוא מעולה ב"קניית זמן" ועולה רק כדולר אחד ליום. היו לנו עדויות מרשימות של אנשים שהשתמשו בפרוטוקול זה בלבד. ראו פרוטוקול MSM/LIPH

הטיפול בתשישות כרונית (Cachexia) ובמתרפאים חלשים

לכל מתרפא סרטן בעולם, בהגדרה, יש חומצה לקטית בדם. במילים אחרות, יש להם רמה מסוימת של תשישות בלתי פוסקת. הסימפטום העיקרי של תשישות זו הוא חולשה כללית של המתרפא. חשוב עם זאת לדעת כי גורמים נוספים עשויים לגרום לחולשה – למשל הרג של מיקרובים רבים בדם במהירות רבה או הרג של תאי סרטן רבים בדם במהירות רבה או ניקוי רעלים חזק. דברים כאלה עלולים לגרום לעומס גדול על הכבד שעלול לחייב שימוש חוקן קפה כדי להמריץ את הכבד.

התשישות כרונית נגרמת ע"י המעגל המרושע בו תאי הסרטן צורכים כמויות גבוהות של גלוקוז (בערך פי 15 יותר גלוקוז מתאים רגילים) ומייצרים ממנו אנרגיה עבור עצמם בשיטה מאוד לא יעילה (פרמנטציה) שתוצר הלוואי שלה היא חומצה לקטית. החומצה הזו נפלטת לזרם הדם ומגיעה לכבד, אשר ממיר את החומצה הלקטית לגלוקוז ומשחרר אותו בחזרה לזרם הדם, כך שהגלוקוז חוזר לתאים הסרטניים המשתמשים בו שוב ליצירת אנרגיה ומייצרים עוד חומצה לקטית, וחוזר חלילה. מעגל זה חוזר על עצמו שוב ושוב כשהכבד ממיר חומצה לקטית לגלוקוז והתאים הסרטניים ממירים גלוקוז לחומצה לקטית. הבעיה עם מעגל זה היא ראשית שהוא צורך כמות גבוהה של אנרגיה ושנית, תאים סרטניים צורכים כמויות גבוהות של גלוקוז כך שהתאים לא סרטניים נשארים מורעבים לגלוקוז. בנוסף החומצה הלקטית שבדם ובסביבה בין תאית מונעת מרכיבי תזונה רבים להגיע ולהיכנס לתאים הלא סרטניים. יש הערכה כי מעגל החומצה הלקטית אחראי למותם של כ-40% מכל מתרפאי הסרטן.

הטיפול הטוב ביותר מבחינה תיאורטית עבור תשישות כרונית הוא מוצר שנקרא הידראזין סולפאט (HS). עם זאת, קשה לעבוד איתו מכיוון שיש רשימה ארוכה של מרכיבים שהופכים למסוכנים אם משתמשים ב- HS. למשל, אסור לעולם להשתמש ב HS ביחד עם התוסף סלקט, בגלל אינטראקציה עם חומצות האמינו שבסלקט. באתר ניתן למצוא מידע נוסף לגבי ה HS ומומלץ למתרפאים עם תשישות כרונית קשה לשקול שימוש בו.

ישנן אופציות נוספות להתמודדות עם תשישות כרונית. ראשית, כשנפטרים מהתאים הסרטניים, לא תיווצר יותר חומצה לקטית. לכן, פרוטוקולים שהורגים תאים סרטניים במהירות (או הופכים אותם לתאים נורמאליים) יכולים לעזור להתמודד עם תשישות כרונית. אבל ישנם דברים נוספים שיכולים להעביר גלוקוז לתאים הלא סרטניים או לסייע לתאים לייצר את האנרגיה של עצמם.

זו רשימה של דברים עבור אנשים עם תשישות כרונית קלה עד בינונית (שאינם רוצים להשתמש ב HS):

 1. D-ריבוז (D-Ribose) שיכול לתת אנרגיה לתאים גם אם יש חומצה לקטית. המינון הסטנדרטי הוא 5 גרם, 3 פעמים ביום – סה"כ 15 גרם ביום.
 2. MSM, שהוזכר למעלה כחלק מהפרוטוקול MSM/CS, אבל ניתן להשתמש בו לבדו. מכיוון שה- MSM עלול להיות בעייתי בקיבה, כדאי למתרפאים לתת לעצמם כמה ימים כדי להגיע למינון של 10-20 גרם ליום. מומלץ לקרוא עוד על פרוטוקולים MSM/CS (מי כסף), MSM/LIPH, MSM/CD (כלורין-דיאוקסיד) או MSM/D3 (ויטמין‑D). MSM הוא חיוני עבור מתרפאי סרטן חלשים. שחולשתם נגרמת ככל הנראה בגלל התשישות הכרונית ו‑ MSM הכרחי כדי להתמודד עם החומצה הלקטית. MSM יכול לשטוף את החומצה הלקטית מהגוף ביותר מדרך אחת.
 3. ויטמין C יכול גם הוא לתת אנרגיה לתאים בנוכחות החומצה הלקטית. המינון המירבי הבטוח לשימוש דרך הפה הוא 10 גרם ליום. אל תשתמשו באשלגן אסקורבט טהור (סוג של ויטמין C). השתמשו בתערובת שמכילה רק כמות מעטה של פוטאסיום אסקורבאט. הגדילו את המינון בהדרגה במשך כמה ימים. המינון המירבי צריך להתפזר לאורך היום למנות קטנות. אסור להשתמש בוויטמין C ביחד עם דיאטת בודוויג, שמהווה חלק מפרטוקול סלקט-בודוויג. [למעשה, ויטמין C בהזרקה דרך הווריד הוא טיפול מוכר לסרטן. הכמויות בהן משתמשים גבוהות בהרבה מ- 10 גרם. גם בלקיחה דרך הפה אפשר להשתמש בכמויות גבוהות בהרבה. למידע נוסף על ויטמין C ושימוש בטוח בו המינון גבוה יכול להואיל מאוד במגוון מצבים. ראו מידע נוסף בפרוטוקול סופר MSM ובמאמר על שימוש בוויטמין C במינון גבוה.
 4. מיץ חמוצים (Pickle Juice) זה משהו שספורטאים משתמשים בו למניעת התכווצויות שרירים. זה דבר מעולה עבור מתן אנרגיה לתאים ועובד במהירות רבה!
 5. קואנזים Q10  – תוסף מוכר במינון של 1,200 מ"ג ליום.

הבנת רפואה אלקטרונית

בעוד שמרבית האנשים מבינים את החשיבות של תזונה ושל רכיבי תזונה בטיפול בסרטן, הם חסרי אונים לגבי רפואה אלקטרונית (electromedicine). כפי שכבר הוזכר, אל תתבלבלו בין פרוטוקולי הרפואה האלקטרונית העדינים של הרפואה האלטרנטיבית לבין הטיפולים הברבריים של ההקרנות ברפואה הקונבנציונלית. בדרך כלל, המתרפא אפילו לא ירגיש שהמכשיר האלקטרוני הופעל!

אם תקראו את המאמר "מה גורם לסרטן" תדעו שסרטן נגרם ממיקרובים שנמצאים בתוך התאים הסרטניים. אם תהרגו את כל המיקרובים בתאים הסרטניים, תאים אלה יהפכו לתאים נורמליים. פרוטוקולי רפואה אלקטרונית מתוכננים להרוג מיקרובים. כתלות בסוג המכשיר, הם יכולים להרוג את המיקרובים בתוך התאים הסרטניים או מיקרובים בזרם הדם ובמערכת הלימפה.

מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עם מגברי פלזמה ועם מגברים ליניאריים נבנו על פי מכשירי רייף משנות ה- 1930-50 שנבנו ע"י ד"ר רויאל רייף. אבל המכשירים החדשים משתמשים בטכנולוגיה מודרנית ויכולים לעשות דברים נוספים. המכשירים עם מגברי הפלזמה הם כמו מגדל רדיו קטן כאשר המתרפא יושב או שוכב לידם. המכשירים עם המגברים הליניאריים משתמשים בארבע אלקטרודות ומייצרים 4 זרמים חשמליים. המכשירים עם מגברי הפלזמה הם החזקים יותר מבין השניים, אבל ניתן להשתמש במגברים הליניאריים עם הספק של 10 ואט במקרים רבים, בעיקר בסוגי סרטן של מתחת לצוואר אשר אינם מתפשטים במהירות או מסוכנים במיוחד (למשל סרטן כבד שמתפשט באיטיות).

מכשיר אלקטרו-רפואי ברפואה האלטרנטיבית הוא באופן כללי מכשיר שמייצר זרם חשמלי עדין אחד או יותר או שמייצר שדה אלקטרומגנטי רציף או בפולסים. הזרמים או השדות האלה מתוכננים כדי להרוג מיקרובים שנמצאים בתוך התאים הסרטניים (זו הסיבה שיש להם "גל נושא"). דבר זה מאפשר לתאים הסרטניים להפוך לתאים נורמאליים בבטחה.

אזהרה: ישנם מכשירים אלקטרו-רפואיים רבים למכירה ברשת. רבים מהם טוענים שהם "מכונות רייף". חלק מהם תוכננו לפני שהמכשירים המקוריים של רייף (משנות ה30) נמצאו. רק שני סוגים של "מכונות רייף" (נקראים "מחוללי תדרים" באתר) מתקרבים למפרט של מכונות רייף המקוריות. אין אף "מכונות רייף" אחרות שאפילו מתקרבות למפרט ולאותנטיות של שני המכשירים האלה. בעוד שהיו מספר מכשירי רייף נוספים שפעלו היטב בטיפול בסרטן, הדגמים של מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים הם הדגמים האמיתיים. בכדי לצפות במפרט המלא של מכשירים אלה, גשו ל אתר www.FrequencyStore.com.

אין שום דרך שבה פרוטוקול אלקטרו רפואי יוכל להבדיל בין תא סרטני לתא רגיל ולכן פרוטוקולים אלה לעולם לא יוכלו להרוג תאי סרטן באופן ישיר (בלי להשתמש בשיטות טריקיות כדי לכוון את השדה החשמלי לתאים הסרטניים). אבל במובן מסוים הם יעילים יותר, מכיוון שהפיכת תאים סרטניים לתאים רגילים, על ידי הריגת המיקרוב שבהם, היא הרבה פחות מסוכנת לגוף מאחר ואין את כל השאריות מהתאים הסרטניים המתים אותם מתקשה הגוף לפנות.

שלושת המכשירים האלקטרו-רפואיים העיקריים הם (החל ביקר ביותר):

מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר פלזמה (המתוכנן להפוך תאים סרטניים לתאים רגילים העולה כ- 4,800$.

מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר ליניארי (ה"אח הקטן" של מגברי הפלזמה שמשתמש באלקטרודות ובזרמים חשמליים, וגם הוא מתוכנן להפוך תאים סרטניים לתאים רגילים) העולה כ- 2,500$.

פרוטוקול בוב בק  – זהו לא "מכשיר רייף", הוא משתמש בטכנולוגיה שונה לגמרי לסלק את כל המיקרובים מהגוף ולרפא ולהמריץ  את המערכת החיסונית, שאז המערכת החיסונית הורגת את התאים הסרטניים. הוא עולה כ- 1,300$ (מרבית המרכיבים של המכשיר ניתנים להכנה בבית כמעט בחינם). [כנזכר לעיל – משלוח מכשירים אלו לארץ והמס עליהם מוסיפים כ- 20% לעלותם]

זה חייב להיות ברור מובן שאם בנאדם אינו יכול להרשות לעצמו גם פרוטוקול תזונתי וגם פרוטוקול אלקטרו-רפואי, הפרוטוקול התזונתי חייב לקבל עדיפות! שימוש בבסיסיות לעצירת התפשטות הסרטן ושימוש בחומרים מזינים כדי להגן על התאים הלא סרטניים זה הרבה יותר קריטי מבחינת הזמן מאשר מה שהמכשירים האלקטרו-רפואיים עושים.

יוצא הדופן לכלל זה הוא מתרפאי סרטן חלשים מאוד. מתרפאים אלה צריכים לרכוש או למצוא פוטון ג'ניוס באזור שלהם או קוואנטום פולס או ביו צ'ארג'ר. מתרפאים אלה זקוקים גם לחומרים מזינים מיוחדים.

בתור טיפול ישיר לסרטן, אם אין ביכולתכם לרכוש את מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עם מגברי פלזמה, אתם יכולים להשתמש במחוללי תדרי הרדיו הזולים יותר, עם מגברים ליניאריים של 10 וואט. אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם את המכשירים האלה, השתמשו בפרוטוקול בוב בק. כפי שהוזכר קודם, מרבית הציוד בפרוטוקול זה ניתן להכנה בבית ע"י מישהו שיכול לבנות מכשיר חשמלי מתוך מעגלים חשמליים פשוטים.הויכוח הנצחי בין פסטר לבושאם

הויכוח של פסטר (Pasteur) ובושאם (Beachamp) הולך בערך כך: פסטר גילה שמרבית המחלות נגרמות ע"י מיקרובים. הוא צדק. בושאם  טען שאם מייצרים בגוף "סביבה פנימית מאוזנת" (למשל ע"י תזונה מבססת) אזי תיאורית המיקרובים של פסטר הופכת בלתי רלוונטית מכיוון שאז אדם יהיה עמיד למיקרובים. תומכי הטיעון של בושאם טוענים שטיעוניו גוברים על אלה של פסטר, אך לדעתי הויכוח הזה הוא שטות מכיוון שמה שבושאם  הוכיח זה שלמעשה פסטר צדק!! בושאם פשוט מצא דרך להתמודד עם הבעיה.

מיקרובים אכן גורמים למרבית המחלות הרציניות, כולל סרטן! כדי להבין כיצד מיקרובים גורמים לסרטן קראו את המאמר מהו גורם לסרטן וכן את המאמר תצפיות על המיקרוב הגורם לסרטן. במצב של סרטן, המיקרובים העיקריים נמצאים בתוך התאים הסרטניים, למרות שמיקרובים אחרים בגוף יכולים להחליש את המערכת החיסונית. אולם, בהקשר של סרטן, אם אדם אוכל תזונה מבססת מאוד ונמנע ממאכלי ג'אנק פוד, לא סביר שהוא יחלה בסרטן. אם כבר יש לו סרטן, כל פרוטוקול ראוי לסרטן שיש ימליץ על תזונה מבססת. [וזו, למעשה, הוכחה לתקפות טיעונו של בושאם]

היו ערים לכך כי מאכלים גורמי חומציות למעשה "מאכילים את הסרטן". תזונה חומצית מעוררת את המיקרובים בתאים הסרטניים שיכולים לגרום לתאים הסרטניים להתחלק במהירות רבה יותר. סוכר ומוצרי חלב הם שני סוגי המאכלים הגרועים ביותר שקיימים עבור מתרפאי סרטן.


ד"ר בוב בק ואד סקילינג מתקדמים יותר מבושאם

הבעיה עם התיאוריה של בושאם היא שהתיאוריה שלו ככל הנראה לא תסייע להיפטר מהמיקרובים, איזון הסביבה הפנימית רק ירדים אותם, וגם אם המיקרובים בתוך התאים הסרטניים הם חסרי תנועה ורדומים, הם עדיין שם והם עלולים להתעורר בהינתן התנאים לכך. מאידך, הד"ר לפיזיקה בוב בק גילה שאם מצליחים לסלק את כל המיקרובים מזרם הדם, ויש שם כמעט קילו מהם, מערכת החיסון תתרפא ותיטען. החדשות הרעות הן שהתהליך הזה איטי מאוד. גם מוסד אד סקילינג הוכיח שאם אתה יכול להרוג את המיקרובים באיברים (ואולי גם במעי), תוכל גם להטעין ולהמריץ מאוד את המערכת החיסונית! זוהי נקודה משמעותית מאוד מכיוון שברגע שהמערכת החיסונית בריאה ונמרצת, היא תטפל בסרטן בעצמה! לכן, בעוד שגישת בושאם  מהווה טקטיקה טובה, היא חסרה  בכך שהיא רק הופכת את המיקרובים לרדומים, בניגוד למצב הרצוי בו מיקרובים מהאיברים מסולקים מהגוף לחלוטין!

בעוד שפרוטוקול בוב בק מחסל את המיקרובים בזרם הדם, תהליך זה הוא יותר מדי איטי כדי להיחשב כטיפול העיקרי לסרטן. מאידך, מכיוון שפרוטוקול אד סקילינג רודף ישירות אחרי המיקרובים והפרזיטים באיברים, הוא נחשב כטיפול "ראשי" לסרטן. לכן, התגליות של בוב בק, ובעיקר של אד סקילינג, התגלו בתור קפיצה ענקית קדימה מהתיאוריה של בושאם. אצל בושאם מערכת החיסון רדומה כמו המיקרובים! המתרפא אמנם חי, אבל הוא לא "בריא".

וזה לא הכל, ניתן לבצע קפיצה ענקית נוספת קדימה.


גם רויאל רייף מתקדם יותר מבושאם

ד"ר רויאל רייף גילה דרך להיפטר מהמיקרובים שנמצאים בתוך התאים הסרטניים! אולי תבחינו בכך שפרוטוקול פלזמה-בק [דף חדש http://www.cancertutor.com/plasmabeck/ ] משתמש במחולל תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר הפלזמה, כדי להיפטר מהמיקרובים שבתוך התאים הסרטניים בעוד שפרוטוקול בוב בק (לבדו) עוסק רק במיקרובים שמחוץ לתאים הסרטניים. עם זאת, בהיבט מסוים, גם פרוטוקול בוב בק יכול להיפטר מהמיקרובים שבתוך התאים הסרטניים, מכיוון הוא מבריא וטוען את המערכת החיסונית, אשר אז יכולה לחסל את התאים הסרטניים לחלוטין, כולל המיקרובים בתוכם.

לסיכום, פרוטוקול רייף עובד הרבה יותר מהר מאשר פרוטוקול בק, ולכן בד"כ מתחילים בפרוטוקול רייף בתחילת הטיפול. פרוטוקול בק הוא למעשה מעין פרוטוקול-על לטווח הארוך להבראת המערכת החיסונית, אך ייעודו המקורי הוא דווקא טיפול במחלות ויראליות כגון איידס, צהבת C ועוד.


סקירה מהירה

כשחושבים על סדרי עדיפות עבור מתרפאי סרטן מתקדם, זה הולך בערך ככה: הפרוטוקולים שפועלים מהר, מטפלים בתאים הסרטניים ותומכים בתאים הלא סרטניים. הפרוטוקולים לטווח בינוני פועלים על התאים הסרטניים ומתחילים בתהליך של בניית המערכת החיסונית. הפרוטוקולים לטווח ארוך מכוונים בעיקר לסילוק מיקרובים מהדם והאיברים ולריפוי המערכת החיסונית. לכן:

ראשית, הטיפולים שפועלים ממש מהר

 1. בסיסיות ו/או חמצן כדי להאט את התפשטות הסרטן בצורה מהירה (למשל החלק התזונתי של פרוטוקול הפוטון, פרוטוקול סלקט-בודוויג, פרוטוקול צזיום כלוריד, ועוד)
 2. רכיבים תזונתיים מיוחדים כדי לתת אנרגיה לתאים ולשמור את המתרפא בחיים (משקה וייב (Vibe), ג'וס פלוס) ולהתמודד עם תשישות כרונית/חומצה לקטית (MSM, ויטמין סי, D-Ribose שעוברים את מחסום החומצה הלקטית)
 3. מכשירים אלקטרו-רפואיים מיוחדים שנותנים אנרגיה לתאים (קוואנטום פולס, פוטון ג'ניוס, ועוד) [מכשירים אלו יקרים במיוחד ואין אנו מתרגמים את הפרוטוקולים שלהם בשלב זה]

שנית, הטיפולים הבינוניים-מהירים

 1. טיפולים מיוחדים לסרטן שמכוונים לתאים הסרטניים (MSM/CS, מיץ לימו, ועוד)
 2. מכשירים אלקטרו-רפואיים מהסוג של רויאל רייף (למשל משפחת מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים)
 3. רכיבים תזונתיים מיוחדים שהורגים תאים סרטניים (למשל Brandt Grape, Aloe Arborescens)

שלישית, הטיפולים שמתחילים לאט, פועלים לטווח ארוך ומיועדים למניעת רגרסיה

 1. פרוטוקולי רכיבי תזונה שבונים את המערכת החיסונית (למשל Transfer Point Beta Glucan, Transfer Factor Plus, IP6, RM-10)
 2. פרוטוקולי הפוטון (החלק התזונתי) שהורגים מיקרובים חשובים באיברים כדי להטעין את המערכת החיסונית
 3. מכשירי בוב בק שהורגים מיקרובים בזרם הדם כדי ובכך מרפאים ומטעינים את המערכת החיסונית
 4. זאפרים של הולדה קלארק שהורגים מיקרובים בזרם הדם ופרזיטים בקיבה (למרות שאיננו יודעים איזה מותג עושה זאת הכי טוב)

אפשר לראות כי רשימה הזו ממוינת על סמך המהירות שבה הטיפולים מסוגלים לסייע למתרפאי סרטן מתקדם!! בניית המערכת החיסונית זה תהליך איטי ולכן ארבעת הפרוטוקולים ארוכי הטווח בוני המערכת החיסונית מוזכרים אחרונים ברשימה. הפרוטוקול שמבוסס על מכשירי רויאל רייף (מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עם מגבר פלזמה/מגבר ליניארי) נמצא בשימוש  הרבה לפני פרוטוקולי בוב בק (למשל פרוטוקול פלזמה-בק ופרוטוקול פשוט במיוחד – Ultimate Simple [אנגלית]), בין היתר, מכיוון שהוא מכוון באופן ישיר לתאים הסרטניים ולכן מסייע למתרפא הסרטן מהר יותר!

כאב

בנוסף, אם כאב הוא סוגיה חשובה מבחינת המתרפא, גם פרוטוקולי הבסיסיות וגם פרוטוקולי הרפואה האלקטרונית יודעים להתמודד עם כאב באופן כמעט מיידי. עם זאת, קיימים פרוטוקולים מיוחדים לטיפול בכאב [אנגלית] בצורה מהירה.

מניעת רגרסיה

ולבסוף, חשוב מאוד לקרוא את המאמר  כיצד למנוע הישנות הסרטן כדי לדעת מה לעשות אחרי שהסרטן בשליטה והמתרפא נמצא ברמיסיה.

 

 

סגור לתגובות.