רכישת תוספים וציוד בחו"ל

מאת:  גדעון כינר  (ליווי ותמיכה בתהליכי ריפוי).

עודכן בתאריך 30-07-14.  פורסם בתאריך 30-07-14

התנערות מאחריות – Disclaimer


אתר CancerTutor ממנו מגיע רוב המידע , נמצא בארה"ב ומטבע הדברים ממליץ בעיקר על תוספים, חומרים וציוד שניתן לרכשם בארה"ב וקנדה.

ככל שהדבר מתאפשר, אנו מנסים לאתר ציוד וספקים בארץ כדי להקל על המתרפאים בהשגת הנדרש. אולם לצערינו, רבים מהחומרים והתוספים, ובוודאי הציוד בהנדרש, אינם זמינים בארץ (ככל שבאפשרותינו לבדוק זאת) ויש לרכשם בחו"ל, בדרך כלל בארה"ב. מאמר זה מתאר את מה שלמדתי על הדרכים לעשות זאת ונותן מספר טיפים בנושא. תרומות של רעיונות וידע היכולים לסייע ולהוזיל עוד יותר את הרכש, יתקבלו בברכה.


תוספים ב- IHERB

אתר IHERB האמריקאי נותן למתרפאים פתרון טוב להפחתת עלויות, בעיקר משום שהוא שולח לארץ חבילות קטנות בעלות נמוכה של 4$ לחבילה. מסיבה זו אנו מנסים לאתר תוספים מתאימים דווקא באתר זה ולהפנות אליהם את המתרפאים לרכישת התוספים הנדרשים להם.

בעת ההרשמה הראשונית, השתמשו בקוד IDO049 אשר יקנה לכם הנחה בת 10 $ ברכישה ראשונה באתר (ובכך גם תתרמו משהו לתחזוקת אתר זה – ראו גילוי נאות בסוף מאמר זה).

החבילות ש- IHERB שולח  לארץ מוגבלות בעלותן (עד 100$) ובמשקלן (עד 1.8 ק"ג) אולם בגלל עלות המשלוח הזולה, ניתן להזמין מספר חבילות עם כל כמות התוספים הנדרשת. לאחרונה נוספה גם אפשרות לחבילות כבדות יותר בעלות משלוח גבוהה יותר.

יתרון נוסף של חבילות IHERB הוא שהן מגיעות בדואר אויר רגיל שהוא מהיר יחסית (לרוב עד שבועיים) ואין עבורו תשלום מכס ומע"מ. כך יוצא שמחיר תוספים אלו זול לרוב כדי מחצית ויותר ממחירם בארץ.

החסרונות הם, מאידך, שלחבילה הנשלחת אין ביטוח ומעקב (אם כי עדיין לא קרה לי מצב בו חבילה נעלמה!) ושתוספים שעלות קופסה אחת שלהם יקרה יותר מ- 100 $ לא ניתן לשלוח לארץ כלל מאחר זה.


חברות שילוח מארה"ב לישראל

קיימות מספר חברות שילוח המתמחות למעשה ביבוא אישי של מוצרים מארצות שונות, בעיקר מארה"ב. חברות אלו מספקות שירות מלא הכולל כתובת אישית בארה"ב אליה ניתן לשלוח את התוספים או הציוד שנרכש, משלוח המוצרים לארץ, שיחרורם מהמכס והבאתם עד בית הלקוח. שירותי חברות אלו אינם זולים במיוחד ואל עלות השירות מתווספת לרוב עלות של מע"מ ושל מכס. אולם (ככל שהתנסיתי) שירות זה הוא נוח וחוסך התעסקות רבה מאוד ולחץ רב.


חברת Buy2USA

חברת Buy2USA היא היחידה איתה יש לי ניסיון! לחברה שירות טוב למדי בשוטף, אך תמיכת לקוחות קצת איטית כאשר מדובר בבירורים החורגים מהרגיל. עם זאת, סך הניסיון שלי  הוא חיובי הן ברכישות סטנדרטיות והן ביבוא של ציוד יעודי ויקר. באתר החברה יש מידע רב ומחשבון עלויות יעיל למדי. בעלות נוספת ניתן לבחור לבטח את המשלוחים ויש שירותים של איחוד חבילות, אריזה מחדש ואחרים, העשויים לחסוך בעלות (לא בכל מקרה!).

הערה לגבי יבוא של מכונות תוצרת ארה"ב – לפי הסכמי סחר בין ישראל לארה"ב, יבוא של מוצרים שיוצרו בארה"ב (ולא בסין, כמו רוב המוצרים..) פטור ממכס. דבר זה יכול לחסוך 6% ויותר ממחירם של מכשירי ריפוי יקרים יחסית המומלצים על ידי CancerTutor, כמו לדוגמה ממחוללי התדרים מסוג GB-4000 לדגמיהם השונים, וכנראה גם רוב המכשירים האחרים (קוונטום פולסר, פוטון ג'יני, וכדומה). כדי להינות מחיסכון זה עליכם לדורוש מהספק מכתב המאשר כי המוצר מיוצר ברובו בארה"ב. שאלו את שירות הלקוחות של BUY2USA על נוסח המכתב הנדרש.


חברות שילוח אחרות

חפשו בגוגל לפי 'לקנות בארה"ב ולשלוח לישראל' כדי למצוא חברות נוספות  אשר נותנות שירות דומה.

 

 

 

סגור לתגובות.