סקירת טיפולי הסרטן האלטרנטיביים הטובים ביותר

מאת:  וובסטר קהר  (Webster Kehr), (המכון העצמאי לחקר הסרטן – ICRF ).

עודכן בתאריך 21-09-13.  פורסם בתאריך 23-07-14

דף המקורhttp://www.cancertutor.com/overview_of_best

הערת תרגום: כל טקסט הנמצא בתוך [סוגריים מרובעות] הוסף בעת התרגום והעריכה על מנת להקל על הבנת החומר, לעזור לקורא להתמצא או להוסיף מידע חשוב. טקסט כזה אינו נמצא במאמר המקורי באנגלית..

התנערות מאחריות – Disclaimer


סקירה של טיפולי הסרטן האלטרנטיביים הטובים ביותר

ישנם מאות טיפולי סרטן אלטרנטיביים. עם זאת, פחות משני תריסרים מטיפולים אלו הינם חזקים דיים להעניק לחולי סרטן מתקדם תקווה להישרדות. אני קורא לטיפולים אלו "טיפולי שלב 4" ("Stage IV Protocols"), או "טיפולים עיקריים" ("primary protocols").

במאמר נדון במספר "טיפולי שלב 4" או "טיפולים עיקריים", וכן במספר "פרוטוקולים משלימים לסרטן שלב 4". טיפולים אלו הינם המיטב שבטיפולים הביתיים. כמה מהפרוטוקולים המתוארים בהמשך, ניתן למעשה למצוא גם במרפאות לרפואה טבעית.

מתעוררת השאלה: אלו מהטיפולים ניתן לשלב בו זמנית, תוך שיתרמו ויחזקו אלו את אלו, בתגובה סינרגטית? ברוב המקרים, טיפולים טבעיים בסרטן ניתן ורצוי לשלב, אך ישנם יוצאים מן הכלל.

לדוגמא, שני הפרוטוקולים: פרוטוקול סלקט-בודוויג (Cellect-Budwig) ופרוטוקול צזיום-כלורידי (Cesium Chloride). לשניהם רמות בסיסיות [אלקליניות – pH גבוה] גבוהות, המיועדות להאט את התפשטות הסרטן. אסור לשלב את שני הפרוטוקולים הללו!! למעשה, אסור אפילו לבצע אותם בזה אחר זה (יש להמתין לפחות שלושה שבועות ביניהם). בנוסף, אין לשלב בהם כל פרוטוקול הכולל שימוש בסודה לשתיה, או צזיום, או סידן.

דוגמא נוספת למצב הנדיר בו אין לשלב טיפולים טבעיים לסרטן: בזמן שימוש בפרוטוקול גרביולה (Graviola), או בפרוטוקול פאו-פאו (Paw Paw) [או התוספים Protocel או Cancell] אסור לשלב פרוטוקולים הכוללים שימוש בדבש, או בדימתיל-סולפאוקסיד (DMSO), מתיל-סולפוניל-מתאן (MSM). זאת מכיוון שחומרים אלו, יבטלו את השפעת הפרוטוקולים הנ"ל. הן גרביולה, והן פאו-פאו, פועלים להורדת האנרגית ATP (אנרגיה תאית, אדוניזין-טרי-פוספט, מולקולה המשמשת כיחידת אנרגיה בגוף), בעוד שפעולתם של הדבש, וכן הדימתיל-סולפאוקסיד ו-MSM, מביאה להעלאת אנרגיית ATP (בכך שהם משמידים מקרובים בתאים הסרטניים).

אבל אלו דוגמאות נדירות. כמעט בכל המקרים ניתן לשלב טיפולי סרטן אלטרנטיביים, והשילוב יהיה אף סינרגטי [יעצים את פעולת כל אחד מהפרוטוקולים המשולבים בטיפול].

ישנם באתר מספר פרוטוקולים שלמים מוכנים, למשל פרוטוקול הפוטון (Photon), פרוטוקול סלקט-בודוויג (Cellect-Budwig), פרוטוקול רייף-בק (Rife-Beck), ואחרים.

אנשים עשויים להבין כי יש להשמיד תאים סרטניים (או לנרמל אותם), אך זהו רק פן אחד של טיפול טבעי בסרטן. הטיפול צריך גם, קרוב לוודאי, לבנות את המערכת החיסונית, לכווץ גידולים, להשמיד מיקרובים (שכן הם הגורמים לסרטן לכתחילה), להתמודד עם החומצה-הלקטיתבזרם הדם (בעזרת דימתיל-סולפאוקסיד או MSM), להתמודד עם החולשה (לדוגמא, תשישות כרונית או כבד חלש).

למרבה הצער, גורם נוסף שיש להתייחס אליו כאשר בוחרים טיפול לסרטן, הוא כסף. לרוב מתרפאי הסרטן הפונים לטיפולי סרטן טבעיים יש מעט כסף או שאין להם בכלל, והם אינם יכולים להרשות לעצמם את הטיפולים הטובים ביותר. עליהם לבחור בשילוב הטיפולים אשר בתחום התקציב שעומד לרשותם. סביר להניח שברוב המקרים יבחרו ב"פרוטוקול זיל-הזול" (Dirt Cheap Protocol) שהוא פרוטוקול מצוין  יחסית למחיר שלו.

ישנו פיתרון לבעיית מימון הטיפולים היותר יקרים המתוארים במאמר, אשר אינו כרוך בהלוואה. קיימות  חברות הרוכשות את ביטוח החיים של המטופל, והתמורה מספיקה למימון כל טיפול אלטרנטיבי.

לדוגמא, ניתן למכור ביטוח חיים של 100,000$ תמורת 65,000$ למשל. סכום זה מספיק למימון כל פרוטוקול המתואר במאמר. הכוונה המקורית היתה, שהמשפחה של החולה הסופני תוכל להשתמש בכסף למטרת טיול גדול, ובילוי זמן במשותף, אבל למעשה אין כל הגבלה לדרך בה הכסף ינוצל, וכל משפחה יכולה להחליט בעצמה. קראו את המאמר:

כיצד לממן את טיפולי הסרטן מבלי לקחת הלוואה

[שימו לב, אין אנו יודעים אם צורה זו לגיוס כספים אפשרית לביצוע בארץ. אנו מקווים לברר את הנושא ואיש ביטוח הנכון לעזור לנו בכך, יבורך]

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת טיפול, הוא משך החיים שנותר לחולה. לרשות מתרפאים רבים נותרו רק חודשים ספורים לחיות, ללא כל טיפול. מסיבה זו ואחרות, הם זקוקים לטיפול שמתחיל לעבוד מהר.

גורם משמעותי נוסף הוא ליווי מקצועי. חלק מהפרוטוקולים במאמר כוללים תמיכה מקצועית כלשהי, בדרך כלל בעלות סבירה, ולפעמים אפילו חינם.


טיפולי "שלב 4" עיקריים


פרוטוקול הפוטון (The Photon Protocol)

פרוטוקול זה יעלה בין 4,500$ ל- 26,500$, תלוי במחירו של מכשיר הפוטונים הנרכש. פרוטוקול זה, יחד עם פרוטוקול סלקט-בודוויג ופרוטוקול צזיום-כלורידי (Cesium Chloride), הינם שלוש הטיפולים הטבעיים החזקים המתוארים באתר.

ישנם שני מקורות לתמיכה עבור פרוטוקול הפוטון. מכון אד סקילינג  (Ed Skilling Institute) יכול להעניק את התמיכה הטובה ביותר לשימוש במכשירי "פוטון ג'יניוס" (Photon Genius)  ו"פוטון ג'יני" (Photon Genie). הם מספקים יעוץ  אשר יפיק, בנוסף, גם פרוטוקול תזונתי חזק [שיעצים את הטיפול]

ד"ר הייל אלדרן (Dr. Hayle Aldren, MD), לדוגמא, מספק אף הוא ייעוץ מפורט יותר, העולה כ-440$. ניתן ליצור עימו קשר דרך מכון אד סקילינג (Ed Skilling Institute), או דרכי. בכל מקרה, הזכירו את "אתר המדריך לסרטן", וקבלו את המחיר הנ"ל.

מכשיר ה"פוטון ג'ניוס" נדרש עבור חולי סרטן חלשים (ניתן לרכוש אותו, או לקבל טיפול בו בקליניקות שונות, או בביתו של אדם אחר. בטיפול בחולים מתקדמים המכשיר מסייע במניעת חולשה.

אם אין ביכולתכם לקבל טיפול במכשיר פוטונים, תוכלו למצוא "מכשיר פעימות קוונטים" (Quantum Pulse machine) באתר הבא:

אתר הבית של פעימות קוואנטים [אנגלית]

מאמר העיקרי פרוטוקול הפוטון עבור סרטן [אנגלית]

[הערת המדריך לסרטן: המכשירים המוזכרים בפרוטוקול זה מיוצרים בארה"ב. לא ידוע לנו על מכשיר כזה בישראל. אדם המחזיק במכשיר מאלה המוזכרים ונכון לאפשר טיפולים בהם במחיר סביר, מוזמן ליצור איתנו קשר]


פרוטוקול סלקט-בודוויג (The Cellect-Budwig Protocol)

סלקט הינו תוסף תזונה רב עוצמה, המיועד בעיקר למטופלי סרטן, אך יעיל ביותר גם לטיפול במצבים כרוניים או סופניים רבים אחרים. התוסף מגיע בצורת אבקה, המכילה וויטמינים, מינרלים, רכיבים בוני מערכת חיסון, חומצות אמינו, יסודות קורט, ומרכיבים רבים אחרים. דומה שהתוסף יעיל ביותר נגד סרטן בכל שלב, ובעיקר למתרפאים עם סרטן מתקדם.

שינויים בתזונה ובאורח חיים, לצד נטילת סלקט, הכניסו מטופלי סרטן רבים להפוגה [רמיסיה].

כבר בשנות ה- 1970 היה ידוע כי טיפולים בסיסיים (pH גבוה) הינם קריטיים להאטת התפשטות הסרטן. פרוטוקול סלקט-בודוויג הינו פרוטוקול בסיסי כזה.

בעוד התוסף סלקט עצמו מאוזן מבחינת חומציות, לתאי הסרטן יש משיכה למינרלים בסיסיים. וכך, המינרלים הבסיסיים שבסלקט נכנסים לתאי הסרטן בקלות. בכך חומציות הדם מאוזנת, אבל בתוך תאי הסרטן תהיה בסיסיות גבוהה.

חוקר הסרטן מייק וורנטס (Mike Vrentas) בחר בסלקט כבסיס לפרוטוקול זה, הקרוי פרוטוקול סלקט-בודוויג. על מנת לסייע למטופלים בפרוטוקול עוצמתי זה, מייק פיתח סידרה של 5 תקליטורי שמע [הזמינים גם כקבצים להורדה], ובהם הדרכה ליישום הפרוטוקול צעד-אחר-צעד. כמו כן, התקליטורים מספקים מידע אודות סיפורי-מקרה בעקבות שימוש בפרוטוקול. בנוסף, מייק מעניק תמיכה טכנית ביישום הפרוטוקול. עלות קבצי השמע (באורך חמש וחצי שעות), כולל שעתיים וחצי של ייעוץ טלפוני (או בסקייפ) הינה, כ-230$. [קבצי השמע כמו גם היעוץ ניתנים באנגלית]

עבור אלו היכולים להרשות לעצמם, ניתן לשלב בפרוטוקול סלקט-בודוויג מחולל תדרי רדיו גבוהים (למשל GB-4000 M.O.P.A), בו נדון בהמשך המאמר. הוכח כי פעילות המכשיר הינה סינרגטית ביותר לחלק התזונתי של פרוטוקול סלקט-בודוויג.

מידע נוסף בנושא:

פרוטוקול סלקט בודוויג

האתר של מייק (קבצי השמע) [אנגלית]


פרוטוקול צזיום-כלוריד(פרוטוקול שלב 4) – כ- 600$ לחודש

פרוטוקול צזיום-כלוריד ((The Cesium Chloride Protocol קיים מאז שנות ה- 1970, ונמצא תחת מתקפה מצד ממשלות התומכות בתעשיית התרופות ברחבי העולם. צזיום-כלוריד מצטבר בתאי הסרטן ומונע את התפשטותו, עוזר בהשמדת התאים הסרטניים, ותורם ליציאה ממעגל התשישות הכרונית. טיפול זה הוא אחד משני הטיפולים הבסיסיים (מבחינת חומציות) העיקריים, יחד עם פרוטוקול סלקט-בודוויג. הפרוטוקול המלא כולל עוד מספר תוספים, להשלמת הטיפול.

פרוטוקול הצזיום-כלוריד, ממש כמו סלקט-בודוויג, עובד גם הוא טוב יותר בשילוב ה- GB-4000 M.O.P.A. בפרוטוקול זה ניתן להשתמש גם במכשיר ה-QRS עבור הכאב.

המתרפאים הסובלים מתשישות כרונית ירצו בוודאי לשקול שימוש בפרוטוקול זה. לארי מ- Essense-of-Life (האיות מדויק!) מחזיק את ההידרזין-סולפט (hydrazine sulphate) באיכות גבוהה ביותר ויודע איך להשתמש בו (דהיינו ילמד את המתרפאים להשתמש בחומר בבטחה).

התמיכה הטלפונית [באנגלית] היא מצוינת וניתנת בחינם ללקוחות שרוכשים את החומרים מספק זה,ללארי יש ניסיון רב עם מאות מטופלי סרטן ומחזיק את הסוג הטוב ביותר של צזיום כלוריד יוני נוזלי.

לקריאה נוספת אודות פרוטוקול צזיום-כלוריד


אזהרה: אין לשלב את פרוטוקול סלקט-בודוויג ביחד עם פרוטוקול צזיום-כלוריד, מכיוון שהשילוב מביא לבסיסיות (pH) גבוהה מדי בגוף. 


הערות מיוחדות

עבור מתרפאים עם סרטן מתקדם מאוד,  המשתייכים לאחת או יותר מהקטגוריות הבאות:

1. תשישות כרונית משמעותית (אבדן תיאבון), או

2. סרטן המתפשט במהירות גבוהה מאוד, או

3. סרטן גרורתי שהתפשט ברחבי הגוף

כל אחד מהפרוטוקולים שהוזכרו לעיל, פרוטוקול הפוטון, סלקט-בודוויג בשילוב מחולל תדרי רדיו גבוהים (ראו להלן) , או פרוטוקול צזיום-כלוריד בשילוב  מחולל תדרי רדיו גבוהים או בשילוב מכשיר QRS לטיפול בכאב, הם חיוניים! הבסיסיות של הפרוטוקולים הללו פועלת במהירות להאטת התפשטות הסרטן. ייעוץ וליווי מקצועי אף הם חיוניים ביותר עבור המתרפאים עם סרטן מתקדם בכל אחד מהמצבים הללו.

עבור מתרפעים עם סרטן הנמצאים באחת משלוש הקטגוריות הנ"ל ויש להם סרטן מוח, הייתי ממליץ על פרוטוקל הפוטון או פרוטוקול סלקט-בודוויג. זאת מכיוון שבפרוטוקול סלקט-בודוויג ניתן להגיע לנטילת מנות מלאות במהירות גבוהה יותר, לעומת צזיום-כלוריד. מחולל תדרי רדיו גבוהים מומלץ תמיד לשילוב עם סלקט-בודוויג.

עבור מטופלי סרטן-ריאות הנמצאים באחת משלוש הקטגוריות הנ"ל, הייתי ממליץ גם כן על שני הפרוטוקולים הללו, מכיוון שצזיום-כלוריד עלול להביא להתנפחות וגודש בתחילת הטיפול במקרים הקשים [דבר שעלול להכביד על הריאות עוד יותר).

עבור המטופלים הניזונים מעירוי, פרוטוקול הצזיום-כלוריד עם מכשיר האלקטרו-תרפיה (electromedicine device) המשולב בו הינו הבחירה הטובה ביותר, מאחר וחלקו הגדול ניתן בצורת נוזל. פרוטוקול סלקט-בודוויג לא יכול להינתן בקלות בעירוי.

עבור מתרפאים באחת משלוש הקטגוריות הנ"ל הניזונים באמצעות צינור פיום קיבה [הזנה דרך דופן הקיבה], יכולים להשתמש בכל אחד מהפרוטוקולים.

עבור שלוש הקטגוריות, נחוץ ביותר להיעזר באיש מקצוע (למשל, מייק וורנטס, עבור סלקט-בודוויג), או בסָפָּק (במקרה של הצזיום-כלוריד). המכון העצמאי לחקר הסרטן מעניק תמיכה בשימוש במחולל תדרי רדיו גבוהים, במסגרת אחד מהמחקרים שלנו.

עבור המטופלים בגידולים מסוכנים, מומלץ ביותר להשתמש ב"פוטון ג'יניוס" או "פוטון ג'יני", על-מנת להבטיח שהגידולים לא יחזרו.הפרוטוקולים האלקטרו-רפואיים (The Electromedicine Protocols)

דנו קודם לכן במכשירי ה"פוטון-ג'ניוס" וה"פוטון-ג'יני". כעת נדון בקצרה בשני פרוטוקולים אלקטרו-תרפיים נוספים: ב"מכונת-רייף", וב"מכשיר בוב-בק".

מכשירים אלו פועלים בעדינות רבה מאוד. לעיתים קרובות, המטופלים כלל לא שמים לב שהמכונה עובדת. למשל, חלק מהאנשים הנעזרים מחולל תדרי רדיו גבוהים, משתמשים במכשיר בזמן השינה. המכשיר יכבה עצמו בתום הטיפול, בזמן שתוכנן עבורו.

לא ניתן להשוות את פעולתם של מחוללי תדרי הרדיו הגבוהים עם כל טיפול אחר של הרפואה הקונבנציונאלית, ובעיקר לא עם הקרנות לכן מתרפאי הסרטן לרוב לא מבינים כמה עדינים אך אפקטיביים המכשירים הללו בכל הקשור לטיפול בסרטן, אך אל תתנו לעדינות הטיפול במחולל תדרי רדיו גבוהים לשטות בכם. המיקרובים תופסים מכשירים אלה כקטלניים ביותר ולמרות הם טיפולים אלטרנטיביים רבי עוצמה ביותר, והם מסוגלים להשמיד מקרובים, וכך לנרמל תאים סרטניים. 


 פרוטוקול מחולל תדרי רדיו גבוהים GB-4000 ("מכונת רייף") עם  M.O.P.A (כ-4,600$), או SR-4 (כ-2,600$)

[הערה: יבוא אישי של מכשירים אלו לארץ אפשרי אולם יש להוסיף כ- 700 – 1200 $ לעלותם בעבור משלוח ומיסים. אפשר ליצור איתנו קשר לעצה בנושא]

בשנות ה-30 של המאה הקודמת, ד"ר רויאל רייף, מיקרוביולוג, ריפא סרטן באמצעות זרם חשמלי נמוך, ובאמצעות גלים אלקטרוניים. הרשויות הביאו להפסקת העבודה על טכנולוגיה זו והיא אבדה למשך למעלה מ-70 שנים. לבסוף, לאחר שנים רבות של עבודה והרבה אנשים שניסו לשחזר את הטכנולוגיה, שוחזרה עבודתו של רייף בשנת 2008, בדמות מכשיר מחולל תדרי הרדיו הגבוהים GB-4000 בעל המגבר הליניארי, ובהמשך גם מכשיר הפלזמה הנקרא GB-4000 M.O.P.A..

ישנם מספר מצבים בהם הטיפול  במכשירים האלקטרו-רפואיים הוא חשוב במיוחד:

  1. המתרפא אינו יכול לעכל מזון ביעילות (בדרך כלל בשל ניתוח בטן או מעי).
  2. המטופל לא מצליח להפיק נוטריאנטים (אבות מזון) מהאוכל (בדרך כלל בשל כימותרפיה).
  3. הסרטן התפשט בכל הגוף.
  4. למתרפא יש סרטן בעצמות או במח-העצם.
  5. למתרפא יש סרטן במערכת הלימפה.
  6. למתרפא יהיה בסיכון במקרה של דלקת או נפיחות וגודש באיזור הגידול [במידה והגידול מסכן איבר חיוני].
  7. הסרטן מסוג המערב זיהום חמור (אם כי יש לזהות את המיקרוב מחולל המחלה, מכיוון שעבור כל מיקרוב מתאים תדר תהודה קטלני שונה).

במצבים אלו, הטיפול במחולל התדרים או יעיל במיוחד או שהינו מרכיב חיוני בפרוטוקול, אם כי אני מחייב את השימוש במחולל תדרים מסוג GB-4000 M.O.P.A(על פני הסוג GB-4000 SR-4) רק עבור סרטן מוח, סרטן מח-העצם, סרטן עצמות, סרטן גרון, סרטן לשון, וכל אחד מסוגי סרטן הלימפה.

בהשוואה לטיפולים עוצמתיים אחרים, ההוצאה הראשונית עבור רכישת ה-GB-4000 עם המגבר SR-4 (2600$) נראית גבוהה ביחס למה שהיא באמת, אולם בחלוקה למשך הטיפול זוהי הוצאה ממוצעת.

[הערה: היבוא האישי לארץ הינו יקר יותר. ראו הערה לעיל]

בתמונה, המכשיר מימין הינו מחולל תדרי רדיו גבוהים GB-4000, ולשמאלו מגבר ליניארי SR-4 10 וואט עבור ה-GB-4000. שני המכשירים נדרשים לטיפול בסרטן.

 

ה- GB-4000 בשילוב M.O.P.A הוא מכשיר פלסמה [גז מולהט] כפי שתוכנן במקור על ידי רויאל רייף. מגבר הפלסמה בעוצמה של 97 וואט, יעיל יותר נגד סרטן מאשר מגבר ה-10 וואט, אך מחירו כ-4600$. הוא יעיל יותר בין השאר מכיוון שעוצמתו גבוהה יותר, אבל בעיקר מכיוון שביכולתו להגיע לכל תא בגוף. זרם חשמלי עובר במסלול בעל ההתנגדות הנמוכה ביותר, וישנם מקומות שונים בגוף בהם לא ניתן למקם אלקטרודות ביעילות.

המכשיר הקטן מימין הינו מחולל תדרי רדיו גבוהים GB-4000, ולשמאלו מחובר מגבר M.O.P.A. ומעליהם מונחת אנטנת הפלזמה.

 

מדריך צעד-צעד וכפתור כפתור לשימוש בשני המכשירים לטיפול בסרטן ניתן למצוא באתר (בדף מוגן בסיסמא). המכון העצמאי לחקר הסרטן מספק תמיכה בחינם דרך המייל לשימוש במכשיר ולפרוטוקול זה (אותו אפשר לקבל מאיתנו). ראו מידע ליצירת קשר בתחתית העמוד.

מאמר אודות אלקטרו-רפואה

זה תמיד רעיון טוב לשלב מכשיר אלקטרו-רפואי בכל טיפול תזונתי. מכשירי האלקטרו-תרפיה מנרמלים תאים סרטניים ישירות, ובכך מורידים את העומס מההפרוטוקול התזונתי [ולמעשה מייעלים אותו מאוד]


פרוטוקול פלסמה-בק (פרוטוקול שלב 4)

פרוטוקול פלסמה-בק (Plasma-Beck) עושה שימוש במחולל תדר (מכונת-רייף) GB-4000 M.O.P.A  בשילוב עם פרוטוקול בוב בק, בו זמנית. בכך ניתן לחסוך זמן יקר.

פרוטוקול בוב בק הינו פרוטוקול לטווח הארוך, שמטרתו לחזק את המערכת החיסונית, בעוד שמחולל התדר GB-4000 M.O.P.A פועל במהירות למיגור המחלה.

בפרוטוקול פלסמה-בק נשלב גם מספר פרוטוקולים תזונתיים. פרוטוקול זה מתאים לכל חולי הסרטן, אולם לא יהווה את הבחירה הראשונה עבור חולה במצב מתקדם. פרוטוקול הפוטון, פרוטוקול סלקט-בדוויג (בשילוב GB-4000 M.O.P.A), או פרוטוקול צזיום-כלוריד, יתאימו יותר במצב זה. קראו את המאמר "הבנת הטיפול בסרטן", אשר בקישור מצד ימין, עבור מידע נוסף אודות מצבים אלו.

פרוטוקול פלסמה-בק מומלץ בעיקר עבור חולים במלנומה, קרצינומת תאי קשקש, סרקומה, וסרטן הרחם. זאת מכיוון שהפרוטוקול מתמקד בניקוי הגוף מהמקרובים, ניקוי שבגידולים אלו חשיבותו עליונה.

הטיפול הטוב ביותר הינו פרוטוקול סקילינג-קהר, המשלב את פרוטוקול הפוטון עם פרוטוקול פלסמה-בק, ועוד. פעילותם של פרוטוקול הפוטון עם פרוטוקול פלסמה-בק הינה סינרגטית מאוד.

פרוטוקול פלסמה-בק

פרוטוקול סקילינג-קהר [אנגלית] 


פרוטוקול רייף-בֶק (פרוטוקול שלם)

פרוטוקול רייף-בק עושה שימוש אך ורק במגבר לינארי GB-4000 SR-4 (בתמונה למעלה). הפרוטוקול משלב את טכנולוגיית רייף ואת הטכנולוגיה של בק, במכשיר יחיד, ה-  GB-4000 SR-4

הפרוטוקול מתאים למי שאינו יכול להרשות לעצמו לרכוש את מכונת ה-M.O.P.A, אך למרות זאת זקוק לשילוב של פרוטוקול תזונתי עם פרוטוקול אלקטרו-רפואי.

פרוטוקול זה כמעט זהה לפרוטוקול-זיל-הזול, אך ביחד עם GB-4000 SR-4

מאמר אודות פרוטוקול רייף-בק [אנגלית]


פרוטוקול זיל-הזול (פרוטוקול שלם)

פרוטוקול זיל-הזול משלב את פרוטוקול בוב בק ביחד עם מספר טיפולי סרטן לא יקרים נוספים, אשר ריפאו סרטן בעצמם. פרוטוקול זיל-הזול, כמו ששמו מרמז, הינו הזול ביותר – אך גם יעיל ביותר – שהיה ביכולתי לתכנן.

לפני זמן רב למדתי שידם של חולי סרטן רבים אינה משגת את טיפולי הסרטן האלטרנטיביים הטובים ביותר. פרוטוקול זה עוצב במיוחד עבור חולים אלו.

בנוסף לפרוטוקול בוב בק (שאת רובו ניתן לערוך בבית, באמצעים זולים), התווספו כאן מספר פרוטוקולים תזונתיים רבי עוצמה.

בפרוטוקול זיל הזול, משולבים מספר טיפולים עצמאיים, אשר כל אחד מהם בפני עצמו ריפא חולי סרטן. הטיפול הזה תוכנך עם חשיבה על סינרגיה.

מאמר אודות פרוטוקול זיל-הזול


פרוטוקול ביל הנדרסון, כ-250$ בחודש

על תתנו לעלותו הזולה של פרוטקול זה להטעות אתכם, פרוטוקול זה עוצב על ידי ביל הנדרסון (Bill Henderson), חוקר סרטן וותיק.

זהו פרוטוקול לא יקר, בדומה לפרוטוקול זיל-הזול. במקום לעשות שימוש במינרלים מבססים כדי להעלות את הבסיסיות של התאים, הפרוטוקול מבוסס בעיקר על "תזונת סרטן". למעשה, תזונת סרטן היא החלק העיקרי של פרוטוקול זה.

הפרוטוקול מתוכנן גם לחזק את המערכת החיסונית, ולהיפטר מהתאים הסרטניים באופן עדין ובטוח.

ביל הנדרסון מתמחה בטיפול בחללים דנטליים [המתהווים כתוצאה מטיפולי שורש ועקירות ושבתוכם מתפתחים חיידקים רעילים מסוכנים], מצבהמשפיע על חולי סרטן רבים, ובעיקר בסרטן השד. ביל בוודאי עבד עם מטופלים בכל סוגי הסרטן. בנוסף, יש לו תוכנית רדיו ברשת.

ניתן לקבל תמיכה טלפונית תמורת תשלום חד פעמי של כ-200$. תמיכה כזו מומלצת לכל מטופלי הסרטן העושים שימוש בפרוטוקול זה, והיא חיונית ביותר עבור מטופלים בסרטן מתקדם. ביל הנדרסון מכנה תמיכה זו בשם "אימון".

פרוטוקול ביל הנדרסון מתואר בפרק 5 בספרו "לנצח את הסרטן בעדינות":

פרוטוקול ביל הנרסון 


פרוטוקול בוב בק, כ-1000$

פרוטוקול אלקטרו-רפואי זה, משולב בכמה מהפרוטוקולים שתארנו לעיל, אבל ניתן להשתמש בו גם בפני עצמו, לעיתים, במטופלים שאובחנו לראשונה. בנוסף ניתן להשתמש בפרוטוקול זה בזמן הפוגה (רמיסיה), על מנת להבטיח שהסרטן לא יחזור, מכיוון שהוא מחזק מאוד את המערכת החיסונית.

פרוטוקול בוב בק נמצא בסביבה זה זמן מה, אך רק ב- 2011 הצליחו לבסוף חוקרי הסרטן להבין מה התכוון ד"ר לפיזיקה בוב בק לומר בסרטי הווידיאו שלו  בנוגע לסרטן. זאת מכיוון שד"ר בק התמקד באיידס, והערותיו בנוגע לסרטן לא היו ברורות.

לפי ההערכות, אדם בריא נושא בגופו קרוב לקילוגרם של מיקרובים. השפעתם של מיקרובים אלו על המערכת החיסונית הינה הרסנית. זהו ממש נס שהמערכת החיסונית מתפקדת בכלל, תחת עול זה של מיקרובים.

בעזרת פרוטוקול בוב בק ניתן להיפטר ממיקרובים אלו (בעיקר אלו שבמערכת הדם), והתוצאה מדהימה: המערכת החיסונית עוברת לתפקוד מלא (בהנחה שהתזונה טובה).

איש לא נחשף למלוא הפוטנציאל של המערכת החיסונית, עד שהגיע פרוטוקול בוב בק. כיום אנו יודעים שהמערכת החיסונית הורסת תאים סרטניים באופן טוב יותר מאשר מישהו דמיין.

חשוב לקרוא את המאמר "טיפולי סרטן לא יקרים", על מנת לשלב מוצרים לטיפול תזונתי בפרוטוקול בוב בק.

פרוטוקול בוב בק 


שימו לב: נדון כעת במספר טיפולים רבי עוצמה שלא משלבים אלקטרו-רפואה, אבל ניתן לשלב מכשירי אלקטרו-רפואה עם כל אחד מהם.

פרוטוקול ההרדוף של טוני אייזיק – ללא עלות עד עלות צנועה.

צמח ההרדוף יכול להרוג תאי סרטן, ולהגן על מטופלי סרטן מפני תופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים וההקרנות. כיום ניתן להשיג גלולות הרדוף.

בעבר הגלולות יוצרו רק בדרום אפריקה, אולם כיום הן מיוצרות גם בארצות הברית. הוספת אבני בניין לחיזוק המערכת החיסונית, הופכת את ההרדוף לפרוטוקול שלם.

פרוטוקול ההרדוף של טוני אייזק [אנגלית]

ניתן לקבל תמיכה [באנגלית] לפרוטוקול זה בקבוצת המייל מרק ההרדוף ביאהו , אשר מנוהלת על ידי כמה מומחים בפרוטוקול זה. 


 טיפולים משלימים עבור שלב 4

פרוטוקולים אלו תפקידם להעצים את טיפולי הסרטן העיקריים. פרוטוקולים אלו הינם חיוניים בעיקר משום שבדרך כלל לא ניתן לשלב ביחד את טיפולי סרטן העיקריים.


מיץ לימו (Limu Juice), כ-500$ בחודש

ישנם יצרנים שונים של מיץ לימו, אולם רק אחד מהם מומלץ ע"י אתר זה, מאחר וחברה זו מחזיקה גם בפטנט עבור מיצוי הפוקוידן (Fucoidan).

פרוטוקול מיץ לימו יכול לעמוד בפני עצמו, אבל אני ממליץ בדרך כלל לשלב אותו עם פרוטוקולים אחרים, בעיקר עבור מטופלי סרטן מתקדם. הוא "קונה זמן": הוא מאריך את החיים של המטופל (לעיתים במספר חודשים), ובכך מעניק די זמן לטיפולים אחרים לבצע את עבודתם. אבל גם בפני עצמו, מיץ לימו ריפא מטופלי סרטן רבים.

העדיפות הראשונה של מטופלי הסרטן המתקדם, הינה להטעין את התאים הבריאים בחומרים מזינים. מיץ לימו עושה זאת, ובנוסף, עוזר להשמיד תאים סרטניים בצורה בטוחה, בעזרת מולקולה הנקראת "פוקוידן". אני עצמי נוכחתי לראות, כיצד מיץ לימו של חברה זו "קונה זמן" עבור מטופל עם סרטן מתקדם מאוד.

המנה המומלצת לטיפול הינה  450 מ"ל  ליום למבוגר, שיש לחלק למספר כוסות קטנות על פני היממה.

ניתן להוסיף למיץ הלימו מיץ פירות או ירקות, לשיפור הטעם (אבל לא מיץ תפוזים).

מאמר אודות מיץ לימו, עם קישור ליצרן המומלץ 


אלואה ארבוראֶסנס (Aloe Arborescens), כ-300$ (תלוי במינון)

צמח זה, ממשפחת השושניים, שימש לריפוי סרטן בברזיל ואירופה מזה עשורים. ניתן להשתמש בו לבדו לטיפול בסרטן, אך כיום ממליצים עליו בעיקר כפרוטוקול משלים, המגביר את יעילותם של טיפולים אחרים.

לצד האלואה ארבוראסנס, המוצר כולל שני חומרים נוספים, המגבירים את יעילותו. הנוסחה המדוייקת שונתה ושופרה במהלך השנים, והיא ידועה לכל. {בארה"ב] קשה להשיג את האלואה ארבוראסנס עצמו, אבל למרבה המזל, ישנם גרסות מסחריות באיכות גבוהה של הנוסחא.

זהו הפרוטוקול מצוין לחיזוק המערכת החיסונית כמו גםלהשמדת תאים סרטניים.

[שימו לב – הצמח אלואה ארבוראסנס גדל בארץ באופן טבעי, אולם יש להקפיד להבדיל בינו לבין בין משפחתו, צמח האלוורה. הפרוטקול בקישור להלן מסביר גם את השימוש בצמח עצמו, ללא צורך ברכישת התוסף)

אלואה ארבוראסנס

 

סגור לתגובות.