פרוטוקול MSM עם LIPH, טיפול לסרטן שלב 4

המאמר "Organic Sulfur / LIPH Protocol For Cancer A Stage IV Cancer Treatment" עדין לא תורגם במלואו

בינתיים, אפשר לעיין במאמר באנגלית או לקרוא את התקציר של הוראות הפרוטוקול, להלן:

 

אזהרות:

1.       אסור למיי שמשתמש במינון גבוה של אספירין או מדללי דם  להשתמש בגופרית אורגנית.

2.       פרוטוקול זה סינרגטי עם כימותרפיה והופך אותה לאפקטיבית יותר ומזיקה פחות. אף על פי כן, אם משתמשים בכל תרופת מרשם שהיא, אין להשתמש בגופרית אורגנית אלא לאחר התייעצות עם הרופא והרוקח על שימוש במינון גבוה של גופרית אורגנית (2 – 3 כפות ביום) עם תרופות המרשם שבשימוש.

3.      אין לשתות מי ברז  בשום צורה בעת שימוש בפרוטוקול זה. מי ברז מכילים כלור המנטרל את ה- MSM. יש להשתמש במים החמים אם ברצונך לשתות או לתת למים לנוח בכלי לפחות 8 שעות כדי לאפשר לכלור להתאדות. שימוש במים המכילים כלור, אפילו בכמות זעירה, ינטרל את האפקטיביות של הטיפול!

מרכיבי הטיפול

גופרית אורגנית (MSM אמיתי)

גופרית אורגנית היא MSM, אך ההיפך אינו נכון בהכרח. לכן, אין לקנות MSM  כי יש חשש שאינו טהור. במקום זאת יש לקנות גופרית אורגנית (Organic Sulfur) מהספקים המאושרים [בישראל ניתן לרכוש MSM באיכות טובה מחברת על-עלים] כדי לוודא אותנטיות שלה. הקניה מספק מורשה היא חיונית להבטחת הטוהר של החומר וניקיונו. החומר חייב להיות מוגדר Organic Sulfur ונקי מכל חומר או תוסף שהוא. אין להתפשר בעניין זה!

הכנה:

יש לערבב 12 כפות של גופרית אורגנית בתוך גלון (3.78 ליטר) של מים מטוהרים או מזוקקים שאינם מכילים כלור בכלל! אם משתמשים במי ברז (לא מומלץ) יש לתת להם לעמוד 8 שעות לפחות ע"מ לנדף את הכלור.

מינון:

1.       המנה למטופל של גופרית אורגנית ללא המים היא כף שלמה פעמיים ביום. אם מכינים מיכל [מזכוכית] בנפח גלון אחד, עם 12 כפות גופרית, יש לשתות שישית ממנו כל יום (720 מ"ל) מחולקים לשתי פעמים ביום, 360 מ"ל בכל פעם.

2.       לחולי סרטן לאחר כימוטרפיה או שעוברים טיפולי כימוטרפיהכעת, המנה היומית ללא מים היא כף שלמה שלוש פעמים ביום. לכן, עליהם לשתות 1080 מ"ל מי גופרית אורגנית מחולקים לשלוש פעמים ביום. 360 מ"ל כל פעם

איך זה עובד

במים שבגוף יש 98% חמצן שאמור להגיע לתאי הגוף. הגופרית האורגנית גורמת להכנסת החמצן הזה לתאים, דבר שגם הורג את המיקרוב (האנאירובי) שבתאי הסרטן ומאפשר להם לחזור לנורמאליות (יש לקרוא את מאמר "מה גורם לסרטן" כדי להבין נקודה זו) וגם מטפל הן הכאב והן בדלקת (גם כאן על ידי הכנסת חמצן לתאי הגוף).  בנוסף, גופרית אורגנית יכולה להוציא מתכות כבדות מהגוף. דבר חשוב לחולי סרטן בכלל אך בעיקר לאלה עם סרטן במוח והיא בהחלט עשויה לעזור גם במקרים של מוח מעורפל.

אין דרך להגזים בהדגשת חשיבות הטיפול עם גפרית אורגנית בסרטן, תסמונות מוח והרבה מצבי חולי אחרים. הגוף עשוי כולו מתאים והכנסת גופרית וחמצן לתאים היא קריטית בכל אספקט של בריאות.

בעוד גופרית אורגנית היא טיפול מעולה,  הוספת LIPH תשפר את הטיפול עוד יותר.

התוסף LIPH

LIPH (מבוטא Life) נכנס לפרוטוקול זה בעקבות מחקר ועדויות מוצקות. LIPH נכנס לתאים סרטניים והורג את המיקרוב שבתוכם, דבר המאפשר לתאים אלו להתאושש ולחזור לנורמאליות. MSM עוזר ל- LIPH להכנס לתאים ומהווה מרפא בפני עצמו. ביחד הם שילוב מנצח. ידוע כי LIPH  ריפא Methycillin-resistant Staphylococcus aureus (MRSA) שהוא זיהום חיידקי עמיד אנטיביוטיקה הנחשב למסוכן ביותר. ולכן אין סיבה לפקפק שהוא יהרוג גם את המיקרוב הסרטני. יש לא מעט עדויות מרשימות של אנשים עם סרטן מתקדם שהשתמשו אך ורק ב- LIPH, אפילו ללא MSM. LIPH עשוי מסיליקה נוזלית. פעולתו היא להביא חמצן לתאים ולבסס את הסביבה התוך תאית.

LIPH  ניתן להשגה בארה"ב כאן

הכנה:

 LIPH מגיע בקופסה של 71 גרם. זהו מוצר מרוכז וחובה לדלל אותו במים לפי ההוראות להלן. אסור לצרוך את LIPH ישירות מהקופסה.

המיכל חייב להיות עשוי מפלסטיק, יש  להכין את התמיסה במיכל של גלון (3.78 ליטר).

להכנת גלון שלם של תמיסת LIPH, יש לערבב קופסה שלמה של LIPH של 2.5 אונקיות [71 גרם[ או קופסה (המרוכזת יותר) של של שתי אונקיות [57 גרם] לתוך מיכל גלון מפלסטיק של מים מזוקקים או מטוהרים.

שימו לב: את מי גופרית אורגנית (MSM) יש להכין במיכל גלון עשוי זכוכית בלבד. מי LIPH יש להכין במיכל גלון עשוי פלסטיק בלבד. בשום שלב אסור ש- LIPH  יבוא במגע עם זכוכית. דבר זה אומר שהגופרית האורגנית ומי LIPH אף פעם לא יהיו ביחד באותו מיכל.

שימוש ומינון בפרוטוקול MSM/LIPH

יש להתחיל בלקיחת המנה של הגופרית האורגנית בלבד למשך 3 – 4 ימים. הדבר מפשט את לקיחת LIPH וחוסך תקופת לבנייה הדרגתית של המנה (Build Up)

לאחר מספר ימים ומהרגע שמתחילים עם LIPH, בכל פעם שלוקחים חצי מנה יומית של גופרית אורגנית יש לקחת בנוסף חצי מנה יומית של LIPH מידית, ולא יותר מ- 15 דקות לאחר מכן.

חשוב לזכור: כל המנות של LIPH באות ממיכל הפלסטיק שהוכן מראש.

לסיכום: זהו סדר ה"שתייה" אותו יש לבצע פעמיים ביום:

1.      יש לקחת חצי מנה יומית של גופרית אורגנית, שהיא 360 מ"ל (סה"כ 720 מ"ל ליום).

2.      בתוך 15 דקות לכל היותר, יש לקחת  חצי מנה יומית של LIPH, שהיא 60 מ"ל (סה"כ 120 מ"ל ביום).

3.      בשעה שלאחר לקיחת הגופרית האורגנית ו- LIPH, אין לאכול ואין לשתות דבר. לאחר שנגמרה השעה, אפשר לאכול ולשתות כרגיל עד למועד המנה הבאה, וחוזר חלילה.

חשוב  לשתות מספיק מים נטולי כלור. 

יש לשתות לפחות 60 מ"ל מים לכל ק"ג משקל גוף. אדם השוקל 70 קילו צריך לשתות 4.2 ליטר מים ביום. מים רבים אלו יספקו חמצן לגופרית האורגנית וישנעו אותה בגוף. חשוב ביותר –  להקפיד שלא לשתות מים עם כלור ולא לצרוך מוצרים שהוכנו או בושלו במים עם כלור, לכל משך הטיפול.

לצאת לשמש

יציאה החוצה אל השמש כאשר הפנים והזרועות (לפחות) חשופות, למשך 45 דקות ביום, תועיל מאוד בכל טיפול. יש צורך להתחיל במשך חשיפה קטן ולהגדילו לאט עם שהעור משתזף. אין להשתמש בתכשירים מסנני קרינה. תכשירים אלו נזקם רב והם מסננים קרני שמש שאנו רוצים. יש לצאת גם בימים מעוננים יחסית. מי שאין לו אפשרות לצאת לשמש, יכול להשתמש במנורה אולטרא סגולה מסוג A (אין להשתמש בסוג B או C).

איך זה עובד:

לא לגמרי ברור למה השמש חשובה לגוף, אך ברור כי מעבר לכך שהיא קריטית לייצור של ויטמין D, יש לה תפקודים חשובים נוספים. יתכן והיא הורגת מיקרובים בדם, נותנת אנרגיה לתאים, עוזרת למערכת החיסון או שילוב של פעולות אלה ואחרות. בהחלט יתכן כי השמש גורמת לוויברציות בהמוגלובין, אשר נושא ויברציות אלו לתאי הסרטן והורג את המיקרוב שבתוכם, לדוגמה.

מלח טבעי קדום

חובה לצרוך 1/2 כפית של מלח טבעי קדום. מלח זה נכרה בימות קדומות שהתייבשו, בהימלאיה (פקיסטן) או בארה"ב (יוטה). מלח זה עתיר במינרלים מלחיים חשובים. בארץ נפוץ מלח הימלאיה ורוד שאיכותו טובה וקל להשיגו בבתי הטבע. מלח טבעי קדום מארה"ב ניתן לרכוש כאן. פחות מומלץ הוא מלח ים אטלנטי אפור לח הנפוץ בחנויות. מלח זה אמנם עתיר מינרלים אף הוא, אך יתכן שהוא מכיל רעלים שונים הנפוצים בים כיום. אפשר להשתמש במלח זה רק אם אין להשיג את המלח הורוד.

בשום מקרה אין לצרוך מלח שולחני רגיל, בכלל. מלח שולחני מזוקק זה מביא להפרת איזון המינרלים בגוף.

יש לצרוך 1 – 2  טיפות של יוד למאכל

התגובה הכימית הנוצרת בגוף על ידי יוד 5% חשובה בפרוטוקול זה. יש לשתות 1 – 2 טיפות של יוד מסוג Lugol’s Iodine בכל יום, מעורבב בכוס מים מטוהרים

ניתן להשיג יוד כזה באתר איביי (חפשו לפי 5% Lugol’s Iodine)

 

סגור לתגובות.