טיפול בסרטן עם סודה לשתייה וסירופ מייפל (ג'ים קלמון לסרטן)

מאת: וובסטר קהר, הקרן העצמאית לחקר הסרטן  ( ICRF )

עודכן לאחרונה ב-29  בדצמבר 2013

 

 

הקדמה

מטרת הטיפול של קלמון הנה לבסס את הגוף  (להעלות אלקליניות). אך אינני ממליץ להשתמש בטיפול הזה לבד בכדי להבריא מסרטן, אלה רק כחלק מפרוטוקול שלם. אחד הפרוטוקולים המומלצים הוא פרוטוקול "זיל הזול" והטיפול הזה של קלמון מופיע בו.

(לינק לפרוטוקול זיל הזול:http://www.cancertutor.com/dirtcheapprotocol/  )

לידיעתכם, טיפולים שמעבירים את הגוף למצב בסיסי קיימים בעוד פרוטוקולים, ובהם משתמשים בחומרים כמו כלוריד (cesium chloride ) או סידן  (calcium  ).

 

 

הטיפול

חומרי הגלם בטיפול הנם סירופ מייפל טהור  ואבקת סודה לשתייה נטולת אלומיניום.  סירופ המייפל מגיע ישירות לתאי הסרטן (תאי סרטן צורכים פי 15 יותר גלוקוז מתאים רגילים).  יחד עם הסירופ מקבלים התאים הסרטנים את הסודה לשתייה. אבקת הסודה לשתייה, שהיא מאוד בסיסית היא החומר האנטי סרטני.  סירופ המייפל הוא "הנשא" שמוביל את הסודה לתאי הסרטן. הסודה הורגת את המיקרובים שנמצאים בתוך תאי הסרטן.

למידע נוסף קראו את המאמר: "מה גורם לסרטן" http://www.cancertutor.com/what_causes_cancer/)

 

חומרי הגלם:

יש להקפיד מאוד על איכותם של חומרי הגלם. סירופ המייפל צריך להיות סירופ מייפל טהור 100 אחוז. (בישראל יש סירופים איכותיים מיובאים )

לגבי אבקת סודה לשתייה, אין להשתמש במוצר הרגיל שנמכר במכולת, אלה במוצר שנקרא "סודה לשתיה ללא אלומיניום". קיימת אפשרות להשתמש בדבש או במולסה במקום סירופ מייפל. (אין צורך לחמם את התערובת כאשר משתמשים בדבש)

 

כמויות:

יש לערבב חלק אחד של אבקת סודה לשתייה עם שלושה חלקים של סירופ מייפל, אין להוסיף מים לתערובת.

 

אופן ההכנה:

חממו מים בסיר לטמפרטורה מעט יותר גבוהה ממים חמימים (כ- 120 מעלות פרנהייט ) הניחו סיר נוסף מלמעלה וכבו את האש.

מיזגו את המרכיבים (סודה לשתייה וסירופ המייפל) לסיר וערבבו בזריזות. זמן הערבוב הוא בערך בין 5 – 10 דקות.

המטרה שלכם היא לגרום למרכיבים להתמזג אך לא לשרוף את התערובת.

אתם תחליטו לבד מהי הטמפרטורה האידיאלית ליצירת התרכובת. אם כאשר אתם טועמים הטעם הוא נורא, כנראה ששרפתם את התערובת.

כאשר אתם מצליחים, התערובת אמורה להיות די טעימה.

 

המרכיבים אמורים להתערבב בקלות, אך אם הם אינם מתערבבים היטב, הדליקו את האש, חממו מעט את המים כבו את האש וערבבו שוב .

לעיתים  התערובת  מתפרקת לאחר ההכנה. זו תופעה רגילה ואין צורך לדאוג.

כדי להימנע מהפרוק , עליכם למצוא בזמן החימום את  הטמפרטורה הגבוהה ביותר (בערך 120 פרנהייט) שבה התערובת לא תשרף

לעיתים גם לאחר החימום התערובת שוב תתפרק. כאשר זה קורה, יש לערבב שוב את התערובת ולחמם מעט לפני השימוש.

אני ממליץ להכין כל פעם כמות לתשעה ימים ולא יותר.

אינני ממליץ לאכסן את התערובת במקרר. ניתן להשאיר אותה בטמפרטורת החדר (שימו לב, ההמלצות האלו לא נכתבו לאקלים החם של ישראל).

 

כדי שהטיפול הזה יצליח, אני ממליץ לעשות שינוי תזונתי. הורידו את הבשר, הסוכר, הקמח הלבן. כך אתם מעלים את הסיכוי שהתערובת תספג היטב בגוף לתוך תאים הסרטניים.

למידע נוסף – ראו את המאמר "דיאטת הסרטן" http://www.cancertutor.com/alt_diet/

 

מינון:

כל יום קחו בין שתיים לארבע כפיות מהתערובת. רצוי להגיע למינון של ארבע. אל תקחו אותן ביחד, פזרו את הכפיות האלו למשך כל היום. בהתחלה קחו כפית אחת עד שהגוף יתרגל ותגיעו למקסימום. כל הטיפול הזה לא צריך להמשך יותר מכמה שבועות.

לחולים שהסרטן בגופם מתקדם, מומלץ  להגיע ל – 16 כפיות ביום. אבל לא יותר משבוע.

 

 

הערות

*אנא שילחו אלי אימייל מייד כאשר אתם מתחילים בטיפול. ספרו לי איך הרגשתם והאם הוא עזר לכם.  הכתובת למשלוח היא :

http://www.cancertutor.com/email3/

*כל הטמפרטורות מצוינות בפרנהייט  (ולא בצלזיוס כפי שמקובל בישראל )

*השתמשו בסיר איכותי מנירוסטה או פיירקס, או נחושת. אין להשתמש בסיר מאלומיניום. (באופן כללי מאוד לא מומלץ להחזיק במטבח סירים מאלומניום, הם מסוכנים לבריאותכם)

*הערה למי שרוכש חומרי גלם בארה"ב: ישנם מספר מותגים שהסודה שלהם היא ללא אלומיניום. לדוגמא: "Arm & Hammer" ,  "Red Mill brand baking soda".  לגבי סירופ המייפל, קנו סירופ שמוגדר ברמת איכות B . אם לא השגתם כזה, נסו לרכוש את הסירופ הכהה ביותר שיש ברמת איכות A

*קישור למאמר המקורי על הטיפול של גים קלמון –    http://www.cancertutor.com/wp-content/uploads/2013/12/MapleSyrup.pdf

*אני ממליץ (למי שיכול להרשות לעצמו) להוסיף לשימוש בפרוטוקול זיל הזול  את פרוטוקול ה-  " GB-4000 M.O.P.A" שהוא פרוטוקול אלקטרותרפי עוצמתי. החסרון שלו הוא במחירו הגבוה, מדובר בעלות של  $4,500 . כאן במאמר הוא נקרא פרוטוקול תדרי רדיו גבוהים-פלזמה (  GB-4000 M.O.P.A )

*מדוע בחרתי לכתוב על הטיפול של ג'ים קלמון: הבחירה שלי להתייחס כאן באתר לטיפול מורכבת משתי סיבות. הסיבה העיקרית היא מספר עדויות מרשימות שהגיעו ממקורות שונים. הסיבה השניה היא עלותו הנמוכה. יש הרבה חולים שלא יכולים להרשות לעצמם שימוש בפרוטוקולים  יקרים בעלי עוצמה גבוהה ( כמו קולקט בודוויג Cellect-Budwig, צזיום כלוריד וכד'). החולים האלו צריכים להשתמש בפרוטוקולים אפקטיבים אך זולים. פרוטוקול אפקטיבי כזה הוא פרוטוקול "זיל הזול" שבתוכו קיים הטיפול של קלמון.

 

בינתיים אפשר לעין במאמר באנגלית. או לקרוא להלן תקציר לא ערוך ולא בדוק של הוראות הפרוטוקול

 

כל פרוטוקול לטיפול במתרפא סרטן מתקדם צריך טיפול מבסס (אלקליני) חזק אחד כעוגן. בסיסיות מאיטה את התפשטות הסרטן (ולמעשה מגבילה את מיקרוב הסרטן מלהתחלק במהירות). זהו טיפול המפתח המבסס של פרוטוקול זה. הטיפול העושה שימוש בסודה לשתיה כחומר מבסס ביחד עם סירופ מייפל (או מולסה או דבש) שתפקידם לשמש סוס טרויאני המביא את החמר המבסס אל תוך התא הסרטני, שכזכור, זקוק לסוכר רב לצורך יצור האנרגיה שלו. הסודה ביקרבונט יוצרת בסיסיות מהירה בתוך התא הסרטני,מאיטה את התחלקות המיקרוב שבתוכו ולעיתים אף הורגת אותו, דבר המאפשר לתא לחזור לנורמאליות. מאחורי טיפול  זה יש עדויות משכנעות ליעילות. טיפול זה הוא מהמוצלחים ביותר בכיווץ מהיר של גידולים, מה שעושה אותו מתאים למצבים בהם הגידול מאיים על איבר חיוני.

חומרים:

הכנות:

 1. ערבב חלק אחד של סודה לשתיה עם שלושה חלקים של סירופ מייפל במחבת קטנה (מפיירקס, פלדת אל חלד או יציקת ברזל. אין להשתמש במחבתות אלומיניום לבישול זה ובכלל) וללא מים.
 2. התחל בטמפרטורה של 48 מעלות ונסה להישאר בטמפרטורה נמוכה מספיק כדי לא לשרוף את התערובת על ידי שליטה באש ובגובה המחבת מעליה.
 3. בחש את התערובת במהירות כל הזמן, כך במשך 5 – 10 דקות
 4. אם לתערובת יש טעם רע, סימן שנשרפה. אם תשמר הטמפרטורה הנכונה ובחישה מתמדת, אחרי  זמן מה המרכיבים יתאחדו. לתערובת שלא נשרפה יש טעם נעים למדי.
 5. אין לשמור את התערובת במקרר, אלה להשאירה בצנצנת סגורה בטמפרטורת החדר. אם התערובת נפרדת למרכיביה, יש לבחוש אותה לפיזור אחיד ולהשתמש כרגיל. לא מומלץ לעשות תערובת ליותר משבוע בבת אחת.
 6. חובה לשנות את התזונה לכזו שאינה מכילה בשר, סוכר וקמח לבן מאחר ואנו רוצים את תאי הסרטן רעבים לסירופ. ראה פרק "התזונה לסרטן" לתזונה שיש לנקוט בה בעת הטיפול.
 7. המינון:
 8. התחל בכפית אחת של התערובת ביום הראשון והוסף כפית כל יום עד 4 כפיות ביום.
 9. יש לצרוך את התערובת במרווחים שווים יחסית במהלך היום ואף פעם לא יותר מכפית בחצי שעה.
 10. אין לצרוך מינון זה במשך יותר משישה שבועות ברצף
 11. כללי ואזהרות:
 12. אין להוסיף שום טיפול מבסס אחר (צזיום, סידן) לפרוטוקול בנוסף לטיפול זה. טיפול זה הוא מקסימום הביסוס הנדרש.
 13. אין לצרוך יותר מ- 4 כפיות מהתערובת שהם כפית אחת של סודה לשתיה, ביום. חולי סרטן במצב מתקדם יכולים לצרוך עד 16 כפיות מהתערובת במשך שבוע אחד בלבד. לאחר שבוע זה עליהם לרדת למינון של 4 כפיות תערובת ליום (שווה ערך לכפית אחת של סודה לשתיה ליום).

זהו דף הטיפול באתר.

המשתמשים בטיפול זה יכולים לפנות במייל לסיוע בחינם מוובסטר קהר באתר Cancertutor.

סגור לתגובות.