טיפול מי חמצן לסרטן

המאמר "Hydrogen Peroxide Cancer Treatment" עדיין לא תורגם במלואו

בינתיים, אפשר לקרוא את המאמר באנגלית. להלן תרגום חלקי של תוכן המאמר:

טיפול זה מוצלח מאוד כדי להיפטר מתאי סרטן, אך הוא אינו מכיל את תזונת העל הנדרשת כדי לתקן את הנזק שנגרם לתאים הלא סרטניים בגלל הסרטן (חומצה לקטית) או בגלל הטיפולים הרעילים. חשוב לזכור כי רוב חולי הסרטן מתים כתוצאה מהנזק שנגרם לתאים הלא סרטניים מהמחלה ומהטיפול. לכן, בעוד מי חמצן הם טיפול מצוין לסרטן, טיפול זה אינו נותן מענה לבעיית הנזק לתאים הרגילים אצל חולה סרטן מתקדם. בנוסף, לטיפול זה אין תמיכה של מומחה כלשהו מאחוריו. תמיכה כזאת יכולה להיות הגורם החשוב ביותר לשרידה של חולים במצב מתקדם.

לכשעצמו, הטיפול הזה מוגדר כיעיל לחולי סרטן ראשוני (לא מפושט, ללא טיפולים רעילים) או חולים עם נזק משמעותי למערכת החיסון, ואינו נחשב חזק מספיק אפילו לטפל בסרטן ראשוני מהיר התפשטות או בסרטן שכבר מפושט. לכן מתאים טיפול זה כטיפול נוסף לחלק מהפרוטוקולים השלמים, בהם יש מענה לנזק שנגרם לגוף מהסרטן והטיפולים הרעילים, אולם טיפול זה אינו תואם לחלק מהטיפולים המוצעים בפרוטוקולים מתקדמים יותר (האדם התומך בפרוטוקולים מתקדמים אלו יוכל לעשות הבחנה זו)

אזהרות:

אם המתרפא במצב מתקדם או שטופל בכימותרפיה, הקרנות או ניתוחים, או אם יש למתרפא סרטן הנחשב למהיר גידול, אין להשתמש בטיפול זה כטיפול ראשי. במקום זאת ראה דף זה לפרטים על טיפולים המתאימים לחולה סרטן מתקדם.

יש להשתמש במי חמצן ברמת התאמה למזון (Food Grade – המשמש בתעשיית המזון) בשום אופן אין להשתמש במי חמצן אשר אינם עונים ספציפית להגדרה זו של התאמה למזון! מי חמצן בהתאמה למזון ניתן להשיג בחברת שירת האביב כאן.

בשום מקרה אין להשתמש במי חמצן כחלק מחוקן. מי חמצן עלולים להתפשט במעי ולגרום לבעיות בריאות חמורות.

בניגוד למוצרים אחרים, אין להשתמש ב- DMSO כדי להחדיר מי חמצן לתאים סרטניים. לפי המידע שבידי ICRF זוהי פרוצדורה שאינה בטוחה.

הבנת הטיפול

הודגם כבר ברמה קלינית כי מידת התפשטות גרורות סרטניות היא הפוכה לרמת החמצן בסביבות תאי הסרטן.  ככל שי יותר חמצן, מתפשט הסרטן לאט יותר וההיפך. בסביבה מועטת חמצן הסרטן משגשג. אם תאי סרטן מקבלים מספיק חמצן, הם מתים (תאי סרטן הם אנאירוביים). המחשבה היא כי מי חמצן הורגים תאי סרטן בגלל שבתאים אלו חסר המכניזם לפירוק של מי חמצן, מכניזם הנמצא בתאים בריאים.

רמת היעילות של ריפוי סרטן בעזרת מי חמצן מתמצה בצורך להביא מספיק מי חמצן לתוך תאי הסרטן. לכל תא סרטני יש מעטה חלבוני עבה המצפה אותו וחוסם הגעה של חומרים רבים לתא הסרטני וכנראה גם חוסם הגעת מי חמצן אל פני השטח ולתוך של התא הסרטני.

אנזימים:

ניתן לפתור בעיה זו על ידי שימוש באנזימים פרוטאוליטים הידועים גם כאנזימי לבלב. אנזימים אלו חותכים, פשוטו כמשמעו, את המעטה החלבוני של תאי הסרטן. אנזימים אלו משמשים כבר עשורים רבים[1] כדי לסלק את המעטה החלבוני מתאי הסרטן ובכך לאפשר למערכת החיסון לזהות את תאי הסרטן ולתוקפם. במקביל, סילוק המעטה החלבוני מתאי הסרטן יאפשר גם להרבה יותר מי חמצן להגיע אל תוך תאי הסרטן.

יש הרבה סוגים ויצרנים של אנזימים פרוטאוליטים. אחד הטובים הוא Univase Forte של חברת Rocky Fork. ניתן למצוא ספקים ברשת.

במוצר Univase Forte יש לבנות[2] את מינון האנזימים בהדרגה למינון הסטנדרטי של 7 גלולות 3 פעמים ביום. ניתן לפי הצורך לקחת גם מינון גבוה יותר. במוצר Vitalzym המינון הסטנדרטי הוא 3 גלולות 3 פעמים ביום וניתן גם כאן להעלות את המינון לפי הצורך.

הערה לגבי קרישי דם ודילול דם: מוצרים האנזימים הנ"ל אינם מכילים את האנזים נאטוקינאז (nattokinase) העוזר להמיס קרישי דם. אם יש למטופל בעיית קרישי דם, מומלץ להשתמש בנוסף גם במוצר 10Zyme המכיל נאטוקינאז, אולם יש להשתמש בכמות קטנה יותר. במילים פשוטות, חולים החוששים מקרישי דם צריכים להשתמש בכמות גדולה של המוצרים ללא נאטוקינאז ולקחת פעם אחת ביום מינון נמוך של אנזימים עם נאטוקינאז.  חשוב: מטופלים אשר משתמשים בתרופות מדללות דם חייבים להתייעץ עם הרופא שלהם לגבי שילוב אנזימים המכילים נאטוקינאז, בתזונתם!

בנוסף לפירוק המעטה החלבוני של תאי הסרטן, אנזימים אלו עוזרים לפירוק של מי החמצן למים ולחמצן חופשי, דבר העוזר למנוע בעיות קיבה כפי שיוזכר להלן.

בנוסף כל מי שנוטל אנזימים מומלץ שישתמש בתוסף מגנזיום זה (או דומה) במינון של כפית אחת ליום.

מי חמצן:

ישנן דעות לכאן ולכאן באשר לשימוש הפנימי במי חמצן, פירוט, מידע וציטוטי מטפלים ומומחים ראה בדף הטיפול.

ישנן מספר שיטות לשימוש במי חמצן לטיפול, באמבט (חיצוני) או בלקיחה אוראלית (פנימי) הטיפול החיצוני באמבט הוא נוח ואינו מחייב הימנעות מאכילה. הטיפול הפנימי מחייב כי שעתיים לפני הטיפול ושעה אחריו יש להימנע מכל מזון שהוא הכולל ויטמין C או אסקורבט, כל מזון המכיל שמן או שומן מכל סוג שהוא וכן כל מזון המכיל ברזל או כל תוסף ברזל שהוא. חשוב לקרוא את פירוט המגבלות והדוגמאות בדף הטיפול.

 

עד כאן התרגום

הערה חשובה:

טיפול מי חמצן זה  עדיין לא תורגם במלואו. עקב היותו טיפול מסובך יחסית, איני מביא את הוראותיו
בטרם תתורגמנה כל האזהרות לגביו וכל ההשלכות שלו.

חשוב: מי שרוצה להשתמש בטיפול זה חייב לקרוא  בצורה יסודית את דף הטיפול כאן.


[1] השימוש באנזימי לבלב כמתואר, מקובל בעיקר בשיטת ד"ר קלי (Kelley) לריפוי סרטן.

[2] בניית מינון פירושה שיש להתחיל בכמות קטנה ולהעלות את רמת התוסף עד למנה המומלצת. המטרה היא להרגיל את הגוף לאט ומנוע שוק של הגוף עקב שחרור הרעלים הפתאומי המתרחש עם מותם של תאי הסרטן (נקראת גם תגובת הרקסהיימר).

סגור לתגובות.