פרוטוקול מחולל תדרים לסרטן שלב 4

מאת:  וובסטר קהר  (Webster Kehr), (המכון העצמאי לחקר הסרטן – ICRF ).

עודכן בתאריך 16-9-13.  פורסם בתאריך 19-07-14

דף המקור:http://www.cancertutor.com/freqgenerators/

הערת תרגום: כל טקסט הנמצא בתוך [סוגריים מרובעות] הוסף בעת התרגום והעריכה על מנת להקל על הבנת החומר, לעזור לקורא להתמצא או להוסיף מידע חשוב. טקסט כזה אינו נמצא במאמר המקורי באנגלית..

התנערות מאחריות – Disclaimer


[הערת אתר המדריך לסרטן:

בקריאת מאמר זה תוכלו לשים לב לשימוש הרב שנעשה במונחים "ניסיוני" ומחקרי" בהטיות שונות, כגון "פרוטוקול מחקר". למינוח מתפתל זה מספר סיבות:

ראשית, הפרוטוקולים של ICRF להפעלת המכשירים הללו לעזרה בריפוי ושיקום מתעדכנים תדיר על בסיס הערות ורעיונות של אנשים המתנסים במערכות אלו, ובהם מתרפאי סרטן ומחלות אחרות, הקשורים ל- ICRF ומשתפים את ניסיונם בעבודה עם מכשירים אלו ככלי עזר לריפוי של מחלות. פעילות זו היא, בהגדרה, ניסוי מתמשך ולומד.

שנית, על פי החוק ברוב המדינות בעולם, אסור לייחס תכונות של ריפוי לתכשירים ומכשירים שלא קיבלו את אישורם (היקר להחריד) של שלטונות הבריאות. למותר לציין שאישור כזה ניתן כמעט אך רק לתכשירים ומכשירים קונבנציונאליים מוגני פטנט, עתירי רווח כלכלי שמאחוריהן עומדות חברות ענק עשירות היכולות לממן פרוצדורה כזו.

מותר, עם זאת, לחקור, לבדוק ולהתנסות. ולמרות השימוש במינוחי מחקר וניסיון, אין להמעיט בניסיון הרב שנצבר באשר לכוחה של טכנולוגיה זו, המתפתחת זה כ- 80 שנה, לעזור למתרפאים במחלות רבות].


מחולל תדרי רדיו גבוהים לסרטן

תמיכה ומידע מאת המכון העצמאי לחקר הסרטן (ICRF)

באתר זה ניתן לרכוש "דגם למחקר" של מחולל תדרי רדיו גבוהים ומגבר לשפופרת פלסמה. היכנסו לאתר זה של משווק המוכר מחולל תדרי רדיו גבוהים ומגבר תדרים שיכול לשדר את תדרי הרדיו הגבוהים בהם השתמש רייף,ע"י שימוש בשפופרת קרן פלסמה (plasma rey tube antena). תוכלו גם לראות תצלומים של המחולל, של המגבר, כולל מפרט ומחירים.


הערה חשובה:

מחוללי תדר גבוה מבוססים על תגליותיו של ד"ר רויאל רייף (Royal Rife) משנות ה- 1930, אולם כיום נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות הרבה יותר כדי לבנות את המכשירים הללו. תוכלו לראות את דף הבית של אתר Cancer Tutor [באנגלית]  כדי ללמד על ההיסטוריה של טכנולוגית רייף.

חלק מהאנשים שמחליטים לקנות את מחולל תדרי הרדיו הגבוהים  מחפשים בגוגל כדי למצוא את המחיר הזול ביותר. האמת היא שהיצרן דורש מכל המשווקים לגבות בדיוק אותו מחיר עבור יחידות חדשות. לא תוכלו לחסוך כלום ע"י חיפוש המחיר הזול ביותר.

המרכז העצמאי לחקר הסרטן (ICRF) תומך בחנות The Frequency Store משום שהם מספקים לנו תמיכה בחינם. לדוגמא ההנחיות הרשמיות לשימוש במכשירים אלו לסרטן,  נרשמו על ידי צוות החנות, אולם הם מרשים לנו לחלק את ההנחיות בחינם. אנו תומכים בחנות זו משום שהם מספקים תמיכה טכנית כזו לכל מי שיש לו מחולל תדרי רדיו גבוהים [מסוג GB-4000 לגרסאותיו] בלי קשר למקום בו נרכש המכשיר (יש לבקש את הפרוטוקול בכתובת המייל המופיעה למטה).

בנוסף, שימו לב כי ישנם מעל מאה מותגים של "מכונת רייף" שנמכרים באינטרנט. כמעט כולם אינם מתוכננים להשמיד מיקרובים בתוך התאים הסרטניים משום שהם חסרים את "הגל הנושא" או "התדר הנושא", ובנוסף הם אינם חזקים דיים להשמיד את המיקרובים ללא שימוש בתדר נושא, אשר מחדיר את התדרים הרצויים לתוך התאים הסרטניים.

לשני המכשירים המוזכרים באתר שלעיל יש את התדר הנושא והם בעלי עוצמה מספקת להשמיד את המיקרובים הללו. אלה שני מכשירי רייף אמיתיים, שבנויים בטכנולוגיה מתקדמת.


מאמרים נוספים הקשורים למחוללי תדר

התיאוריה, ההיסטוריה  והפוליטיקה של מחולל התדר [אנגלית]

כללי בטיחות בשימוש במחוללי תדר [אנגלית]

מצבים בהם מחולל התדר הוא הטיפול העיקרי לסרטן [אנגלית]

ד"ר רויאל ריימונד רייף גילה את אחד המכשירים הרפואיים המקוריים ופורצי הדרך במאה השנים האחרונות. הוא המציא את המיקרוסקופ האופטי הטוב ביותר בכל הזמנים וכתוצאה מכך הוא גילה שניתן לשתק את המיקרובים בתוך תאי הסרטן בעזרת גלי רדיו שלא פגעו במתרפא עצמו. בשל אינטרסים כלכליים ופוליטיים ההמצאות שלו נאלצו לרדת למחתרת. כיום, המכון העצמאי לחקר הסרטן (ICRF) מבססים את המחקר שלהם על מדע אמיתי ולא על אינטרסים פוליטיים. חולי סרטן ומחלות אחרות יכולים לשתף בתגליותיהם במסגרת מחקר בייתי לגבי האפקטים של תדרי רדיו גבוהים. האתר Cancer Tutor יציג את הטכנולוגיה הפשוטה אך מֶשָנַת חיים זו, בדף אינטרנט זה למען חולים שמעוניינים ליישם פרוטוקול שלם של צעד אחר צעד המותאם למצבם הספציפי.

עבודתו של ד"ר רייף סוכמה בפרסום של המכון הסמת'יסוניאני שפרסם את הציטוט הבא בדו"ח השנתי של  1944:

"ניתן  היה לצפות במחוללי מחלות, דוגמת שחפת, סרטן, סרקומה, טיפוס ואחרות, שנוטרלו כאשר נחשפו לתדרים קטלניים הייחודיים לכל אורגניזם, ואשר כוונו לעברם בעזרת קרניים שמעבירות טווח רחב של גלים."


קבלת הנחיות ICRF עבור כול אחד ממחוללי התדר

פרוטוקולי צעד אחר צעד למחקר של תדר רדיו גבוה של ICRF להפעלת מחולל תדר גבוה לסרטן, אינם זמינים באתר זה, זאת בשל תקנות של ה- FDA. יש לקבל את פרוטוקול המחקר של תדר רדיו גבוה ישירות מצוות התמיכה של ICRF. התקנות מונעות מאתר Cancer Tutorמלהשתמש בקישור ישיר לארכיב האתר שמכיל את הפרוטוקול עבור חוקרים ביתיים. הפרוטוקול וכן התמיכה הטכנית ניתנים בחינם דרך ICRF.

להשגת פרוטוקול צעד אחר צעד (של ICRF)  וההנחיות המעודכנות ביותר לשימוש במחולל תדר רדיו גבוה והמגבר המתאים לסרטן, אנא שילחו מייל לכתובת בתחתית עמוד זה (“cancer…..@mutemail”) וספקו בו את המידע מלא להתקשרות עמכם. ביחד עם הבקשה לקבלת: step-by-step ICRF research protocols [יש לכתוב את הבקשה באנגלית]


סקירה של מחוללי תדר רדיו גבוה

ישנן שתי שיטות המבוססות על שתי תצורות שונות של "מחוללי תדר רדיו גבוה" המומלצות באתר Cancer Tutor. תצורה ראשונה היא שיטת מחולל תדר רדיו גבוה בעזרת מנורת פלסמה, המורכ משלושה חלקים: 1) מחולל תדר רדיו גבוה 20 מגה-הרץ. 2) מתנד מגבר גלי רדיו המשדר מספר תדרים וגל נושא דרך 3) שפופרת פלסמה המשמשת כאנטנה ומשדרת תדר (או גל) מתמשך דרך האוויר. בדומה לאנטנת רדיו.

תצורה שנייה היא שיטת המגע, היוצרת זרמי חשמל בתדרי רדיו ע"י שימוש ב: 1) מחולל תדר רדיו גבוה 20 מגה-הרץ ו- 2) מגבר 10Wattהמתחבר לאלקטרודות המעבירות את התדרים לגוף, במגע.

המיקרוביולוג – ד"ר רויאל ר. רייף השתמש בציוד הסטנדרטי של אותם ימים, ליצור תדרי רדיו. שני המכשירים הנ"ל מייצרים את תדרי הרדיו באותן שיטות ש שימשו ב"מכונות רייף" המקוריות של שנות ה- 1930, מכונות אשר תוכננו ע"י רייף. ההבדל הוא שהמכשירים של היום משתמשים ברכיבי הייטק מודרניים.

הפעולה של שני המכשירים כל כך עדינה שהמטופל בקושי יכול להבחין שהם פועלים.

אזהרה: כמעט כל מחוללי התדרים בשוק שקרויים "מכונות רייף" מפיקים רק תדרי אודיו נמוכים. רובם לא יכולים להפיק תדרי רדיו גבוהים שד"ר רייף השתמש בהם.

ד"ר רייף היה מיקרוביולוג שידע שמחלת הסרטן נגרמת ע"י מיקרובים נגיפיים הנמצא בתוך התאים הסרטניים. הוא קרא למיקרובים אלו "נגיפי סרטן  BY ו-BX ". כיום ידוע כבר כי הליקובקטר פילורי (כן, אותו חיידק שחי בקיבה וגורם לאולקוס) יכול להיות עוד חיידק מיקרואירופילי [דורש רק מעט חמצן  להתפתחותו] הגורם לסרטן.

כיום חוקרים בתחום יודעים שמכונת רייף הפיקה שני תדרים. תדר אחד המותאם ספציפית להשמדת הוירוס, תדר שני הוא תדר נושא שתפקידו נשיאת התדר הראשון והחדרתו דרך קרומי התאים לתוך תאי הסרטן, היכן שמיקרוב הסרטן נמצא. ראו מאמר מה גורם לסרטן למידע נוסף באשר לאופן שמיקרובים גורמים לתא להפוך לסרטני.

כשד"ר רייף הצליח להשמיד את המיקרובים שהיו בתא הסרטן, תא הסרטן יכול היה לשקם את המטבוליזם הרגיל שלו ולחזור להיות תא נורמאלי.

הרשו לי לומר זאת באופן שונה: אפשר להשמיד את המיקרובים שבתוך תאי הסרטן, ובכך לאפשר לתאי הסרטן לשקם את המטבוליזם הרגיל ולכן לשוב להיות תאים נורמאליים.

זו הדרך האידיאלית לתקוף את הסרטן, משום שכך אין תאי סרטן מתים שיוצרים פסולת ואין תאים נורמאליים שמתו תוך כדי המאמץ להשמיד תאי הסרטן!  שיטה זו גם פועלת מהר יותר מאשר טקטיקות שנועדו לשקם את המערכת החיסונית או להשמיד את תאי הסרטן.

כל השיטות הנ"ל הן בדיוק הדרך בה מכשירי התדר הגבוה של ד"ר רייף עבדו. שימוש בתדרי אודיו נמוכים בלי שילוב התדר הנושא הגבוה, שיצור את תדרי הרדיו הגבוהים הנכונים – לא יעבוד. כמו במכשירים של רייף התדר הנושא הנכון, המתאים לתדר האודיו, צריך להיות מופעל כדי לנסות ולהפוך את התאים הסרטניים לתאים נורמאליים. במילים אחרות, אפשר להשתמש במחולל התדר הגבוה באופן זהה לזה שרייף השתמש במכשור שלו, לטיפול בסרטן! מכשירים אלה משמשים גם להשמדת מיקרובים בזרם הדם, דבר המאפשר למערכת החיסונית לפעול בעוצמה גבוהה (כפי שהראה ד"ר בוב בק [Bob Beck PhD]). לכן, מכשירים אלה מטפלים בסרטן בשתי דרכים שונות!

בעוד שבאינטרנט מוצעים למכירה מכשירים רבים הנקראים "מכונת רייף", אף אחד מהם מתקרב לענות על המפרט האמיתי של "מכונת רייף" משנות ה-30 של המאה הקודמת. זאת משום שהם מפיקים תדר אודיו נמוך וחסרים את גל הנושא בתדר רדיו גבוה, שמייצר את תדרי הרדיו הגבוהים האופייניים למכונת רייף אמיתית. מסיבה זאת, אנו מפנים רק לאתר אינטרנט של מחולל תדרים היכול לייצר את התדרים של ד"ר רייף. הקישור הבא הוא למחוללי תדר שמסוגלים לייצר את התדרים המקוריים שיוצרו במכונה המקורית של ד"ר רייף משנות ה-30 של המאה הקודמת:  www.FrequencyStore.com .

מחולל התדר שכולל שפופרת פלסמה הינו בעל עוצמה גבוהה יותר ומהווה את הליבה של שני פרוטוקולים מקוריים של ד"ר רייף בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר. שיטת התדר הגבוה עם שפופרת פלסמה היא חלק מהליבה של פרוטוקול סלקט – בודוויג (Celect-Budwig) ופרוטוקול פלסמה-בק (Plasma-Beck) [אנגלית]. אלה הם טיפולי סרטן אלטרנטיביים מאוד אפקטיביים.

פרוטוקול סלקט-בודוויג  תוכנן לעצור את התפשטות הסרטן, לטעון באנרגיה את התאים שאינם סרטניים, להגן עליהם ולספק להם הזנה. במילים אחרות, פרוטוקול זה תוכנן במיוחד לחולי סרטן מתקדם מאוד. זהו פרוטוקול חזק דיו  לסרטן שמתפשט במהירות ולכל סוג אחר של סרטן.

פרוטוקול פלסמה-בק  תוכנן להיפטר מהמיקרובים בזרם הדם, מערכת הלימפה, ובתוך תאי הסרטן. בכך מתאפשר לתאים הסרטניים לשוב למצבם הנורמאלי וגם לטעון ולהמריץ את מערכת החיסון.

פרוטוקול פלסמה-בק תוכנן בעיקר למלנומה, קרצינומת תאי קשקש, סרקומה, וסרטן הרחם, משום שסוגי סרטן אלה מתפשטים בעזרת מיקרובים בזרם הדם בנוסף להתחלקות תאית. מתרפאי סרטן מתקדם מאוד שיש להם אחד מסוגי סרטן אלה, צריכים להתחיל בפרוטוקול סלקט-בודוויג, במקביל למחולל תדר רדיו גבוה עם שפופרת פלסמה. ראו כיצד למנוע הישנות הסרטן לפרטים נוספים.

מחולל התדר עם המגבר, העושה שימוש באלקטרודות ובמגע, הוא "האח הקטן" של שיטת המחולל עם שפופרת הפלסמה, והוא המרכיב העיקרי בפרוטוקול רייף-בק (Rife-Beck), אשר גם הוא "פרוטוקול שלם". מחולל התדר עם האלקטרודות מגע יכול לשמש בפרוטוקול זה הן כמכונת רייף והן כמכשיר בוב בק.

בעוד שאנשים רבים השתמשו במחולל תדר עם אלקטרודות כטיפול יחידי בסרטן שלהם, אני תמיד ממליץ לשלב פרוטוקול  תזונתי עם הטיפול במחוללי תדר. ומאחר ומכשירים אלו אינם גורמים לאלקטרופורציה [electroporation – תופעה הגורמת לחדירות רבה יותר של ממברנות התאים], אפשר להשתמש בכל אחד ממחוללי התדר הללו עם כל פרוטוקול תזונתי כולל סלקט-בודוויג, צזיום-כלוריד, פרוטוקול זיל הזול וכדומה.

מאז התחלתי את מחקר הסרטן ב-2002, למדתי כי מתרפאי סרטן צריכים לשלב כמה שיטות יעילות לטיפול בסרטן שלהם, ואם הם משתמשים במחולל תדר, עליהם לכלול גם פרוטוקול תזונתי.


פרוטוקולי מחקר מחוללי תדר של ICRF לחולי סרטן

הפרוטוקולים למחקר מחוללי תדר לחולי סרטן שבשימוש המכון העצמאי לחקר הסרטן (ICRF), הם פרי המאמץ הקולקטיבי של חוקרים עצמאיים רבים בעשור החולף.

חברי ההנהלה של ICRF ראיינו חלק מחוקרים אלו, בנו בסיס מידע עשיר, סקרו פרסומים רבים מספור בנושאי אלקטרו-מגנטיות ופיתחו פרוטוקולים ניסויים למחקר האפקט של התדרים על מתרפאי סרטן ואחרים. פרוטוקולים אלו תוכננו בעיקר לשימוש אישי בבית. כל פרוטוקול בטוח לשימוש כל עוד מקפידים על ההוראות.

טיפולי תדרים עדינים נמצאים בשימוש כבר מ-1905. בשנות ה- 1930 של המאה הקודמת פותח הפרוטוקול המפורסם ביותר לשימוש בתדרים, ע"י ד"ר רויאל רייף, שעשה שימוש במכונת מחולל התדר של רייף . כיום סביר שיש למעלה מ-100 וורסיות שונות של מחוללי תדר, ריפוי בתדרים, אור אולטרא-סגול ואור אינפרא-אדום.

בעוד שקיימים מותגים רבים ל"מחוללי התדרים" (שאחדים מתייחסים אליהם כ"מכונת רייף"), אני מכיר רק מותג אחד של מחולל תדר המשתמש ב"תדר נושא" עוצמתי התואם לתדרי האודיו, באופן בו רייף השתמש בו

לסיכום הכתוב לעיל: מחוללי תדר מגיעים בשתי גרסאות, או תצורות מערכת, שונות. ראשית, יש את מחולל תדר עם מגבר לינארי של 10 וואט,אשר משתמשים בו במגע של אלקטרודות להעברת התדרים לגוף.  גם מחולל התדר וגם המגבר [שהם שני מכשירים נפרדים] נחוצים כדי לטפל בסרטן (לפי הוראות הפרוטוקול המחקרי).

באופן בסיסי, המחולל מייצר תדרים ספציפיים (הכולל תדר 3.1 מגה הרץ) והמגבר מגביר את אות עד לעוצמה של 10 וואט.

המכשיר האחר, בעל עוצמה רבה יותר הוא מחולל התדר עם מגבר של 118 וואט, העושה שימוש בשפופרת פלסמה לשידור התדרים הספציפיים (כולל התדר הנושא), המגבר הזה נקרא מגבר שפופרת פלסמה. שיטה זו היא בעלת עוצמה רבה בהרבה מקודמתה, ועולה גם הרבה יותר (כ- 4800 דולר).

משום ששני המכשירים הללו הם היחידים המסוגלים להפיק את התדר הנושא הכרחי אשר רייף עצמו השתמש בו, ובשל סיבות נוספות, אני מאמץ באופן מובהק את שני סוגים אלה של מחוללי תדר, ובמיוחד את השילוב של מגבר שפופרת הפלסמה. כפי שנכתב, אם תרצו בתמונות ובמפרט של המכשירים נא גשו לאתר הנזכר לעיל. אני ממליץ לבקר באתר זה המשווק ומוכר את מחולל התדר הגבוה לסוגיו ובו תוכלו לראות תצלומים של המחולל ושל המגבר, כולל מפרט מלא ותמחור באתר האינטנרט.

מחולל התדר יחד מגבר הפלסמה מהווים פרוטוקול טיפולי מלא לחולי סרטן. מאמר זה לא יכנס לפרטים, אולם יהא זה חכם להשלים את הפרוטוקול עם תוכנית תזונתית כמו סלקט-בודוויג , מיץ לימו (Limu), מיץ ממזונות מלאים לא מבושלים (לא אלו המיובשים בהקפאה או מפוסטרים), טיפול אלוורה ארבוראסנס, וכיו"ב.

במחקרי על הסרטן מ-2002 הפרוטוקול הביתי החזק ביותר שאני מכיר לחולי סרטן מתקדמים, הוא זה המורכב ממחולל התדרים עם שפופרת הפלסמה, בשילוב עם פרוטוקול סלקט-בודוויג, ומיץ לימו (ראו את המאמר הבנת הטיפול בסרטן ברפואה האלטרנטיבית)

פרוטוקול ICRF למחולל תדרי RF גבוהים, המוזכר לעיל, מוביל למעשה את המשתמש צעד אחר צעד בשימוש במחוללי התדר, הן עבור המגבר עם האלקטרודות (שיטת מגע) והן עבור המגבר עם שפופרת פלסמה (ללא מגע). בנוסף יש גם תמיכה טכנית חינם ע"י מספר חוקרים מומחים המשתמשים במכשיר על בסיס קבוע (ראו כתובות אימייל בתחתית העמוד).

לפיכך, לשימוש בפרוטוקול טיפולי זה, עקבו אחר הוראות פרוטוקול "צעד אחר צעד" והוסיפו את פרוטוקול התזונה המועדף עליכם.


מבוא לטכנולוגית תדרים (תקציר)

כדי להבין טוב יותר את מקורה של טכנולוגיה זו ואת העקרונות והמדעיים והפיזיים המעורבים, קחו את הזמן לצפות בקטעי וידאו הבאים המתארים את סיפורו של רויאל רייף, במילים שלו [הסרטים, באנגלית, נמצאים באמצע העמוד בערך].

תוכל ללמוד על ההישגים של מדען יוצא דופן מסן דייגו, קליפורניה, שבשנות ה-1930 המציא מיקרוסקופ אופטי חזק מאוד כדי לראות את מיקרובים חיים, וירוסים ופטריות (פתוגנים), כדי לחקור את הקשר שלהם למגוון רחב של מחלות.

הוא גילה במחקרו כי ניתן לראות את הפתוגנים הבודדים טוב יותר, על ידי הארתם באור בעל תדר התואם את תדר התהודה העצמי שלהם, דבר הגורם להם לזהור. כשהוא הגביר עוד יותר את עוצמת שידור התדרים, הוא גילה שהפתוגנים רוטטים ואז מתפוצצים או הופכים חסרי חיוּת.

המצאה זו הובילה לפיתוחה של דרך מופלאה של הרס סלקטיבי של המיקרובים הללו, על ידי חשיפתם לתדר התהודה שלהם בעוצמה גבוהה, בדומה לאופן שבו כוסית יין מתנפצת כאשר זמר מגיע לתו המוזיקלי הנכון.

מה קרה לגילוי הגדול הזה? לדברי בארי ליינס בספרו: הריפוי לסרטן שעבד [אנגלית], העניין הושתק על ידי ה-FDA ועל ידי אנשים ספציפיים באיגוד הרפואה האמריקאי (AMA) באותה העת.

הפרוטוקול של מרכז המחקר של ICRFמציע שימוש ניסיוני בתדרים ספציפיים כדי לנסות להפחית את הכאבים והתסמינים השכיחים הקשורים בצורות רבות של סרטן, על ידי שיפור התגובה החיסונית של הגוף וקידום שכפול מלא של תאים בריאים.

ICRF אינו טוען לריפוי של מחלה כל שהיא ע"י פרוטוקול מחקר זה , אך בהחלט רואה את פרוטוקול זה כמרכיב מרכזי התורם לטיפול במספר מחלות, כולל סרטן .

למיקרואורגניזמים (פתוגנים ומיקרובים) כולל וירוסים, חיידקים ופטריות – לכל אחד מהם יש תדירות אופיינית, או חתימת תדר, אליה ניתן לחשוף אותם, דבר שיגרום למוות או שיתוק שלהם.

כאמור, הפרוטוקול עושה שימוש במחולל תדר ייחודי בעל טווח תדרים רחב של 20 מגה הרץ (מגה הרץ), על מנת לשגר תדרים ספציפיים אלו (הנקרא: "תדר ההכחדה" ובאנגלית Mortal Oscillatory Rate – MOR) לגוף (של אדם או בעל חיים). כאשר מיקרואורגניזם לא רצוי נחשף  לתדר ההכחדה הספציפי שלו, הוא מהדהד (רועד) בתדר זה בעוצמה גדולה עד שהוא ניזוק או מת. כאמור, הדימוי הטוב ביותר לתיאור אפקט הידהוד זה הוא האופן בו זמרת אופרה  יכולה לנפץ כוס יין על ידי שירת התדר הנכון באמצעות הגלים של קולה בלבד.

תדרי שמע (קול) ספציפיים, כאשר הם מתואמים במדויק עם תדר התהודה של חומר ספציפי (אובייקט) יכול לגרום להפרעה קשה בחומר. ראה : אקוסטיקת וידאו.

מובן הוא כי המיקרובים בתוך התאים הסרטניים הם אלו הגורמים לתאי הסרטן להיות סרטניים. על ידי הריגת מיקרובים אלו, התאים הסרטניים יחזרו להיות תאים נורמאלים (כפי שאומת על ידי חוקרי סרטן רבים במהלך 70 השנים האחרונות). הצלחה זו ניתן לייחס לתדר הנושא וזו הסיבה שלמכונת רייף המקורית היה תדר נושא.

התדר הנושא המכוון לתדר השמע (אודיו) המדויק, "נושא" עליו את אות התדר הרדיו הגבוה ,שנועד להרוג ולשתק את המיקרובים, דרך קרום התאים ואל תוך תאי הסרטן. כפי שצוין לעיל, אם  כל המיקרובים בתוך תא סרטני מתים, התאים הסרטניים ישקמו עצמם ויחזרו להיות תאים נורמאליים. זו הדרך הבטוחה ביותר לפטור את הגוף מתאים סרטניים, כי כך לא נוצרת פסולת של תאי סרטן מתים שהגוף חייב לסלק.

למידע נוסף ראו ספריו של ד"ר אלן קאנטוול (Dr. Alan Cantwell MD) :

ארבע נשים נגד הסרטן [אנגלית]

המיקרוב הסרטני: הרוצח הנסתר בסרטן, איידס, ומחלות חיסוניות אחרות  [אנגלית]

וכאמור, מומלץ  לעיין במאמר מהו גורם לסרטן.

בקיץ 1934 בלה-ג'ולה, קליפורניה, תחת חסותה של האוניברסיטה של ​​דרום קליפורניה, קבוצה של בקטריולוגים ורופאים אמריקאים מובילים קיימו את מרפאת הסרטן המוצלחת הראשונה. התוצאות הראו כי :

1) הסרטן נגרם על ידי מיקרואורגניזם;

2) ניתן להרוס את המיקרואורגניזם ללא כאבים בחולי סרטן סופניים.

3) ניתן לרפא את האפקט של המחלה.

ההצלחה הקלינית, הטכנולוגיה והטיפול המוצלח בחולי סרטן נדונו בכנסים רפואיים במהלך העשור שלאחר 1934, הנושא נדון בזהירות אך באופן מקצועי בכתב עת רפואי וכן בעיתון גדול, והוסבר מבחינה טכנית בדו"ח השנתי שפורסם על ידי המכון הסמית'סוניאני.


מכשירי מחקר לשימוש ביתי בפרוטוקול

פרוטוקול מחקר תדר רדיו גבוה של ICRF עושה שימוש במחולל תדר שתוכנן במיוחד כדי ליצר תדרי תהודה מסוימים אשר פועלים על הגוף באמצעות שפופרת קרן פלזמה (המשמשת כאנטנת שידור) או על ידי מגע ישיר, דרך שתיים או ארבע אלקטרודות הבאות במגע עם הגוף.

שוב , יש לשים לב שקיימים מחוללי תדר רבים בשוק (מפורסמים בדרך כלל באינטרנט), אולם למעטים ביותר מאלו יש את התכונות הטכניות המדויקות, תדר נושא, והעוצמה הנדרשת כדי להתאיםלמחקר האיכותי ש- ICRF מעוניינים לבצע.

חשוב לבחור מחולל תדר פונקציונאלי ככלי מחקרי שיענה על כל הצרכים הספציפיים הנדרשים לכם

על המכשירים המשמשים ליישום פרוטוקולי ICRF לכלול מחולל תדר של 20  מגה הרץ עם תכונת סריקה (Sweep), וגל נושא בתדר 3.1 מגה הרץ . הפלט של המחולל מוגבר על ידי מגבר מתנד בעוצמה של 118 ואט (מכשירי אנטנה) שמשודר באמצעות שפופרת גז פלזמה (בדרך כלל ארגון או הליום) שמשמשת כאנטנת שידור, או מגבר ליניארי 10 ואט אשר משתמש באלקטרודות / רפידות מגע להעברת התדרים . לסיכום:

ראשית, מגבר מתנד 118 וואט המשדר בעזרת שפופרת פלזמה אשר מעביר את התדרים בשידור וללא מגע. שיטת השידור הזו מאפשרת הספק גדול יותר של 118 ואט בהשוואה לשיטת המגע אשר מספקת 10 ואט מהמגבר הליניארי.

שנית, המגבר מתנד מאפשר, בפעם הראשונה מאז שנות ה- 1930, שימוש בתדרים גבוהים (במליוני הרץ) המוקרנים ישירות באמצעות שפופרת גז פלזמה, ללא מגע. אם רוצים להשתמש בשיטה החזקה והרב תכליתית יותר אשר היתה בשימוש בשנות ה- 1930/50 , שיטה ללא מגע, אז מגבר מתנד 118 הוואט הוא המכשיר שתרצו לחבר  למחולל התדר 20 מגה הרץ.

שלישית,לסוגים מסוימים של סרטן (כמו סרטן העצמות, סרטן מח-העצם או סרטן המוח) עדיף להשתמש בשידור פלזמה ולא באלקטרודת מגע להעברת התדרים. הסיבה לכך היא שהזרמים החשמליים יעברו במבנה הצפוף יותר בעצם ולאו דווקא דרך מח העצם, לדוגמא .

אם אתם יכולים להרשות לעצמכם  לרכוש את מחולל התדר 20  מגה הרץ יחד עם מגבר הפלזמה 118 ואט, הרי שלדעת מומחי ICRF ואתר Cancer Tutor, זוהי המערכת הטובה ביותר בשוק כיום שאפשר לרכוש, שיכולה לפעול בשתי השיטות,  עם מגע וגם ללא מגע. בנוסף זוהי המערכת היחידה שיכולה להפיק את התדרים בעוצמות בהם נעשה שימוש בשנים 1950 – 1930.


מפרט של מכשיר "מודל מחקרי"

חוקרים הקשורים ברשת המחקרית עם ICRF המחקר מתמשך של אפקט התדרים קבעו כי ניתן לעשות שימוש יעיל במחולל תדר עם שפופרת פלזמה או עם אלקטרודת מגע, ביחד עם הפרוטוקול המחקרי של תדר התהודה הביולוגי.

כל המכשירים מוצעים למטרות המחקר חייבים לענות, לפחות, לאפיון הדרישות להלן:

1. טווח תדרים רחב: המכשיר חייב להיות מסוגל לשדר תדרי רדיו בטווח של 0.1 עד ל- 20,000,000 הרץ (20 מגה הרץ). מחולל תדר המשמש למחקר צריך להיות מסוגל לייצר תדרים במיליוני הרץ , ולא רק את הרמוניות (תדרים נמוכים יותר) של התדרים הגבוהים הללו

2. תדר נושא: חייב שתהיה במכשיר האפשרות לתדר נושא מובנה. תכונה חשובה זו מאפשרת לאפנן , או להרכיב, תדר נבחר כלשהו על תדר נושא של 3.1 מגה הרץ. התדר הנושא הוא האמצעי שמאפשר חדירה מקסימלית לרקמות וכן מייצר הרמוניות עשירות, שהוקרים מרגישים כי הן חשובות.  מחקרים מדעיים על עכבה ביו-חשמלית הראו שדרוש תדר של לפחות  1 מגה הרץ כדי לחדור לתא בגוף. ראו עוד על כך כאן: אפקט העור ועכבה [אנגלית]

משמעות דבר היא כי ההתנגדות בתא עצמו לא תאפשר לתדר הנמוך מגה הרץ אחד לעבור דרכו.המחקרים מראים גם כי תדרים הנמוכים ממגה הרץ אחד עוברים רק דרך רקמות החיבור שמסביב לתאים. המחקר מראה כי המיקרוב המעורב בסרטן, שמבחינה טכנית הוא וירוס פליאומרפי [רב צורתי, שמשנה צורתו] חסר דופן, יכול להיעשות קטן מספיק כדי להיכנס לתאים בגוף ולהפוך את התאים האלה לסרטניים. לכן, אנו מרגישים שזוהי דרישה קריטית שהמחולל יהיה מסוגל להפיק תדר נושא שיעביר את תדרי הרדיו הרצויים אל תוך התאים של הגוף, שם הם נדרשים ביותר

3. תדרים מרובים: המכשיר צריך להיות מסוגל לייצר ולהפעיל לפחות 8 תדרים בו זמנית. זה חשוב בהיבט של משך הטיפול (דבר שישמור על המוטיבציה להיצמד לפרוטוקול ביום יום). המכשיר אמור להיות מסוגל לספק תדרים רבים ככל האפשר המתבקשים בפרוטוקול בזמן הקצר ביותר. הפקה של תדר אחד בלבד בכל עת, ברצף, יגרום למשך טיפול ארוך מאוד שיכול להיות קשה מדי עבור חלק מאנשים. ההיצמדות לפרוטוקול משתפרת מאוד כאשר יש התחשבות בזמן של המתרפא.

4. סריקת תדרים: המכשיר צריך להיות מסוגל לעשות שלושה סוגים של פונקציות סריקה: סריקה כללית , סריקה מתכנסת, וסריקת ערוץ.

4.1 ) סריקה כללית: פונקציה זו תאפשר להפעיל טווח התדרים מסוים, תדר אחד בכל עת. המכשיר עובר במהלך זמן נתון על כל התדרים, מתדר ההתחלה לתדר הסיום.

4.2 ) סריקה מתכנסת: תכונה זו מאפשרת להפעיל את שני תדרים בכל פעם על פני טווח מוגדר על פי בחירה. המכשיר סורק מהתדר ההתחלתי לתדר הסיום, ובאותו הזמן סורק מתדר הסיום לתדר ההתחלתי. התוצאה היא ששני תדרים מתקדמים אחד כלפי שני, עד שהם נפגשים ועוברים אחד את השני , אחד עולה והשני יורד, וכל אחד מסיים שבו בתדירות שהשני התחיל בה.

4.3 ) סריקת ערוץ: תכונה זו מאפשרת לך לסרוק  את כל התדרים בערוץ בתוך תחום ספציפי שנבחר על ידי המשתמש .

5. מחזור פעילות מתכוונן: מחזור הפעילות (duty cycle) של המכשיר חייב להיות מסוגל להתכוונן למחזור פעילות שבין 10% ל- 90%. חוקרים רבים (של הפרוטוקול) דיווחו כי השיגו תוצאות טובות יותר באמצעות מחזור פעילות של90% בתדרי השמע הנמוכים. למחזור פעילות של 90% יש 80% יותר תהודה מאשר מחזור עבודה של 50%. אחוז מחזור העבודה שולט רק בצורת  הגל המרובע. [מחזור פעילות הוא משך הזמן שהתדר במצב פעיל לעומת משך הזמן שהוא כבוי. [תדר של 1 הרץ (פעם אחת בשנייה), הפעיל למשך חצי שנייה ואז כבוי למשך חצי שנייה הוא בעל מחזור פעילות של 50%. אותו תדר הפעיל במשך תשע עשיריות השנייה ואז כבוי במשך עשירית השנייה הוא בעל מחזור פעילות של 90%]

6. פונקצית שער/פעימה (Gate/Pulse): .המכשיר צריך להיות בעל יכולת להפעים את התדר. הפעמה היא בעצם תכונה מתקדמת שמוסיפה קפיצת עוצמה לתדר. חוקרים הגיעו לתוצאות הרצויות של הטיפול, בעבר, כשהשתמשו בצורה כלשהי של פעימה כדי לייצר קפיצות בעלות פוטנציאל גבוה בתדרים.

תדר המשודר בגל רבוע עובד במידה רבה כמו הפעמה [המובנית בצורת הגל]. הפעמה היא שידור והדממה של תדר. תדר שמשודר בגל מרובע, בעל מחזור פעילות של 50%, לדוגמה, נמצא 50% מהזמן במצב פעיל ((ON  ו-50% מהזמן הוא כבוי (OFF), לסירוגין. בעת שימוש בתדרי אודיו רבועים נמוכים, תכונת ההפעמה אינה חשובה במיוחד, אם כי חלק מהחוקרים מאמינים שהיא עדיין מועילה, אפילו בשימוש בתדרים נמוכים של אודיו). מאידך, בניגוד לגל רבוע, לגל בבעל צורת סינוס אין אפקט מובנה של פעימות. אם משתמשים בתכונת ההפעמה, ניתן להפעיל ולכבות לסירוגין את גל הסינוס בקצב הרצוי.

המכשיר אמור לאפשר להפעיל או לכבות את פונקצית ההפעמה, לאפשר שליטה על תדירות ההפעמה (טווח מקובל ל-Gating הוא מ- 5 הרץ ועד 2200 הרץ) ולאפשר שליטה על מחזור העבודה (10% עד 90%) של פונקצית הפעימה עצמה [השונה ממחזור העבודה של המכשיר!].

7. בחירת גל מוצא סינוס או רבוע: מחולל התדר  חייב להיות בעל יכולת לשדר צורות גל שונות ובעיקר גל בצורת סינוס  וגל רבוע.

8. מצבי אודיו ורדיו: מחולל התדר צריך להיות יכולת לשדר שני תחומים שונים של תדרים: 1) תדרים בתחום רדיו, שהוא התחום הגבוה יותר, ואשר יכולי לעשות שימוש בגל נושא בעל יכולת חדירה עמוקה יותר לרקמות. 2) תדרי בתחום האודיו  (התדירות הנמוכה יותר). שמו לב: כמעט לכל המכשירים העובדים עם פדים או אמצעי מגע אחרים יש רק מצב אודיו.****

9. המרה דיגיטלי לאנלוגי: המכשיר חייב להיות מסוגל לייצר תדרים דיגיטליים ולאחר מכן להמיר אותם לאנלוגיים במוצא. תדרים דיגיטליים מומרים מאפשרים סריקה מדויקת בהרבה וניתן לדייק עד לאלפית או מיליונית ההרץ, למרות שדיוק מסוג זה אינו נחוץ בדרך כלל. רמת דיוק גבוהה ברמה זו של מכשירים דיגיטליים, היא משהו שמכשיר אנלוגי טהור  אינו יכול להשיג, בעוד ציוד דיגיטלי יכול להפיק פרטים מדויקים מאוד.

10. התאמת עכבות: המכשיר צריך להיות בעל יכולת תיאום עכבות. התאמת עכבות מאפשרת להרבה יותר אנרגיה לחדור. חישבו על עכבות כהתנגדות. כאשר ההתנגדות הוסרה יותר אנרגיה יכולה לזרום בכיוון הרצוי.

11 עוצמה: המכשיר חייב להיות בעל עוצמה של לפחות 10 ואט (או מובנית או עם מגבר ליניארי נפרד). אם משתמשים במגבר/אנטנת שפופרת גז פלזמה, תדר גל נושא שבין 2.1 מגה הרץ ל 3.6 מגה הרץ  עם עוצמה של 118 וואט יהיה רצוי. כשמשתמשים בתדר נושא, מחולל התדר\פונקציות צריך הספק של לפחות2 ואט כוח. חוקרים רבים מעונינים במקסימום הכוח הזמין.

בעת השימוש בתדרי אודיו [עם מגע], האדם הממוצע לא יכול להתמודד עם עוצמה גבוהה יותר מחמישית הוואט, מבלי שהשרירים בזרועות מתחילים להתכווץ עד כדי אי נוחות. מסיבה זו רוב האנשים מעדיפים להשתמש בתדרי רדיו (RF). (תפוקת החשמל במצב RF היא 80 וולט ל-450 אוהם עומס. במצב אודיו משרעת המתח היא 38 וולט).

12. תצוגה: למכשיר חייב להיות מסך תצוגה מובנה המציג את התדרים בפועל (ולא מספרי קודים) ונתונים אחרים בשימוש.

13. תכנות ממחשב: למרות שרוב החוקרים לא צריכים להכניס לתוכניות גדולות המותאמות אישית למכשירים שלהם, עדיין יש אחדים שירצו את היכולת להוסיף ערוצים אוטומטים מותאמים אישית דרך המחשב האישי

14 זיכרון לערוצים מותאמים אישית: למכשיר צריכים להיות זיכרון שיכול להכיל לפחות 2,000 ערוצים הניתנים להתאמה אישית.

15 איכות גבוהה: המכשור, המעגלים וכל הרכיבים חייבים להיות בנויים מהחומרים באיכות הגבוהה ביותר.

16. מחיר לעומת תועלת: המערכת האידיאלית חייבת להיות במחיר סביר, כך שחוקרים רבים יוכלו להרשות לעצמם להשתתף, במיוחד כאשר התקציב מוגבל.


מצבים מיוחדים

בעוד שמחולל תדר יכול להיות מרכיב אפקטיבי של הטיפול בכל מצב סרטני, ישנם מצבים מיוחדים שבו הוא קריטי במיוחד!

  1. מצב בו המתרפא אינו יכול לעכל מזון בצורה יעילה (בדרך כלל עקב ניתוח קיבה או מעי) כך שפרוטוקולים תזונתיים אינם יעילים מספיק עבורו.
  2. המתרפא אינו יכול למצות חומרים מזינים ממזון, דבר הקורה כאשר הרירית הפנימית של הקיבה ניזוקה בגלל כימותרפיה.
  3. למתרפא יש סרטן הגדל מהר מאוד וכל אמצעי שיאט או יעצור את ההתפשטות מהווה יתרון.
  4. הסרטן התפשט בכל הגוף, ובמקרה כזה נדרשת התקפה במספר חזיתות.
  5. יש סרטן בעצמות או במח העצם, ופרוטוקולים תזונתיים לא יוכלו בהכרח להגיע לתאים הסרטניים.
  6. מצב בו המתרפא יהיה בסכנה אם תתפתח דלקת ונפיחות כתוצאה מהטיפול [גידול במוח או בריאות, לדוגמה]. מכיוון שמחוללי תדרים בעלי תדר גל נושא עושים עבודה טובה יותר בהריגת מיקרובים בתוך התאים הסרטניים (כך שמתאפשר לתאים הסרטניים לחזור להיות נורמאליים), לא נגרמת דלקת או התנפחות בגלל מוות של תאים סרטניים.
  7. למתרפא סרטן הכרוך בדלקת זיהומית מסיבית  (אם כי חייבים לזהות את סוג המיקרוב המזהם).

הערה: התדרים של רייף יכולים להתמודד עם כמעט כל סוג של זיהום. עם זאת, כאשר מדובר בזיהום, נדרש בדרך כלל סט שונה של תדרים לכל סוג של מזהם. בחוברת "רשימת התדרים האוניברסלית", אותה יש להזמין מספק נפרד ( שאינו יצרן מחולל התדרים) ישנן הגדרות תדרים עבור סוגים רבים של זיהומים. המידע היחיד שצריך כדי למצוא את הסט הנכון של תדרים הוא שמו של המיקרוב. התמיכה דרך מייל בכתובת שלהלן יכולה לעזור בתחום זה.


הערות ועניינים טכניים

שאלה: האם מחולל תדר  יכול לשמש ביעילות עם מים מיוננים או מים בסיסיים (alkaline water)?

ברמה התאית ,פרוטוקולי סלקט-בודוויג  וצזיום כלוריד נחשבים לפרוטוקולים בסיסיים (כך גם פרוטוקול סודה לשתייה) . לפיכך, מים מיוננים אינם הכרחיים אם סלקט-בודוויג  או צזיום כלוריד משמשים יחד עם מחולל תדר. קצת מים מיוננים לא יפגעו בפרוטוקולים אלו, עם זאת אל תהיו קנאים לשימוש במים מיוננים עם סלקט -בודוויג או צזיום כלוריד. השתמשו בכמות סבירה.

כאשר משלבים מחולל תדר עם כל פרוטוקול אחר, מים יוננים או בסיסים בהחלט מומלצים. אבל מים מטוהרים יעשו את העבודה ובהם משתמשים רוב החוקרים. בעוד ששימוש במיינן בהחלט מומלץ, למי שלא יכול להרשות לעצמו מיינן, יש כמה תוספים שהם מאוד בסיסיים או ניתן להשתמש בדיאטת סרטן מבססת (אלקלינית) כדי להחליף את תפקידו של המיינן . שוב, להשתמש  בגדר הסביר.


הערה 1 – מיקום אופציונאלי לאלקטרודות (לשיטת המגע בלבד)

למתרפאי סרטן שלא יכולים לשבת על כיסא במשך שעתיים , ניתן למקם את שתי אלקטרודות שטוחות על רפידות לאזורים השטוחים של הרגליים (ירכיים) או בטן תחתונה בזמן שהמטופל שוכב במיטה, במקום לחבר את האלקטרודות ישירות לרגליים .

למאמר הראשי על שימוש במחולל תדר לסרטן יש שיטה אחת להצבת ארבע אלקטרודות. מאמר מיוחד שנכתב מציע שיטה אחרת של הצבת אלקטרודות לשלוש קטגוריות שונות של סרטן:

1 ) סרטן מעל הכתפיים (למשל סרטן במוח, סרטן הגרון) ,

2 ) בסרטן השד ,

3 ) ריאות ו/או סרטן וושט

המאמר הבא מציג שיטה אופציונלית להצבת אלקטרודות:

מיקום אופציונאלי של אלקטרודות [אנגלית]


הערה מס 2 – מקורות לתדרים

ישנם ספרים רבים באינטרנט המספקים רשימות כלליות של תדרים נפוצים מאוד (השתמשו בגוגל לחיפוש: Rife Frequencies) או תדרים למצבי בריאות ספציפיים (כלומר למיקרובים ספציפיים). ספקים יפנו אותך למקום שבו תוכל לרכוש ספר המכיל תדרים אלה. למי שירכשו את מערכת מחולל התדר, ניתן להזמין מחברה אחרת ספר המפרט אלפי תדרים שקל לתכנתם לזיכרון מחולל התדרים.


הערה 3 – הגברת היעילות של מכשיר הפלזמה – פרוטוקול D

פרוטוקול D הוא חלק מהמדריך של ICRF לשימוש במכשיר תדרי רדיו גבוהים. עם זאת, אם נעשה שימוש במכשיר "הפלזמה", יש מאמר מיוחד שנכתב בנושא הכולל עצות כדי למקסם את היתרונות של מחולל רדיו בתדר גבוה – פלזמה . ניתן למצוא את המאמר הזה שימוש בפרוטוקול D ( פלזמה בלבד) [אנגלית]

בקישור זה  ניתן לרכוש מחולל תדר רדיו גבוה ICRF – "מודל המחקר " ומגבר שפופרת פלזמה:

http://www.FrequencyStore.com


תמיכת מייל בחינם לפרוטוקול זה

תמיכת מייל עבור פרוטוקול זה מסופקת על ידי ICRF, זאת משום שה- FDA אוסר על ספקים לתת תמיכה טכנית לשימוש במחולל התדר למטרות בריאות (ראה מאמר על ההיסטוריה והפוליטיקה של המכשיר הזה כדי להבין מדוע ספקים לא יכולים לתת תמיכה במכשירים שהם מוכרים):

 


הצהרה:

אתר CancerTutor.com לוקח אחריות מלאה על כל מה שנכתב על מחוללי התדר באתר זה  וזוהי דעתו הבלעדית של CancerTutor.com . CancerTutor.com מצהיר כי היצרנים של מחוללי תדר לא כתבו ולא אישרו את המידע באתר זה על סרטן או על כל עניין אחר, כולל כל הפרוטוקולים שנכתבו לשימוש עם מחולל פונקצית סריקה 20 מגהרץ , מגבר ליניארי או מגבר שפופרת פלזמה. CancerTutor.com מצהירה כי היצרנים של מחוללי תדר מוכרים ציוד  אלקטרוני ואין להם שום טענה או קביעה  רפואית ביחס לציוד שלהם. CancerTutor.com מצהירה שהם לא קיבלו היתר או רשות על ידי יצרן של מחולל התדר (וכל יצרן אחר המוזכר במאמר זה) לטעון טענות  רפואיות עבור חברות אלה.

[ראו גם את ההתנערות מאחריות של אתר המדריך לסרטן בעברית בקשר למידע מתורגם זה.]

 

 

סגור לתגובות.