טיפול לסרטן תה אסיאק

מאת:  וובסטר קהר  (Webster Kehr), (המכון העצמאי לחקר הסרטן – ICRF ).

עודכן בתאריך 09-12-13.  פורסם בתאריך 22-04-14

דף המקורhttp://www.cancertutor.com/essiac

הערת תרגום: כל טקסט הנמצא בתוך [סוגריים מרובעות] הוסף בעת התרגום והעריכה על מנת להקל על הבנת החומר, לעזור לקורא להתמצא או להוסיף מידע חשוב. טקסט כזה אינו נמצא במאמר המקורי באנגלית..

התנערות מאחריות – Disclaimer


דירוג טיפול: פרוטוקול סרטן זה מדורג כיעיל רק למתרפאי סרטן שאובחנו לאחרונה שהסרטן שלהם לא צומח במהירות ולא התפשט עדיין באופן משמעותי!!תה אסיאק עשוי להיות שימושי גם בהגנה על הכבד. אם אתה חולה סרטן מתקדם שעבר הרבה כימותרפיה, הקרנות או ניתוח, או שיש לך סרטן בעל צמיחה מהירה, אל תשתמש בפרוטוקול זה כפרוטוקול הסרטן הראשוני שלך, השתמש באחד מהפרוטוקולים המקושרים בדף אינטרנט זה :

פרק על טיפולים המדורגים לחולי הסרטן מתקדמים


איך זה עובד

אסיאק הוא מוצר שמורכב מארבעה או יותר צמחי מרפא, שניים מהם (חומעה ושורש דקורית) ידועים ביכולתם להרוג תאים סרטניים. שני הצמחים האחרים בונים את המערכת החיסונית ועוסקים בניקוי והגנה על האיברים.

תה אסיאק

תה אסיאק הוא שיטה ותיקה, מוכחת לריפוי סרטן. השימוש בשיטה זו החל בתחילת המאה ה 20 ואף לפני כן .

בעוד שהמרכיבים הבסיסיים של תה אסיאק ידועים היטב, הפרופורציות המדויקות של צמחי המרפא בתה אסיאק הן עניין  להרבה ספקולציות. מתרפא הסרטן צריך להיות הרבה יותר מודאג מאיכות הצמחים ומאיכות העיבוד שלהם, מאשר מהנוסחה המדויקת. בכמה מהמותגים יש 4, 6 או 8 צמחים (לדוגמא בפלור אסנס (Flor-Essence) יש 8 צמחים). צמחי המרפא הנוספים לא יזיקו ,ועשויים להיות לעזר, אבל שוב, האיכות של צמחי המרפא ואיכות העיבוד, היא הנושא החשוב ביותר .

יש לציין שהחומעה היא הצמח העיקרי באסיאק, שהורג סרטן. החומעה ידועה כבר למעלה ממאה שנים כצמח הלוחם בסרטן.

כמה הערות חשובות

אזהרות: הימנעו משימוש בפלסטיק ואלומיניום בעת הכנת הפורמולה או אחסונה. אם עובש ירוק מופיע, יש להשליך את התוכן. אור שמש הורס את הפורמולה. אין להקפיא .

נכון לעכשיו,תה אסיאק נחשב "טיפול שלב 3 לסרטן", כלומר זה לא נחשב חזק מספיק כדי להיות עיקרו של טיפול "שלב ."4 יחד עם זאת, אין זה אומר, כי הוא לא יהווה תוספת אפקטיבית לטיפול "שלב 4".

כאשר רנה קייסי [שקיבלה את הפורמולה ופרסמה אותה] טיפלה בחולים , היא הייתה מכינה את התה שלה ומעבירה אותו ללקוחותיה, בדרך כלל בתוך 48 שעות מרגע הכנתו. עם זאת, כאשר אתם מזמינים תה אסיאק בדואר, הוא עשוי להיות בן מספר חודשים .

הסיבה שתה אסיאק לא מהווה "טיפול שלב 4 בסרטן" היא, הדרך שחלק ממוצרי תה אסיאק מיובשים, מעובדים ומאוחסנים.

טיפול זה היה מדורג  במקום גבוה יותר אם אנשים היו מגדלים את צמחי המרפא שלהם או מכירים את זה שמגדל את צמחי המרפא [ויכולים לוודא את איכותם].

הנה מאמר מעולה על מי שלא צריך לשתות תה אסיאק (לדוגמא נשים בהריון) :

אנשים שאינם צריכים להשתמש בתה אסיאק [אנגלית].

מדובר בעותק, מאחר ו-Mother Earth Herbs  הפסיקו למכור תה אסיאק. 

למרות הכתוב בקישור, חולי סרטן המוח כנראה יכולים להשתמש בתה אסיאק, אם נפיחות זמנית לא מסכנת אותם .

 דחיסת טיפול זה

ערכו של תה אסיאק יעלה באופן משמעותי על ידי שילובו עם פרוטוקול ביל הנדרסון. פרוטוקול ביל הנדרסון הוא טיפול שלבוזה כולל את התזונה שצריך לאכול כאשר משתמשים בתה אסיאק. אין להשתמש באף טיפול אלטרנטיבי לסרטן מבלי לשמור על "תזונת סרטן" טובה שאינה מזינה את תאי הסרטן.

טיפול אלטרנטיבי לסרטן חייב להיות פרוטוקול טיפולי מלא. אל תשכחו ללמוד את הפרוטוקול הטיפולי המלא לחולי סרטן בשלבים 1, 2, 3 ואת הפרוטוקול הטיפולי המלא לחולי סרטן בשלב  4.

 

מקורות

אתר

הערות

עלעלים

ספק למגוון עצום של צמחי מרפא באיכות טובה, לרקיחה אישית.

ברא צמחים

כאן ניתן לרכוש פורמולות צמחי מרפא

ראן צמחים

עוד ספק לפורמולות צמחי מרפא

תרופות סבתא שעובדות

על היעילות ועל הכנה של תה אסיאק

תרופות סבתא שעובדות

אזהרות לתה אסיאק ומה לקנות ולא לקנות

להכין בבית

סרטון המסביר הכנה ביתית של תה אסיאק [אנגלית]

סיפורה של רנה קייסי

סרטון המתאר את הסיפור וההיסטוריה מאחורי תה אסיאק [אנגלית]

Keane

ההיסטוריה של תה אסיאק ושל הפורמולה [אנגלית]

Innerself

מידע על עשבי המרפא המקוריים [אנגלית]

Essiac-Info

אתר גדול על תה אסיאק עם רשימה של ספקים [אנגלית]

 

 

[ תקציר היסטורי על תה אסיאק מתוך עבודה בנושא ריפוי סרטן:

תה טיפולי זה מקורו בקנדה בתחילת המאה העשרים. רנה קייסי (Rene Caisse), אחות בית חולים, קיבלה את הנוסחה מאישה זקנה בה טיפלה, אשר מצידה קיבלה אותה 30 שנה קודם לכן מאיש רפואה אינדיאני משבט האוג'יבווה שעזר לה לטפל בסרטן השד שפיתחה. המתכון הבסיסי מכיל ארבע צמחי בר: שורש של לפה גדולה (Arctium lappa), רומקס (Rumex acetosella), רוברב (Rheum palmatum) ואולמוס (Ulmus fulva), אותם יש לבשל בצורה מסוימת כדי ליצר תה סינרגטי שכוחו בריפוי סרטן גדול מסך מרכיביו. שמו של התה נגזר מהיפוך שם המשפחה של רנה קייסי.

רנה קייסי טיפלה ראשית בבני משפחה ומאוחר יותר החלה לרקוח את התה במטבח ביתה בכמויות גדלות והולכות. בהשגחת מספר רופאים קיבלו אלפים את תה המרפא בין השנים 1934 ל- 1942 ורבים מאוד הבריאו מסרטן. ב- 1937, לאחר בדיקה ושימוע, קבעה ועדת הסרטן המלכותית בקנדה כי תה אסיאק הוא מרפא לסרטן. הפרלמנט של מדינת אונטריו בקנדה קיבל עצומה בת 55,000 חתימות,  שהפכה להצעת חוק, לאשר לרנה קייסי לתת את התה לכל דורש. ההצעה נפלה בהפרש של 3 קולות. ד"ר צרלס ברוש (Charles A. Brusch), שהיה רופאו האישי של הנשיא קנדי, עבד יחד עם רנה קייסי בין 1959 ל- 1962 וביחד הם טיפלו באלפי חולים במרפאתו שבמסצוסטס. הד"ר בדק את התה במשך עשור שבסיומו הכריז "אסיאק הוא תרופה לסרטן, נקודה. כל הניסויים שנעשו במעבדות בארה"ב ובקנדה תומכים במסקנה זו".
עם קבלת המידע על ההצלחה של התה אסרה הממשלה קנדית על מכירה ואספקה של הצמח רומקס, מרכיב עיקרי בנוסחה. בהמשך ניסתה קייסי למכור את הנוסחה לחברות תרופות שונות בתנאי שישתמשו בה מיידית לטיפול בסרטן, דרישה שמנעה כל עסקה. ב- 1977 מכרה קייסי לבסוף את הפורמולה לחברת תרופות כושלת תמורת דולר אחד בתנאי שיבוצעו מחקרים עם בני אדם. החברה לא ביצעה את המחקרים ולא שילמה לקייסי תמלוגים. בשנותיה האחרונות נתנה קייסי גרסאות שונות של הפורמולה לארבעה אנשים לפחות, ביניהם גם חברתה ועוזרתה בהכנת התרופה, מרי מק'פרסון. האחרונה מכרה את הפורמולה לד"ר גארי גלאם (
Gary Glum) אשר פרסם ספר בשם "קריאת המלאך" וקלטת וידאו המגלים את הנוסחה לציבור.
רנה קייסי נפטרה ב- 1978 בגיל 90, במהלך אשפוז עקב שבר בירך. מיד לאחר מותה פשטו סוכני הממשלה על ביתה, החרימו ושרפו מידע על הפורמולה בחבית בחצר הבית בעקבות מותה החלה מלחמת שמות ונוסחאות בין חברות וארגונים שונים כשכל אחד מהם מקדם נוסחה משלו לאסיאק, כך שכיום יש כנראה עשרות יצרנים עם פורמולות שונות. על פי הצהרה בשבועה של מרי מקפרסון, הפורמולה שפרסם ד"ר גלאם היא הנכונה .
עלות: עקב ריבוי היצרנים והספקים, מחיר הפורמולה נע בין עשרות דולרים למאות אחדות לחודש של טיפול.]

 

 

סגור לתגובות.