פרוטוקול זיל הזול לסרטן – פרוטוקול חזק לסרטן שלב 3

מאת:  וובסטר קהר (Webster Kehr), (המכון העצמאי לחקר הסרטן – ICRF ).

עודכן בתאריך 08-12-13.  פורסם בתאריך 19-04-14

דף המקורhttp://www.cancertutor.com/dirtcheapprotocol

הערת תרגום: כל טקסט הנמצא בתוך [סוגריים מרובעות] הוסף בעת התרגום והעריכה על מנת להקל על הבנת החומר, לעזור לקורא להתמצא או להוסיף מידע חשוב. טקסט כזה אינו נמצא במאמר המקורי באנגלית..

התנערות מאחריות – Disclaimer 

 קישור למאמר זה ברוסית 


דרוג הטיפול: פרוטוקול זה הוא טיפול אלטרנטיבי לסרטן המורכב מכמה טיפולים שהוכחו היטב ואשר הם מאוד לא יקרים לרכישה ולשימוש!!

פרוטוקול זה תוכנן במיוחד עבור אותם חולי סרטן שאינם יכולים להרשות לעצמם את הפרוטוקולים היקרים

למרות זאת, אין להמעיט בערך הפרוטוקול! רוב הטיפולים המרכיבים אותו הם כאלה שריפאו סרטן בעצמם!

בנוסף, פרוטוקול זה מבוסס על תיאורית סרטן מוצקה. אחרי כל טיפול יש פסקה הנקראת "כיצד טיפול זה עובד" המסבירה כיצד כל טיפול עוזר למתרפא להתמודד עם הסרטן שלו.

פרוטוקול זה מגיע עם תמיכה חינמית מחוקר הסרטן ובסטר קהר. ראו בסוף המאמר מידע על התמיכה.


אזהרה 1: יש להשתמש רק בטיפול מְבַסֵּס (אלקליני) אחד

בכל זמן נתון יש להשתמש רק בטיפול מבסס חזק אחד. בעוד שאפשר לשלב בו זמנית גם פרוטוקולים אחרים, יש להתייחס למגבלת הבסיסיות (אלקליניות).

לדוגמה, אם אתה עובד עם פרוטוקול אחר, דוגמת סלקט-בודוויג, צזיום‑‑pHגבוה, בוב-רייט או דומה, ניתן להשתמש בפרוטוקול זיל הזול, למעט טיפול קלמון (Kelmun– סירופ מייפל ואבקת אפיה) וטיפול האספרגוס [שניהם בהמשך פרוטוקול זה]

להלן רשימה מלאה יותר של פריטים בעלי בסיסיות רבה:

סודה לשתיה, סלקט, צזיום, קלציום, מים עם pH גבוה (pH של 9.0 או יותר), מלח הימלאיה, משקאות [עלים] ירוקים, אבוקדו, ברוקולי, כרוב, סלרי, מלפפון, עולש, שום, אספסת, חיטת קמוט, עשב חיטה / שעורה ועשבים אחרים, קייל, פטרוזיליה, נבטים (אספסת, שעועית,אפונה, סויה וכדומה), תרד, אספרגוס, עגבניות, זרעי סויה, לציטין סויה, תמצית זרעי אשכוליות וכנראה גם זרעים אחרים.

בנוסף כלול גם החלק התזונתי של פרוטוקול הפוטון שיכול להכיל שעורה וטיפולים מבססים אחרים.

בחלק מאותם פרטוקולים אחרים, הטיפול המבסס הוא טיפול המפתח של הפרוטוקול, כך שאין זה חכם לוותר על הטיפול המבסס שלהם. יש לוותר על טיפול קלמון (ואספרגוס) כאשר משתמשים בפרוטוקול זיל הזול עם כל פרוטוקול גדול אחר שכולל פריטים מבססים חזקים.

לדוגמה, אם משתמשים בפרוטוקול זיל הזול בזמן שממתינים לייעוץ בפרוטוקול הפוטון, יש לכלול או את טיפול סודה לשתיה עם סירופ מייפל [קלמון] או אספרגוס, אך לא את שניהם. אבל כאשר מתחילים את החלק התזונתי של פרוטוקול הפוטון, יש לוותר על טיפול סודה לשתיה עם סירופ מייפל ואספרגוס.

בנוסף יש לשים לב כי בחלק של הסודה לשתיה עם סירופ מייפל אינו מכיל נוטריאנטים [חומרי תזונה]. לדוגמה, אם ניתן להשיג עשב חיטה, אפשר להחליף את הסודה לשתיה עם סירופ מייפל, והאספרגוס, בעשב החיטה, כי בעשב החיטה יש נוטריאנטים בעוד שבסודה לשתיה עם סירופ מייפל הם אינם בנמצא.

בנוסף, אין להשתמש אף פעם בסירופ מייפל בלי סודה לשתיה. סירופ מייפל מזין תאי סרטן, אך כאשר מעורב עם סודה לשתייה, חשוב לכלול את הסירופ כדי שהסודה לשתייה אכן תגיע לתוך תאי הסרטן. [במקרה כזה] הסירופ משמש כסוס טרויאני עבור הסודה לשתיה.

יש לחזור ולקרוא שוב ושוב פסקה זו אם הלוגיקה אינה ברורה דיה.


אזהרה 2: אזהרה למשתמשים במדללי דם (או אלו עם בעיות דימום)!

אנשים המשתמשים בתרופות מדללות דם ואשר אינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש טיפול בעל יעילות גבוהה, נמצאים המצב פרדוקסאלי. הם זקוקים לפרוטוקול זה כדי לשרוד, אך הם אינם יכולים להשתמש בפרוטוקול זה כל עוד הם על  מדללי דם. לכן, יש לקחת כאן כמה סיכונים אם ברצונם לשרוד את הסרטן.

אינם יכולים להשתמש בטיפולים הכוללים דימתיל-סולפאוקסיד (DMSO), מתיל-סולפוניל-מתאן (MSM), כורכום או קארי, קינמון פלפל חריף (צ'ילי, קפסיקום) ג'ינג'ר, תה ירוק סלרי, קינמון וכך הלאה, הם כולם בעלי יכולת לדילול הדם

למעשה, פלפל צילי (כפית אחת) מומלץ לאנשים הנמצאים בתוך התקף לב. דימתיל-סולפאוקסיד (בגרסה סינטטית) משמש בבתי חולים עבור אלו שלקו בשבץ (ודרך אגב, דימתיל-סולפאוקסיד צריך להיות בבית של כל מי שעלול ללקות בשבץ).

למטופלי סרטן יש שתי אפשרויות אם הם מקבלים מדללי דם או משתמשים במינון גבוה של אנזימים פרוטאוליטים [אנזימי לבלב מפרקי חלבון]:

אפשרות ראשונה היא לא להשתמש באף טיפול מהטיפולים להלן שהוא נוגד חמצון

אפשרות שניה היא להפחית את התרופה/ות מדללות הדם בעת שימוש בפרוטוקול, אבל, בכדי לעשות זאת יש לבנות בהדרגה ובאיטיות רבה את המינון של הפריטים מפרוטוקול זה בהם נעשה שימוש (דהיינו, להתחיל בעשירית המינון המוצע בפרוטוקול ולאט להגדילו במהלך שבועות אחדים) בכדי לוודא שהשילוב של תרופות לדילול דם יחד עם מוצרים מדללי דם טבעיים לא גורם לדם דליל מידי.

במילים אחרות, יש להגדיל באיטיות את המינון של הפריטים בפרוטוקול זה המדללים דם ו[באותו הזמן] להקטין באיטיות את המינון של התרופות מדללות הדם, תוך התבססות על בדיקות יומיות של רמת דלילות הדם. מיותר לומר זאת, אך תהליך זה חייב להיעשות באישור מראש של איש מקצוע רפואי מוסמך ותחת עינו הפקוחה.

וכמובן, אם מפסיקים את השימוש בפרוטוקול זה יש לחדש את המינון במינון המומלץ [על ידי הרופא].

 

ראו  רשימת מדללי דם [אנגלית]

 

עלי להעיר עוד כי אנשים שיש להם בעיות דימום אינם צריכים להשתמש בפרוטוקול זה מאחר ורבים מרכיביו פועלים כמדללי דם מתונים! אנשים אלו צריכים לבדוק את פרוטוקול ביל הנדרסון ואת המאמר על טיפולים זולים (אך עוצמתיים) לסרטן (אך להימנע משימוש בעשבי מרפא).


אזהרה 3: לתשומת ליבם של לחולי סרטן חלשים או במצב מתקדם

חשוב במיוחד עבור חולי סרטן חלשים או חולים אלו במצב מתקדם, להשתמש בקומבינציה של פרוטוקול זיל הזול זה, יחד עם ההמלצות במאמר לחולי סרטן חלשים. במילים אחרות, חולים אלו חייבים להשתמש בכל הרעיונות שבשני הפרוטוקולים, וזה כולל לנסות למצוא את מכשירי Photon Genius או Quantum Pulse  בקרבת מקום או לרכוש את מכשיר Photon Genie אם ניתן.

במקרים רבים החולשה של חולים חלשים (דהיינו, חולשת התאים הסרטניים וגם התאים שאינם סרטניים) היא כל כך משמעותית שיש לטפל בה בעדיפות ראשונה וגבוהה ביותר!

 


הכרות עם פרוטוקול זיל הזול לטיפול בחולי סרטן

חיוני לקרוא את המאמר מה גורם לסרטן" לפני קריאת פרוטוקול סרטן זה, כדי להבין טוב יותר את התאוריה שמאחורי הטיפולים שבפרוטוקול זה.

כפי שהמאמר מציין, סרטן נגרם על ידי מיקרוב הנמצא בתוך תאי הסרטן. אחדים מהטיפולים בפרוטוקול זה תוכננו במיוחד להריגת מיקרוב זה ולהחזרת התא הסרטני למצב נורמאלי, דבר שיכול להיעשות במהירות ובבטיחות.

כל טיפול שמשתמש בסירופ מייפל, דבש, מולסה, DMSO או MSM, תוכנן כך שיביא חומרים מחסלי מיקרוב אל תוך התא הסרטני על מנת להרוג את המיקרוב שבתוך תאי הסרטן. אלו הם "סוסים טרויאניים" המשמשים להביא את החומרים קוטלי המיקרוב לתוך תאי הסרטן.
אז מדוע בניתי את "פרוטוקול זיל הזול"?

עבדתי אם אלפים רבים של מתרפאי סרטן מאז 2002. באחוז גבוה ממקרים אלו מתרפאי הסרטן לא יכולים היו להרשות לעצמם את הטיפולים האלטרנטיביים היקרים ביותר או לרכוש את המוצרים החזקים ביותר מארה"ב.

מתרפאים אלו צריכים להשתמש בצירוף של טיפולים מאוד לא יקרים, שכל אחד מהם לכשעצמו וכולם יחדיו הם מאוד יעילים נגד סרטן. זו הסיבה לתכנון הפרוטוקול.

פרוטוקול זה הוא, פשוטו כמשמעו, רשימה של טיפולים אלטרנטיביים יעילים במיוחד שהם גם לא יקרים, לסרטן. בנוסף, פרוטוקול זה הוא סינרגטי ביותר דבר ההופך אותו ליעיל הרבה יותר מאשר [שימוש ב]כל אחד מחלקיו בנפרד.

הטיפול בדימטיל סולפוקסיד/כלורין דיאוקסיד (DMSO/CD, ראו להלן) הוא טיפול שנדרש להשתמש בו הן בגלל התיאוריה הטובה במיוחד שמאחוריו והן בגלל הניסיון הטוב שהצטבר איתו. בנוסף, מומלץ מאוד למתרפא להגדיל בהדרגה את מינון הכלורין דיאוקסיד פי שתיים עד פי שלוש.


הבהרה חשובה

אני מקבל עיתים שאלות ממתרפאי סרטן התוהים בכמה מן הטיפולים שבפרוטוקול זיל הזול עליהם להשתמש?

כמו בכל "פרוטוקול", המתרפא צריך להשתמש בכל מרכיבי הפרוטוקול השונים בכל יום. אם לא ניתן להשיג חלק מן המרכיבים של הטיפולים השונים, מכל סיבה שהיא, יש השתמש בכל הטיפולים שכן ניתן להשיג!

פרוטוקול זה אינו ארוחת מזנון, זהו פרוטוקול שלם לסרטן. אך במציאות, אלו המשתמשים בפרוטוקול זה כפרוטוקול עיקרי לסרטן, ישתמשו בכ- 15 פריטים מתוך הפרוטוקול.


מאמרים אחרים על טיפולים לא יקרים

מאחר ובמאמר זה משתמשים אנשים רבים במדינות שונות, עלי להזכיר שכמה מאמרים באתר זה [www.cancertutor.com] מזכירים הן טיפולים לא יקרים לסרטן והן מוצרים שניתן לרכשם בתוך כל מדינה. כמה מדינות אינן מאפשרות יבוא של מוצרי רפואה טבעית כך שעל מתרפאי סרטן במדינות אלו לדעת על טיפולי סרטן שניתן להשיגם בתוך מדינתם.

להלן רשימה של מאמרים המציינים מוצרים לא יקרים, רבים מהם ניתן להשיג בתוך כל מדינה

טיפולים זולים (אך עוצמתיים) לסרטן

מדריך הטיפולים (של ICRF)

יותר מ- 200 טיפולים טבעיים לסרטן [אנגלית]

יותר מ- 250 טיפולים טבעיים לסרטן [אנגלית]

קישורים לאתרי רפואה טבעית אחרים [אנגלית]

שטיפת כבד (נדרש עבור כל מתרפאי הסרטן)

 

בנוסף יש טיפולים בודדים המוזכרים בתפריט הצדדי כמו "קצח", "שמן המפ" וכך הלאה. כמו גם בתחתית החלק השני של עמוד הבית [אנגלית].


פרוטוקול זיל הזול

הערה: טיפולים המסומנים ב‑ (+) הם טיפולים שמרכיביהם יכולים להירכש מקומית ויש להתחיל בטיפולים אלו היום. טיפול המסומן בכוכבית (*) הוא טיפול שריפא סרטן בעצמו. שתי כוכביות (**) משמען ששני מרכיבי הטיפול הם מרפאי סרטן בעצמם, וכך הלאה. טיפול המסומן בסימן קריאה (!) הוא אחד שני יהלומי הכתר של הפרוטוקול.


תוספת חדשה: מערכת החיסון – בטא גלוקָן (*!)(+)

, כנראה החלק החשוב ביותר של כל משטר טיפולי לסרטן, מערכת החיסון היא המפתח להגנה והחלמה.

"אם אתה מתרפא סרטן או מטפל, זה חייב להיות בעדיפות מספר אחת. אף מתרפא סרטן לא החלים לפני שמערכת החיסון שלו חזרה לפעול כשורה"

– ביל הנדרסון (Cancer-Free 4th Edition)

 

בחיפוש אחר תוסף למערכת החיסון, העדיפו את הטוהר והחוזק של התוסף על פני מחירו, כתבי עת מדעיים רבים מגדירים את התוסף בטא גלוקן של חברת טרנספר פוינט מעל כל המתחרים בשוק (וזה כולל מחזקי חיסון אחרים, לא רק מוצרי בטא גולקן)

[תקציר ההסבר:

בטא גלוקן (beta glucan) הוא תוסף המווסת את מערכת החיסון. התוסף מכיל סוכרים המופקים מעטפת התאים של שמרי בירה. התוסף נספג באופן פעיל על ידי תאי המעי אל מערכת הלימפה ושם פוגש את תאי מערכת החיסון. יחודו של תוסף זה הוא בניקיונו ובחלקיקיו הקטנים במיוחד הנספגים היטב ומתפזרים בקלות ברחבי הגוף.]

קישור להסבר המלא [אנגלית]


רשימת הטיפולים בפרוטוקול:

1) פרוטוקול קלמון (Kelmun) (*!+)

כל פרוטוקול סרטן לטיפול במתרפא עם סרטן במצב מתקדם צריך להיות מעוגן עם טיפול מבסס (אלקליני) חזק אחד. בסיסיות מאיטה את התפשטות הסרטן (ולמעשה מגבילה את מיקרוב הסרטן מלהתחלק במהירות). זהו טיפול מבסס זה הוא טיפול המפתח של פרוטוקול זה.

טיפול קלמון הוא צרוף של סודה לשתיה [נקראת גם אבקת אפיה או סודה ביקרבונט] כחומר מבסס, ביחד עם סירופ מייפל (או מולסה או דבש). זהו טיפול מצוין לכשעצמו והוא מוצלח במיחד בכיווץ מהיר של גידולים.

לפני שאתם ממשיכים בקריאת המאמר, יש לקרוא את ההוראות המפורטות של טיפול קלמון ולשים לב במיוחד לתערובת של סודה לשתיה והסירופ מייפל

קישור לטיפול פרוטוקול קלמון

החשיבות של טיפול קלמון היא הבסיסיות (אלקליניות) שלו. סירופ המייפל משמש כסוס טרויאני המביא את הסודה לשתיה אל תוך התא הסרטני כדי להאט  את התפשטות הסרטן ובתקווה אף להרוג חלק מהמקרובים שגורמים לסרטן. לכן, טיפול זה בעצם מבצע שתי פעולות.

אנשים שואלים אותי: "האין סירופ המייפל דוקא מזין את תאי הסרטן?" התפקיד של סירופ המייפל הוא להביא את הסודה לשתיה אל תוך תאי הסרטן. זו הסיבה בגללה הוא נקרא "סוס טרויאני". זהו חלק חשוב ביותר של הפרוטוקול.

אין להשתמש ביותר מכפית אחת של סודה לשתיה ביום, לכל התקופה של 4 – 6 שבועות בהם משתמש המתרפא בסודה לשתיה, למעט במשך זמן קצר.

מאחר והתערובת של סודה לשתיה וסירופ מייפל היא רבע כמות סודה לשתיה (שלושה רבעים סירופ), הדבר אומר ש"המינון" הוא 4 כפיות של תערובת ביום. ומהכיוון ההפוך, ארבע כפיות תערובת מכילות כפית אחת של סודה לשתיה.

[אזהרה: זה קריטי להבין את היחסים של סודה לשתיה והסירופ. התערובת מכילה כפית אחת של סודה לשתיה ו- 3 כפיות סירופ מייפל.

לכן, 4 כפיות תערובת = כפית אחת סודה לשתיה, שזהו המינון היומי המקסימלי. חשוב ביותר להבין את היחסים הללו ואת המגבלה הזו. מי שעובר אותה עלול להיכנס לאלקלציה מסוכנת של הדם (אלקלוסיס)]

אין להוסיף שום קלציום (סידן) או צזיום  לפרוטוקול זה מאחר והסודה לשתיה מספקת את מקסימום המינון הבטוח של חומר מבסס. מיץ לימון משמש אף הוא בטיפול בהמשך הפרוטוקול, אך הוא אינו יוצר בסיסיות חזקה, כך גם הטיפול עם LIPH, בהמשך.

חולי סרטן במצב מתקדם יכולים לקחת עד 16 כפיות של התערובת [4 כפיות של סודה לשתיה], אך עליהם לעשות זאת למשך של שבוע אחד ולא יותר. לאחר מכן עליהם לרדת חזרה ל- 4 כפיות של התערובת [כפית אחת סודה לשתיה] למשך שאר התקופה בת 6 השבועות.

חשוב מאוד לחשב כמה סודה לשתייה ליום המתרפא לוקח. אחרי השבוע הראשון המתרפא צריך לקחת כפית אחת בלבד של סודה לשתיה ליום [4 כפיות מהתערובת]

אחרי 6 שבועות למתרפא יש שתי אפשרויות:

אפשרות 1: לעבור להשתמש בפרוטוקול הסידן של ברפוט (Barefoot) לתמיד (שתי גלולות ליום), אחרי ששת השבועות של סודה לשתיה.

אפשרות 2: להשתמש בטיפול קלמון 6 שבועות, ואז 3 שבועות על גלולות סידן [ברפוט], וחוזר חלילה, לתמיד

לדוגמה, השתמשו בלו"ז הבא:

1.       להשתמש בפרוטוקול קלמון 6 שבועות ברמה של כפית אחת סודה לשתיה ליום.

2.       לקחת 2 גלולות סידן ליום [ברפוט] במשך 3 שבועות.

3.       שוב פרוטוקול קלמון ל- 6 שבועות ברמה של כפית אחת סודה לשתיה ליום.

4.       לחזור ולקחת 2 גלולות סידן ליום [ברפוט] במשך 3 שבועות.

וכך הלאה…

בכל הטיפולים האחרים בפרוטוקול זיל הזול אפשר להשתמש כל יום, לתמיד, כפי שרוצים. פרוטוקול קלמון הוא שונה מפני שהוא מבסס חזק כל כך.

אזהרה: הרשו להבהיר שוב שאדם יכול להשתמש רק בפרוטוקול מבסס חזק אחד בכל עת נתונה. אין להשתמש בסודה לשתיה באותו היום בו משתמשים בסלקט (המכיל צזיום), בצזיום, בסידן, מינון גבוה של שעורה [עשב] וכדומה.


כיצד עובד טיפול זה

טיפול זה משיג שני דברים, המייפל סירום הוא סוס טרויאני כדי להכניס את הסודה לשתייה לתוך תאי הסרטן.

הסודה לשתיה בתוך תאי הסרטן הורג הרבה מהמיקרובים שבתוך התאים ובכך מאפשר לתאים להתנרמל [לחזור להיות תאים נורמליים]

בנוסף, ובמקרים רבים האספקט החשוב ביותר של טיפול זה הוא בכך שהוא מצוין בהקטנה מהירה של גידולים

אם הגידול הוא חיצוני או ממש קרוב מתחת לעור, ראו גם את טיפול דימתיל-סולפאוקסיד עם כלורין-דיאוקסיד (DMSO/CD) בהמשך. את החומר מורחים על העור ממש מעל הגידול או על העור מסביב לגידול.


2) פרוטוקול  MSM/LIPH(**)

טיפול זה [שהוא פרוטוקול בפני עצמו] המבוסס על תיאוריה מוצקה ועדויות מרשימות. LIPH שהוא תרופה הומאופטית, נכנס לתאי הסרטן והורג את המיקרוב בתוכם, ובכך מחזיר מנרמל את תאי הסרטן. LIPH לא צריך MSM כדי להגיע לתוך תאי הסרטן, בגלל שתאי הסרטן חושבים ש- LIPH הוא אינו שום דבר חוץ ממים. אך בהיותם הומואופטיים, המים הרוטטים יכולים להרוג מיקרובים בתוך תאי הסרטן ובדם.

חלק ה- MSM בפרוטוקול הוא למעשה גופרית אורגנית שהיא טיפול מצויין לסרטן לכשעצמו, מפני שהוא לוקח מולקולות חמצן מהמים בגוף ודוחף אותן לתוך תאים סרטניים וכאלה שאינם סרטניים כאחד. אך MSM עוזר בנוסף ל- LIPH  להגיע לתוך התאים על מנת להרוג את המיקרוב שבתוכם.

קישור למאמר מפורט על פרוטוקול  MSM/LIPH


2ב) פרוטנדים

[במאמר המקורי התוסף נקרא "המוצר הסודי". המידע עליו מוגן וכדי לקרוא ת המאמר יש להכניס סיסמה (ראו להלן). הסיבה לכך נעוצה באיסורים שמטיל  FDA בארה"ב, המונע מיצרנים לספר על אפקט מרפא של חומרים שאינם תרופות מאושרות FDA, והחשש של היצרן מהתנכלות של ארגון זה. גם בארץ ישנן מגבלות דומות, אך מאחר והמוצר אינו נמכר כאן וליצרן שלו אין מה לפחד ממשרד הבריאות שלנו, אפשר לנקוב בשמו האמיתי בטקסט להלן]

פרוטנדים (Protandim) הוא תוסף צמחי מרפא אשר ממריץ פעולת האנזים סופר-אוקסיד-דיסמוטאז (SOD), שהוא אנזים נוגד חמצון יעיל באופן מיוחד, ובכך מוריד את העקה החמצונית שיוצר הסרטן בגוף.

מאותה הסיבה, פרוטנדים מתאים במיוחד בעת כימותרפיה. מחקרים הראו שלקיחת נוגדי חמצון במהלך כימותרפיה מעלה את אחוזי ההישרדות. מאחר וכימותרפיה עושה הרבה יותר נזק מתועלת ועיקר נזקה הוא נזק חמצוני, קל לראות כיצד נטרול נזק זה יעזור להישרדות.

התוסף מכיל:

1.       תמצית זרעי גדילן מצוי (Milk Thistle seed extract (Silybum marianum) – 225 mg

2.       תמצית פשטה שרועה Bacopa aerial part extract (Bacopa monniera) – 150 mg

3.       שורש אשווגנדה – Ashwagandha root (Withania somnifera) – (150 mg)

4.       תמצית עלי תה ירוק – Green Tea leaf extract (Camellia sineusis) – (75 mg)

5.       תמצית כורכום – Turmeric rhizone extract (Curcuma Ionga) – (75 mg)

כל הפריטים הללו הם אנטי מיקרוביאלים והמוצר תוכנן להיכנס לתוך התאים. מידע על התוסף עצמו וכן עדות לגביו נמצאים במאמר מוגן הסיסמה הבא:

שם משתמש למאמר: no

סיסמה: link

קישור למאמר על התוסף פרוטנדים [אנגלית]

 

אזהרה 1: המינון המדויק של פרוטנדים הוא 2 גלולות ליום, אחת בבוקר ואחת מאוחר יותר במהלך היום. המינון הוא לא יותר ולא פחות מכך!

אזהרה 2: אין לקחת שום מוצר המכיל צמחי מרפא כשעתיים לפני או שעתיים אחרי לקיחת גלולת פרוטנדים. הסיבה לכך היא שצמחים אחרים עלולים להפריע לנוסחה להיכנס לתוך תאי הסרטן. אפשר לקחת עשבי מרפא רק מחוץ לחלון הזמן הזה, לפניו או אחריו.

אזהרה 3: עוד צמח מרפא מומלץ הוא ארטימיסיה [חומר פעיל Artemisinin], שעושה עבודה יפה לכשעצמו. אך גם לגביו, אין לקחת אותו בשעתיים שלפני או אחרי פרוטנדים. ארטימיסיה ניתן לרכישה ברוב חנויות הבריאות.


איך עובד טיפול זה

המוצר LIPH הורג מיקרובים. התא הסרטני "חושב" ש- LIPH הוא בסך הכל מים, לכן המוצר יכול להיכנס לתוך תאי הסרטן בעצמו כדי להרוג את המיקרוב שבתוכם. MSM מכניס חמצן לתוך כל התאים (דבר שיכול אף הוא להרוג את המיקרוב שבתוך תאי הסרטן) ועוזר להכניס את LIPH לתוך תאי הסרטן.

התוסף פרוטנדים מכיל צמחי מרפא שכולם יהרגו את המיקרוב הסרטני. בנוסף, הנוסחה תוכננה כך שתכנס לתוך תאים. גם צמח המרפא ארטימיסיה הורג את המיקרוב הסרטני.


3) Eniva Vibe ו/או Cellfood + מלח טבעי קדום

כל פרוטוקול טוב לטיפול בסרטן מכיל תוסף מינרלים וויטמינים ברמה גבוהה כדי לתת אנרגיה לתאים. לדוגמה, פרוטוקול סלקט-בודוויג כולל את [התוסף] סלקט ואת ה[קרם של] בודוויג לצורך זה.

בפרוטוקול זה ניתנות שלוש אפשרויות לבחור מבניהן את תוסף המולטי ויטמין/מינרל (מלח טבעי הוא תוסף מינרלים בלבד).

הדבר החשוב שתוסף מינרלים  כזה עושה עבור המתרפא זה להאריך את חייו ולקנות לו זמן נוסף לטיפול. תוסף Eniva Vibe, לדוגמה, האריך חיים של חולים עם שבועות אחדים לחיות!

מוצרים אלו נותנים אנרגיה רבה לתאים הלא סרטניים המאוד חלשים.אלו המוצרים הטובים ביותר שאני מכיר על מנת שעובדים מהר לנרמל את מצבו של המתרפא.

במוצרים אלו אפשר להשתמש במינון גבוה ככל שתוכלו להרשות לעצמכם.

השתמשו באחד או יותר מתוספים אלו:

1. אניבה וייב (Eniva Vibe)   [זהו תוסף נוזלי עתיר נוטריאנטים המספק רבים מצרכי הגוף]

2. מזון תאים מרוכז (Cell food Concentrate)  [זהו תוסף נוזלי המכיל חמצן מיוצב,מינרלים, אנזימים וחומצות אמינו]

3. מלח טבעי קדום

[מלח זה נכרה בימות קדומות שהתייבשו, בהימלאיה (פקיסטן) או בארה"ב (יוטה). מלח זה עתיר במינרלים מלחיים חשובים. בארץ נפוץ מלח הימלאיה ורוד שאיכותו טובה וקל להשיגו בבתי הטבע. מלח טבעי קדום מארה"ב ניתן לרכוש כאן. פחות מומלץ הוא מלח ים אטלנטי אפור. מלח זה אמנם עתיר מינרלים אף הוא, אך יתכן שהוא מכיל רעלים שונים הנפוצים בים כיום. אפשר להשתמש במלח זה רק אם אין להשיג את המלח הורוד.

בשום מקרה לא מומלץ לצרוך מלח שולחני רגיל, בכלל. מלח שולחני מזוקק זה מביא להפרת איזון המינרלים בגוף.]


כיצד עובד טיפול זה

תאי סרטן, בהגדרה, הם תאים חלשים. בחולשתם הם גונבים אנרגיה מהתאים הבריאים [ומחלישים אותם]. שלושת המוצרים הללו מספקים חומרי תזונה חשובים לתאים.

אם החולה חלש מאוד, ראו המאמר לחולי סרטן חלשים לרעיונות נוספים.


4) אלואה ארבוראֶסנס (Aloe Arborescens) (*)

טיפול אלואה ארבוראסנס תוכנן על ידי כומר קתולי באיזור עני בברזיל

הוא מורכב מדבש, מאלואה ארבוראסנס (זן של אלוורה) וכמות זעירה של חומר שתפקידו פתיחת נימי הדם. פרוטוקול זה מבוסס על תאוריה מאוד מוצקה, מאחר והדבש משמש כאן כ"סוס טרויאני" להכנסת האלואה ארבוראסנס ההורג את המיקרוב הסרטני, לתוך תא הסרטן.

טיפול זה נמצא בשטח זה עשורים רבים של שנים בברזיל ובאירופה. בארה"ב [ובישראל] לא שמעו עליו מפני שרוב האנשים מקבלים את כל המידע ה"רפואי" שלהם מתעשיית התרופות דרך התקשורת הממוסדת.

זהו טיפול מרפא סרטן לכשעצמו!

הנה המאמר על פרוטוקול אלואה ארבוראסנס


כיצד עובד טיפול זה

כפי שאפשר כבר להבין, הדבש בטיפול אלואה ארבוראסנס משמש כסוס טרויאני כדי להכניס את הצמח, הורג המיקרובים, לתוך תאי הסרטן.

עד כמה טוב הצמח אלואה ארבוראסנס בחיסול המיקרובים? ובכן, הוא משמש לטיפול באידס!

אין איש היודע כמה עשרות אלפי אנשים התרפאו מסרטן תוך שימוש בנוסחה זו בלבד.


5) פרוטוקול שלושת הדבשים (Three Honey Protocols) (*** +)

כמו שכבר הוזכר, מיקרוב בתוך תאי הסרטן הוא הגורם להם להיות סרטניים. דבש, כמוהו כ- MSM, הוא עוד מוצר המביא חומרים הורגי מיקרובים לתוך תאי הסרטן [הרעבים תמיד לסוכר].

לדבש עצמו יש עבר של ריפוי סרטן. שילוב של חומרים הורגי סרטן נוספים עם דבש צריך לעשות אפילו עבודה טובה יותר. בפרוטוקול זה משולבים שלושה תבלינים עם דבש.

הכנה ומינון:

מכינים כפית של התבלין הטחון עם כפית (או מעט יותר) של דבש. הכמות שיוצאת מהערבוב שתי הכפיות היא המנה היומית. יש לקחת את המנות היומיות באופן הבא:

·         מנה של דבש עם כורכום (כל יום שני, בסבב עם ג'ינג'ר)

·         מנה של דבש עם ג'ינג'ר (כל יום שני, בסבב עם כורכום)

·         מנה של דבש עם קינמון (כל יום)

דהיינו, ביום בו מתחילים את הטיפול לוקחים מנת דבש עם כורכום וגם מנת דבש עם קינמון. ביום השני לוקחים מנת דבש עם ג'ינג'ר וגם מנת דבש עם קינמון, ביום השלישי לוקחים כמו ביום הראשון, ביום הרביעי כמו ביום השני וכך הלאה. הכורכום והג'ינג'ר לא נלקחים יחד באותו יום.

כל שלושת הפריטים הללו יכולים להרוג את המיקרוב גורם הסרטן שבתוך התאים.

הערות ואזהרות

·         לאנשים המשתמשים בתרופות מדללות דם אסור להשתמש בפרוטוקול זה!

·         ילדים עד גיל 18 חודש לא אמורים לצרוך דבש. לכן, אין להשתמש בנוסחה זו לילדים מתחת לגיל זה!

·         [חשוב להשיג דבש שלא חומם בתהליך היצור (מתגבש במקרר. אם הדבש נשאר נוזלי במקרר, אין להשתמש בו!).

·         יש להשיג דבש טהור שלא הוסף לו סוכר או סירופ והוא נטול כל חומרים אחרים

·         רצוי להשיג דבש מדבורים שלא הושקו במי סוכר (כדאי לשאול את הכוורן)].

·         יש לנסות להשיג את הדבש הכהה ביותר שאפשר.

·         רצוי לרכוש קינמון וייטנאמי, שבו יש אחוז גבוה של שמן קינמון.

·         אפשר גם לרכוש שמן אתרי קליפת קינמון (Cinnamon Bark) בארץ או בחו"ל. ספקית טובה של שמנים אתריים בארץ היא חברת שלוס. בשמן אתרי יש להשתמש בטיפות בודדות, מאחר והוא מרוכז ביותר.

·         אפשר להשתמש בתוסף כורכומין בעל ספיגה משופרת הנקרא Meriva. תוסף נוסף בעל ספיגה משופרת הוא סופר-ביו כורכומין. [יש לקחת תוספים אלו במקביל לדבש או לפתוח את הקפסולה ולערבב את תכנה עם הדבש].


כיצד עובד טיפול זה

כמובן, הדבש הוא הסוס הטרויאני להכנסת התבלינים/צמחי המרפא לתא הסרטני להריגת המיקרוב

הצרוף של דבש עם כורכום ריפא סרטן לכשעצמו

הצרוף של דבש עם ג'ינג'ר ריפא סרטן לכשעצמו

הצרוף של דבש עם קינמון ריפא סרטן  לכשעצמו, אך צרוף זה אינו חזק כמו השניים האחרים.


6) DMSO עם כלור דו חמצני (DMSO/CD) (*!)

טיפול זה הוא אחד משני היהלומים שבכתר של פרוטוקול זיל הזול (אלה עם " !* "). אם צריך לבחור טיפול יחיד, זהו כנראה הטיפול הטוב ביותר שיש לריפוי מטופל בסרטן. הטיפול משתמש בדימתיל-סולפאוקסיד (DMSO) עם כלורין-דיאוקסיד  במריחה על העור מעל הגידול ובסביבותיו. הדימתיל-סולפאוקסיד מושך את הכלורין-דיאוקסיד דרך העור ואל הגידול. כאשר הכלורין-דיאוקסיד נכנס לתאי הסרטן הוא הורג את המיקרוב שבתוכם.

למעשה, אין זה משנה כל כך היכן מורחים את התערובת, הדימתיל-סולפאוקסיד ימצא את תאי הסרטן.

כאשר הדימתיל-סולפאוקסיד יגיע אל תאי הסרטן, הכלורין-דיאוקסיד יהרוג את המיקרוב שבתוך התאים והתאים יחזרו להיות תאים נורמאליים.

חשוב להבין כי גידול מכיל רק כ- 1% תאי סרטן. שאר הגידול הוא רקמה שהגוף מנסה לעטוף את הגידול בעזרתה. לכן, טיפול זה לא בהכרח יכווץ את הגידול במהירות, אך הוא ייפטר מתאי הסרטן שבו.

שימו לב גם כי יש כמה כללי בטיחות חמורים כאשר משתמשים בדימתיל-סולפאוקסיד. לדוגמה, אסור שהחומר ייגע אף פעם בפלסטיק (למעט הבקבוק בו הגיע, אם היה פלסטיק),  אסור שייגע בבגד, וכדומה. הקדישו תשומת לב רבה לכללי בטיחות אלו.

עוד כלל הוא שאין להשתמש בנוגדי חמצון, כולל מיץ לימון (המכיל ויטמין C שהוא נוגד חמצון), במהלך שעה לפני או אחרי השימוש בתמיסה של דימתיל-סולפאוקסיד וכלורין-דיאוקסיד. נוגדי חמצון מנטרלים את הכלורין-דיאוקסיד (השימוש בדימתיל-סולפאוקסיד הוא תקין מאחר והחומר נקשר [כימית] לכלורין-דיאוקסיד).  

אזהרה – אזהרה: חובה להכין כלורין-דיאוקסיד טרי בכל שימוש. כלורין-דיאוקסיד הוא גז, לא נוזל. הוא יתנדף בתוך חצי שעה מהכנתו.

לטיפול זה שתי גרסאות, הראשונה היא למאובחני סרטן חדשים שאין להם סרטן מהיר התפשטות. הגרסה השנייה היא לחולי סרטן במצב מתקדם. זו הגרסה למאובחני סרטן חדשים שאין להם סרטן מהיר התפשטות

מתרפאי סרטן במצב מתקדם צריכים גרסה חזקה במיוחד של פרוטוקול דימתיל-סולפאוקסיד עם כלורין-דיאוקסיד, הנקראת "סופה מושלמת". זה הקישור לטיפול לסרטן מתקדם "סופה מושלמת" (מכונות האלקטרו-תרפיהשבפרוטוקול הן אופציה בלבד)


7) אספרגוס  (*+)

אזהרה: טיפול זה אסור לחולים הלוקחים מדללי דם

 

עשו זאת לשימוש באספרגוס כטיפול לסרטן:

1)     בשלו את האספרגוס

2)     לאחר הבישול, להפוך אותו למחית [במעבד מזון, בלנדר או ידנית]

3)     לקחת שמונה כפות שתי פעמים ביום מהמחית ובסך הכול 16 כפות.

הערה 1: על המתרפא לאכול 16 כפות מהמחית (דהיינו, ספל אחד) במהלך היום כולו

הערה 2: בכל יום בו נלקחת מלוא הכמות של האספרגוס (16 כפות), אין לקחת גם את טיפול קלמון (סירופ מייפל וסודה לשתיה) מאחר ורמת הבסיסיות הכוללת עלולה להיות גבוהה מידי עבור אותו היום.


כיצד עובד טיפול זה 

אתרי אינטרנט רבים, ביניהם אתרי רפואה קונבנציונאלית, טוענים כי אספרגוס אינו מרפא סרטן. אך עובדה היא כי הוא בהחלט כן מרפא סרטן, לפחות אצל מאובחנים חדשים. יש מספיק עדויות רציניות לכך באינטרנט.

האם הטיפול הזה ירפא גם סרטן מתקדם, זאת איני יודע. אך הוא תוספת ראויה לכל פרוטוקול לריפוי סרטן.

 


8) מיץ גזר, מזון נא (Raw Food) ומיצי ירקות (*+)

מיץ גזר ידוע כטיפול מצוין לסרטן. למעשה, מיץ גזר ריפא חולי סרטן רבים. דומה שחולים רבים נוהגים להוסיף מיץ סלק למיץ הגזר. הייתי מוסיף כפית או שתיים של מיץ סלק לכוס מיץ גזר..

[המתיקות של המיץ גורמת לו להגיע לתאי הסרטן הרעבים לסוכר. הקרוטונואידים ושאר פיטו נוטריאנטים שבמיץ הגזר (שרבים מהם עדיין לא זוהו כלל) הורגים את תאי הסרטן.

יש להשתמש במכונת מיצים, רצוי מכונה איטית העובדת על עיקרון המעיכה  ולא מכונה צנטריפוגלית מהירה העובדת על חיתוך. אלה האחרונות מחמצנות מהר את המיץ ומורידות את ערכו התזונתי].

קישור למאמר מזון נא (Raw Food) ומיצי ירקות


כיצד טיפול זה עובד

יש המקטרגים על טיפול זה באומרם כי יש הרבה סוכר בגזר ובסלק. מצוין! זה מאפשר להם להתכוונן על תאי הסרטן

למעשה, התחלתי את המחקר שלי על סרטן בקריאת עדויות של אנשים ששתו מיץ גזר, לרוב מעורב עם מעט מיץ סלק, אשר ריפאו כך את הסרטן שלהם, בביתם. ראיתי עדויות רבות ואפילו ראיינתי אדם אחד. העדויות הן מהממות.

מיץ גזר הורג תאי סרטן. כמה אנשים מוסיפים גם מיץ תפוחים לטיפול זה.

מיץ גזר נא [חי, שלא עבר שום חימום], קליפות לימון נאות (ראו הטיפול הבא), סלק נא ופירות וירקות רבים אחרים מכילים חומצה אוקסלית(Oxalic acid). חומצה זו היא קטלנית לתאי סרטן, מיקרובים וכדומה, ספר מצוין בנושא [באנגלית] אפשר למצוא כאן.

[מזונות המכילים חומצה אוקסאלית הם עלים ירוקים (כהים בעיקר) קייל, תרד, חומעה (חמציץ), רוברב, עלי סלק, עירית, פטרוזיליה, שמיר, כוסברה, פרג, רוב סוגי האגוזים, כוסמת, קטניות שונות, רוב סוגי פירות היער, תה, קקאו, ועוד רבים]

כ- 50% מהמזן שאוכלים צריך להיות עשיר בחומצה אוקסלית


9) שישה לימונים ביום (*+)

מטופלי סרטן צריכים כאמור להשתמש רק בטיפול מבסס אחד בו זמנית. עם זאת, למרות שלימון יוצר בסיסיות, היא אינה משמעותית מספיק וניתן להשתמש בטיפול זה ביחד עם טיפול סירופ מייפל עם סודה לשתיה המוזכר לעיל.

הכנה ומינון

1)       יש להקפיא מראש כמות גדולה של לימונים.

2)       בכל יום יש לטחון או לגרר 6 לימונים יחד עם קליפתם וגלעיניהם. אם מגררים [בעזרת פומפיה] את כל הכמות, יש לשמור אותה בהקפאה עד לצריכתה.

3)       יש לאכול 1 – 2 לימונים קפואים אלו, מספר פעמים ביום.

בסך הכול על המתרפא לצרוך 6 לימונים קפואים ביום.

יתכן ותצטרכו לתת ללימונים התרכך מעט בטרם תוכלו לגרר אותם הנה סרטון על גרירת לימונים קפואים [אנגלית]


כיצד עובד טיפול זה

לטיפול זה יש עדויות מצוקות רבות. בנוסף, לפחות מרפאת סרטן אחת במקסיקו משתמשת בטיפול זה כטיפול עיקרי

קרוב לוודאי שטיפול זה עובד על ידי הריגת המיקרוב בתוך תאי הסרטן ונרמול התאים עצמם.

אנשים נרפאו מהסרטן על ידי טיפול זה, למרות שכחוקר סרטן, אני בוודאי הייתי מוסיף טיפולים אחרים לפרוטוקול.

[הערה קולינרית: לימון קפוא ומגורר על קליפתו הוא תיבול עשיר (ובריא) במיוחד לסלטים, רטבים ומנות אחרות.]


10) פיטו פלנקטון – סופר מזון

תוסף נוזלי פיטו-פלנקטון של חברת Ocean's Alive מכיל כמות עצומה של מינרלים וחומרי תזונה אחרים ומהווה דלק טבעי מושלם למיטוכונדריה.


11) מי חמצן (Hydrogen Peroxide) (*) (אופציונלי)

מי חמצן הם מהידועים ביותר מהטיפולים האלטרנטיביים לסרטן. למרות זאת, זהו אינו טיפול חזק מספיק לשמש כטיפול שלם. אבל, משולב עם הטיפולים האחרים בפרוטוקול זה, הוא מהווה תוספת חזקה מאוד.

המינון בטיפול זה הוא 15 טיפות של מי חמצן 35% [באיכות מזון – Food Grade] בכוס של מים מטוהרים! יש כמה אזהרות בטיחות רציניות בטיפול זה ויש הגדלת מינון הדרגתית כדי להרגיל את הקיבה לטיפול!

המתרפא יכול להחליט אם לקחת את מינון 15 הטיפות פעם אחת, שתי פעמים או שלוש פעמים במהלך היום.

כאשר מי חמצן משמשים כטיפול עיקרי, משתמשים ב- 25 טיפות 3 פעמים ביום במקום ה- 15 טיפות המוצאות כאן. כך שהמטופל יכול לקחת את המינון שהוא חושב שנדרש לו.

עוד אפשרות לטיפול היא שימוש במי חמצן במי האמבט. ההוראות נמצאות במאמר.

למדו מאמר זה בצורה יסודית ביותר. הקדישו תשומת לב רבה לכללי הבטיחות ולתקופת הבניה ההדרגתית של המינון (לדוגמה, שימו לב שויטמין C ומי חמצן אסור שיהיו בקיבה באותו הזמן)

זהו המאמר על טיפול במי חמצן לסרטן


איך עובד טיפול זה

יש החושבים כי מי חמצן הורגים תאי סרטן. אני לא מסכים. קרוב לוודאי הם הורגים את המיקרוב שבתוך תאי הסרטן, פחות או יותר באותה צורה שעושה זאת המוצר LIPH, תאי הסרטן "חושבים" שמדובר במים.


12)מכשיר תדרי רדיו גבוהים או זאפר

הסיבה המקורית לכל סוגי הסרטן הם המיקרובים שבאיברים, בעיקר בכבד. מיקרובים אלו דוגמת תולעת עגולה (roundworms), תולעת סרט (tapeworms) וכדומה גונבות חומרי תזונה  מהגוף, דבר זה מחליש את האיברים ומוביל לתגובת שרשרת הגורמת להחלשת מערכת החיסון וכתוצאה מכך ליציאה של הסרטן משליטה.

אחת הדרכים החשובות להילחם בסרטן היא להפטר ממיקרובים וטפילים אלו. שטיפת הכבד שלהלן היא דרך אחת להיפטר מטפילים אלו וביצוע שלה טוען ומפעיל את מערכת החיסון כך שהיא לוחמת בעצמה בסרטן.

אך יֶתֵרוּת (Redundancy) היא קריטית לטיפול מוצלח. כל אחד ממכשירי GB-4000 יכול להרוג את המיקרובים או הטפילים שבאיברים השונים, בדם ובתוך תאי הסרטן. בכל מקרה, אפילו עם מכשירים אלו, ניקוי כבד עדיין מומלץ.

מכשיר GB-4000 SR-4 אינו מומלץ לסרטן שמעל הצוואר מאחר והאותות החשמליים אינם מגיעים ישירות לאזורים אלו. ה- GB-4000 M.O.P.A מגיע לכל מקום.

ה- GB-4000 M.O.P.A מומלץ תמיד למי שיכולים להרשותו לעצמם, בגלל שניתן להשתמש בו עם פרוטוקול D במשך 8 שעות בזמן שהמתרפא ישן. הנוסף הוא חזק יותר ואינו מחייב התחברות לחוטים

המכשיר פארא-זאפר מופיע כאן מפני שזהו פרטוקול זיל הזול ואנשים רבים לא יוכלו להרשות לעצם אף אחד ממכשירי ה- GB-4000.  אולם, הפארא-זאפר יצליח להיפטר ממיקרובים בזרם הדם וסביר שיצליח לסלק גם מיקרובים וטפילים מהאיברים, אם כי אין אנו בטוחים בכך.

עם כל אחד משלושת מכשירים אלו, ניקוי כבד עדיין מומלץ ביותר.

כל שלושת המכשירים פועלים כמו מכשירי בוב בק והם יהרגו גם מיקרובים בזרם הדם, כך שפרוטוקול בוב בק אינו נדרש כאשר משתמשים בכל אחד ממכשירים אלו, אם כי שימוש בו לא יזיק.

במאמר הזה, ה- GB-4000 M.O.P.A נקרא "מכשיר תדרי רדיו גבוהים – פלזמה": 

פרוטוקול תדרי רדיו גבוהים

כאן ניתן לרכוש את מכשיר הפארא-זאפר מסוג UZI-3


כיצד עובד טיפול זה

שלא תהיינה טעויות בענין, סרטן הוא מחלה מיקרוביאלית.

מיקרובים וטפילים באיברים הם ה"סיבה המקורית" מאחר מפני שהם מחלישים את מערכת החיסון.

מיקרובים בזרם הדם מחלישים גם הם את מערכת החיסון, אך המיקרובים בתוך תאי הסרטן הם הסיבה הספציפית בגללה התא הוא סרטני.

מכשירי ה- GB-4000 מטפלים בכל שלושת מצבי המיקרובים / טפילים הללו

הפארא-זאפר מטפל בשניים מתוך שלושת המצבים, אך הוא יעזור לבנות את מערכת החיסון גם אם אינכם יכולים לרכוש את ה- GB-4000.

עם הפארא-זאפר, הזרם החשמלי בין שתי האלקטרודות (חיובית ושלילית) היה נראה כמו [כדור] פוטבול (אמריקאי בעל צורה אובאלית) אם הייתם יכולים לראות אותו. יש למקם את האלקטרודות כך ש"כדור הפוטבול" יכסה את האיברים. המכשיר יכסה את זרם הדם אוטומטית.


13) אור שמש אמיתי (+)

יציאה החוצה אל השמש כאשר הפנים והזרועות (לפחות) חשופות, למשך 45 דקות ביום, תועיל מאוד בכל טיפול. יש צורך להתחיל במשך חשיפה קטן כדי לא להישרף, אולי 15 דקות ביום בהתחלה. אל תשתמשו בתכשירים מסנני קרינה. מסנני קרינה  מסננים אור באורכי גל מסוימים והם יכולים לגרום לסרטן העור.


איך זה עובד

יש בספריה שלי מספר ספרים המזכירים את התועל של קרני השמש לחולי סרטן. לא לגמרי ברור למה השמש חשובה לחולי סרטן. [מעבר לכך שהיא קריטית לייצור של ויטמין D,] יתכן והיא הורגת מיקרובים בדם, נותנת אנרגיה לתאים, עוזרת למערכת החיסון או שילוב של פעולות אלה ואחרות.

בהחלט יתכן כי השמש גורמת לוויברציות בהמוגלובין, אשר נושא ויברציות אלו לתאי הסרטן והורג את המיקרוב שבתוכם. 


14) מגוון טיפולים זולים (**)(+)

במאמר להלן יש הפניה למגוון של טיפולים זולים נוספים. לדוגמה, יש כאן טיפולים המסייעים להקטין את הגידול בגוף, לאלה הזקוקים לכך. למרות מחירם הנמוך רבים מטיפולים אלו הם חזקים ביותר.

טיפולים זולים לסרטן

הערה: מכשיר החמצן של פרולוב (Frolov oxygen device) המוזכר במאמר הוא מומלץ ביותר.


15) תה אסיאק (Essiac Tea)

במקום להגן על הכבד על ידי חוקן קפה, בחרתי להשתמש בתה אסיאק.

תה זה מכיל ארבע צמחי מרפא (למרות שכמה כמה פורמולות מכילות יותר מארבע צמחים). שניים מהצמחים נועדו להגן על הכבד. שני הצמחים האחרים מכוונים ישירות והורגים תאי סרטן.

אם למרות זאת נחלש המתרפא במהלך הטיפול, עקב הלחץ על הכבד [לפנות רעלים], (למרות השימוש בתה אסיאק), יתכן וחוקן קפה יומי אחד או יותר ידרשו. התקשרו אלי [וובסטר קהר] במקרה כזה. [אפשר להתקשר אל העורך

אמנם פריט זה הוכנס לפרוטוקול כדי להגן על הכבד, אך תה אסיאק ריפא בעצמו אלפים רבים של מתרפאי סרטן במאה השנים האחרונות

קישור למאמר על השימוש בתה אסיאק


כיצד עובד טיפול זה

זהו עוד פרוטוקול שהיה בסביבה עידנים,. הנוסחה המקובלת ביותר מכילה 4 צמחים. שניים מהצמחים משמשים להריגת תאי הסרטן ושניים אחרים משמים להגנת הכבד מעומס יתר של של שרידי הסרטן


16) אור אולטרא סגול (אופציונלי)

טיפול זה משתמש באור אולטרה סגול כדי להרוג מיקרובים בזרם הדם (בדומה לפרוטוקול בוב בק), אך הוא גם הורג מיקרובים בתוך תאי הסרטן וכך לא רק שהוא טוען משפר את מערכת החיסון הוא גם מאפשר לתאי סרטן להתנרמל

הנה קישור למאמר פרוטוקול אור אולטרא סגול (UVA)


כיצד עובד טיפול זה

 

לאחת מבנותי היתה דלקת ויראלית. היא השתמשה בפרוטוקול זה וקיבלה תגבת ניקוי רעלים (הרקסהיימר) חזקה. הדבר מוכיח כי פרוטוקול זה הורג מיקרובים בזרם הדם ולכן טוען ומחזק את מערכת החיסון.

אני הקשבתי למוזיקה כאשר השתמשתי בפרוטוקול, מאחר וזה יכול להיות משעמם לשכב על הרצפה חצי שעה ויותר.

איננו יודעים האם הוויברציות מגיעות לאיברים עצמם והורגות את המיקרוב באיברים.

שימו לב שיש כמה כללי בטיחות חשובים כאשר משתמשים בפרוטוקול זה!


17) שטיפת כבד (טיפול בסיבה יסודית לסרטן) (*)

לכולנו יש תאי סרטן בגופנו. מדוע אם כך אדם אחד מאובחן עם סרטן והאחר לא?

בדרך הכלל הסיבה היא מערכת חיסון מוחלשת. מה אם כן הופך מערכת חיסון לחלשה יותר?

הסיבה הנפוצה ביותר היא מיקרובים/טפילים באיברים השונים. מיקרובים אלו חוטפים גלוקוז (אנרגיה) המיועד לתאים באיברים השונים, מפרישים רעלנים מיקוטוקסיים (mycotoxins) ואחרים וגורמים בצורות שונות להחלשת האיברים ומכך להחלשת מערכת החיסון.

כאשר אדם מצליח להיפטר מהמיקרובים, האיברים מצליחים מחדש לקבל מספיק אנרגיה ומערכת החיסון מצליחה להתנרמל. מערכת חיסון פעילה ונורמאלית יכולה בעצמה לשלוט בסרטן ולסלקו. יש כמובן עוד פריטים בפרוטוקול זיל הזול העוזרים למערכת החיסון בכך.

קישור למאמר על שטיפת כבד


כיצד עובד טיפול זה

בדומה לפארא-זאפר המטרה העיקרית של פרוטוקול זה היא להרוג מיקרובים בכבד ובאיברים אחרים מיקרובים אלו חומסים גלוקוז ומחלישים את האיברים. כשהאברים חלשים, מערכת החיסון נחלשת.

מומלץ למתרפא להשתמש הן  בפארא-זאפר (או GB-4000)  והן בניקוי כבד, לאור חשיבותו להצלחת הטיפול. הסינרגיה כאן יכולה להביא רק ברכה.


18) התזונה לסרטן

התזונה לסרטן היא מכלול הדברים שהמתרפא צריך לא לאכול ולא לשתות במהלך הפרוטוקול. מאחר והכוונה היא לחסל את המיקרובים ולהפוך תאים לנורמאליים. אין זה רעיון טוב לאכול ולשתות דברים שמזינים מיקרובים אלו.

יש להימנע מכל מוצרי החלב וממרב הסוכרים שאפשר. למעשה, כל מזון חומצי יכול להזין את המיקרובים

עם זאת יש לזכור כי דבש, סירופ מייפל וכדומה, למרות שהם "סוכרים", משמשים כסוס טרויאני, כך שהם ראויים בטיפול בסרטן אם הם משולבים עם משהו שהורג את המיקרובים.

בנוסף, תזונה לסרטן צריכה להיות מבססת (יוצרת בסיסיות בגוף) ברובה. תזונה חומצית מידי עוזרת למיקרובים לשגשג.

עלי להוסיף משהו לגבי ערך הגבה (pH). יש אנשים הבודקים את ערך ההגבה של הדם, כאיל יש לזה קשר לסרטן. ובכן, יש קשר מסויים, אך ערך ההגבה של הדם אינו מתקרב בחשיבותו לערך ההגבה של תאי הסרטן

בעוד שערך ההגבה של הדם משפיע על שגשוג  בזרם הדם, ערך ההגבה בתאי הסרטן משפיע על מהירות השגשוג של מיקרובים בתוך תאי הסרטן!

פרוטוקולי כמו צזיום כלוריד וסלקט בודוויג הם מאוד מבססים (כמוהם גם קלמון) אך המטרה העיקרית שלהם זה ערך ההגבה בתוך תאי הסרטן.

ראו מאמר זה על התזונה לסרטן עבור רוב הטיפולים.


כיצד עובד טיפול זה

התזונה לסרטן אינה התקפה חזיתית, כי אם יותר טקטיקת הגנה. אסור שהתזונה של המתרפא תחבל בטיפול על ידי "האכלת" המיקרובים שבתאי הסרטן.


19) חשיבות הרצון לחיות

חולי סרטן רבים נמצאים במצב של כאב עז וחווים פחד רב מן המוות.

יש חשיבות רבה לכך שמשפחתו של המתרפא מסרטן וחבריו יראו את תמיכתם הבלתי מסויגת בחולה ויעודדו אותו במאבקו בסרטן.

את אלו אשר אינם מאמינים ברפואה טבעית לסרטן והמדברים סרה ברפואה טבעית, יש להזמין בנימוס (במידת האפשר) להישאר הרחק מן המתרפא ולשמור את דעותיהם לעצמם.

הרצון לחיות הוא בן ברית עז כוח של הטיפול בסרטן.הערה חשובה: טיפול בתשישות עמוקה (Cachexia).

עבור אותם חולי סרטן שהם כבר חלשים ממחלתם בתחילת הטיפול, יש מספר תוספים שיעזרו לטפל בבעיה זו. כדי להבין את הנושאים והטיפולים הללו יש לקרוא את המאמר הבנת הטיפול בסרטן ברפואה האלטרנטיבית.

אמנם הטיפולים במאמר (לדוגמה, פרוטוקול תדרי רדיו גבוהים עם מנורת פלזמה) הם יקרים מהותית עבור פרוטוקול זיל הזול, אך במאמר יש שיחה ארוכה על "קניית זמן" עבור מתרפא הסרטן ועל הטיפול בתשישות עמוקה. כל מתרפא מסרטן [או מטפל] צריך על כן לקרוא מאמר זה.

ראו בנוסף, גם את המאמר לחולי סרטן חלשיםכיצד לדעת אם פרוטוקול זה עובד

מאחר וזהו פרוטוקול לא יקר ומאחר ומתרפאים רבים, אפילו אלו עם סוגי סרטן מסוכנים, משתמשים בפרוטוקול זה, יש חשיבות לדעת עם הפרוטוקול פועל, ופשוט למדי לעשות זאת.

ראשית, קראו את המאמר כמה סרטן יש לי והשתמשו באחת משתי הבדיקות כדי לקבל מדד מדויק לגבי כמה סרטן יש לכם.

שנית, שבועות אחדים מאוחר יותר (בהתאם לרמת החשש שלכם), בצעו שוב את אותה הבדיקה (מאותו הספק).

 אם התוצאה מראה שרמת הסרטן נשארה אותו הדבר או עלתה, אז תצטרכו לעבור לפרוטוקול אחר (בהנחה שהשתמשתם בכל הפריטים שבפרוטוקול זה).

כך או כך, אנא שלחו לי את שתי התוצאות (ראו להלן).עוד פרוטוקול זול לשיקולכם

מרפא הענבים של ברנדט, עבור אלו היכולים להסיג ענבים אדומים אורגניים הוא חלופה מצוינת לפרוטוקול זיל הזול. מרפא הענבים של ברנדט אינותוספת לפרוטוקול זיל הזול, אלא טיפול עצמאי העומד לגמרי בפני עצמו.

בענבים אדומים יש יותר מתריסר נוטריאנטים ההורגים תאי סרטן.

מאחר ובענבים סגולים יש הרבה גלוקוז, תאי הסרטן אוהבים אותם, מאחר ולתאי סרטן יש עד פי 15 יותר קולטנים לגלוקוז מאשר לתאים רגילים. [יחד עם הגלוקוז הרב, מקבלים תאי הסרטן גם את החומרים שבענבים הגורמים למותם].

אחוז ההחלמה בעזרת טיפול זה הוא מאוד גבוה, עבור אלו המבצעים את הטיפול ללא סטיות כלל! [הטיפול כולל שתיית ליטרים אחדים של משקה ענבים סגולים בלבד, ללא שום מזון אחר!] למשך כ- 30 יום,

עם זאת, ניתן להוסיף לטיפול אלמנטים תומכים שאינם מזון,

לדוגמה, ניתן להוסיף את מכשיר הפארא-זאפר או ה- GB-4000, אור אולטא סגול, MSM/LIPH, Cellfood, מלח טבעי, מי חמצן, פרוטוקול בוב בק וכן כל הדברים המוזכרים במאמר מרפא הענבים של ברנדט.

כל מזון נוסף שיאכל במהלך תקופת הטיפול זה יוריד וידלל את יעילותו!

הטיפול הזה אינו מומלץ לחולים חלשים מאוד. חולים חלשים נזקקים להרבה תזונה טובה אשר אינה מזינה את הסרטן.

זהו פרוטוקול אפקטיבי מאוד לאלו היכולים להסתדר עם תזונה מדוקדקת ביותר.תמיכה טכנית חינם לפרוטוקול זה

למרות שפרוטוקול זיל הזול תוכנן להיות בלתי יקר, כל אחד מהטיפולים המרכיבים אותו נחשב ברפואה האלטרנטיבית כיעיל ביותר. אם תחליטו להשתמש בפרוטוקול זה, התמיכה היא בחינם [במייל ובאנגלית]. יש לשים לב לפריטים אלו:

1.       יש לבחור תמיד רק פרוטוקול מבסס אחד. בפרוטוקול זיל הזול זהו טיפול סודה לשתיה. טיפול הלימונים אינו מבסס במידה מספקת כדי להיחשב מבסס חזק ואין קונפליקט בין השניים.
אם משתמשים בפרוטוקול זיל הזול יחד עם פרוטוקולים כמו
סלקט-בודוויג או צזיום כלוריד, אזי אין להשתמש סודה לשתיה. שילוב כזה הוא מבסס יתר על המידה.

2.       כִתבו לי [וובסטר קהר] בכל שאלה שעולה בקשר לשימוש בפרוטוקול [באנגלית].

3.       אנא הוסיפו וכִתבו לי פעם בחודש כדי לדעת כיצד מתקדם הטיפול (לטוב או לרע!).

4.       מרגע שקיבלתם ממני מייל,  יש לענות תמיד בלחיצה על "השב" (Reply) כדי לשמר את כל התכתובת הקודמת.

שימו לב: במייל הראשון נא הזכירו לי לשלוח לכם שמות של שני מוצרים לטיפול בסרטן אשר לפי דרישת היצרנים הוא מנוע מלהזכירם באתר Cancertutor . אחד מהם משמש בשילוב עם פרוטוקול MSM/LIPH . כל אחד ממוצרים הללו ריפא סרטן לכשעצמו.

איך להתקשר אל וובסטר קהר

סגור לתגובות.