טיפול משלים אלואה ארבוראֶסנס לסרטן שלב 4

המאמר "Aloe Arborescens Cancer Protocol Stage IV Supplemental" עדין לא תורגם במלאו

בינתיים, אפשר לעיין במאמר באנגלית ובנוסף לקרוא את תקציר המאמר להלן



 

טיפול אלואה ארבוראֶסנס

טיפול זה נמצא בשטח שנים רבות והוכיח עצמו יעיל לטיפול בחולי סרטן מתקדמים. מקורו של הפרוטוקול בברזיל, משם נדד לאירופה ולאמריקה. פרוטוקול זה תוכנן לחזק את מערכת החיסון במהירות. הפרוטוקול עובד מהר כדי להיפטר מתאי סרטן ולהכניס לגוף רכיבי תזונת על.

הפרוטוקול הומצא על ידי כומר קתולי בשם רומנו זאגו (Romano Zago) אשר כתב את הספר "סרטן אפשר לרפא" Cancer can be cured)) המסביר את הפרוטוקול, את סגולות הצמח ומביא תיאורי מקרה רבים. חשוב לקרוא ספר זה ולרשום את הנקודות החשובות בטרם התחלת הטיפול. אפשר לרכוש את הספר כאן.

טיפול זה הוא בלתי רעיל במידה רבה מאוד. ניתן להוסיפו לכל פרוטוקול אחר והוא נחשב טיפול משלים לפרוטוקולים לסרטן שלב 4 (סרטן מתקדם).

קקטוס האלואה  ארבוראסנס גדל בדרום אמריקה, אפריקה ואיזור הים התיכון [כולל בישראל]. במקומות שאינו גדל או אם אין אמצעים להכינו בבית, ניתן לרכוש אותו כתוסף נוזלי ברמה גבוהה כאן.

קקטוס זה שונה מקקטוס האלואה וורה (Aloe Vera). הוא מכיל 70% יותר חומרים נוגדי סרטן מהאלואה ורה הרגילה. ניתן להבחין ביניהם בקלות: לאלואה ורה יש עלים קצרים וישרים ואילו לארבורסנס יש עלים ארוכים ומעט מפותלים. הנה תמונה של שני סוגי הצמחים

חומרים להכנת הנוסחה:

·         חצי קילו דבש דבורים טהור ורצוי אורגני. אין להשתמש בדבש שחומם (דבש מחומם אינו מתגבש במקרר. אם זה המצב, אין להשתמש בו) או דבש שהוסף לו חומר כלשהו. רצוי להשתמש בדבש הכהה ביתר שאפשר להשיג.

·         350 גרם של עלי אלואה ארבוראֶסנס (3 – 4 עלים).

·         6-8 כפות של רום, ויסקי, קוניאק גראפה, או משקה אלכוהולי מזוקק וטהור אחר (לא בירה או יין), המשמש לשימור התמיסה וגם פותח את הדרך לחומרי הפעילים להגיע לכל רחבי הגוף (על ידי הרחבת כלי הדם).

הכנה:

יש לערבב את כל המרכיבים בבלנדר במשך 2 – 3 דקות לקבלת נוזל (שייק) ירקרק.

מינון:

·         המנה נמדדת בכפות. יש לקחת כף אחת מהנוזל שלוש פעמים ביום, 20 דקות לפני האוכל. חשוב: יש לקחת את המנה על בטן ריקה ואז לחכות לפחות 20 דקות בטרם שתייה או אכילה.

·         חשוב לנער את הבקבוק היטב לפני מזיגת המנה

·         את המנה היומית (כף אחת X 3 פעמים ביום) יש לקחת 10 ימים ואז להפסיק ל- 10 ימים, ושוב לקחת 10 ימים ימים ושוב להפסיק ל– 10 ימים, כך במחזוריות עד שמתרפא הסרטן מרגיש שהחזיר לעצמו את כוחותיו והסרטן נמצא בנסיגה (רמיסיה). חשוב שהמתרפא לא יפסיק את הפרוטוקול עד שהסרטן יעלם, אחרת סביר שהסרטן יחזור.

·         המתרפא יכול גם לקחת את המנה ללא הפסקה אם הוא מעדיף.

כללים נוספים לשימוש בנוסחה זו

·         ילדים עד גיל 18 חודש לא אמורים לצרוך דבש כלל. לכן, אין להשתמש בנוסחה זו לילדים מתחת לגיל זה!

·         הספר הנ"ל מדגיש בתוקף שעל המתרפא לבדוק שהסרטן נעלם לחלוטין לפני הפסקת הטיפול. ראו הסבר כיצד לבדוק את מצב הסרטן . אפשר גם לעשות בדיקות CT או בדיקת PET, אך אלו בדיקות מבוססות קרינה שעדיף להימנע מהן אם אפשר. בנוסף, בדיקת פרופיל סרטן בשתן נחשבת לאמינה ביותר ורצוי לבצעה למרות מחירה הגבוה למדי. פרטים נוספים כאן.

·         יש לאכסן את הנוזל בבקבוק פוליאתילן כהה או בבקבוק זכוכית חום או בצנצנת כהה. לאכסן במקרר.

·         טיפול זה מנקה את הגוף ויכול לשחרר תוך כך רעלים למחזור הדם, דבר שעלול לגרום לתחושות לא נעימות של ניקוי רעלים (כולל פצעים בעור, כאבי ראש, סחרחורות ועוד רבים. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע בנושא). ראו מאמר זה על תגובת שחרור רעלים.

·         אם אחרי 4 מחזורים של לקיחה והפסקה (80 יום בסך הכל) עדיין לא מורגש שיפור, יש להכפיל את המנה ולקחת 2 כפות X 3 פעמים ביום.

·         עד כמה שאנו יודעים, טיפול זה עובד עבור כל סרטן. סוגים רבים של סרטן מתוארים בספר הנ"ל.

·         יש להקפיד על התזונה לסרטן המבוססת על פירות מלאים, ירקות, עלים אגוזים וזרעים שונים כמתואר במאמר על התזונה לסרטן

·         יש להקפיד לשתות הרבה מים מטוהרים או מזוקקים או נוזלים מזוקקים אחרים בטיפול זה.

·         לחולים הנוטלים תרופות מדללות דם, יש לזכור שמדובר בצמח ירוק, המכיל ויטמין K. חובה על המתרפא  לעבוד בצמוד עם הרופא להתאמת מינון התרופה. לעיתים קרובות ככל שנדרש.

·         ניתן להשתמש בטיפול זה יחד עם כימותרפיה למי שמעדיף. לטיפול זה יכולה להיות השפעה מקילה וממתנת של נזקי הכימותרפיה.

·         טיפול זה יכול לשמש במהלך רמיסיה של סרטן, בכדי למנוע חזרתו. במצב זה יש לקחת את הנוסחה 10 ימים, להפסיק לעשרה ימים ואז לחזור לקחת ל- 10 ימים (סה"כ 30 יום) ולחזור על כך כל שלושה חודשים, במשך לפחות שנתיים לאחר הבדיקה הנקייה האחרונה. באופן דומה, טיפול זה יכול לשמש כטיפול מונע לסרטן.

טיפול זה יכול לשמש לריפוי מגוון רחב של מחלות, כולל כוויות קרינה, איידס ואחרות, עליהן אפשר לקרוא בספר נוסף של רומנו זאגו הנקרא: "Aloe Isn't Medicine, and Yet … It Cures"

 

סגור לתגובות.